Bu Cümleyi Günde Bir Kez Tekrarlarsanız Zihin Gücünüz Artacaktır

Hayatımızda sevmediğimiz bir şey varsa, onu değiştirme gücümüz var.

İnsanın ayrıcalıklı bir zihni vardır ve bununla birlikte, bilişsel açıdan ya da IQ’dan zeki olduğu gerçeğine atıfta bulunmuyorum, sahip olduğu kaynakların muazzam potansiyeline atıfta bulunuyorum. Benim düşünceme göre, doğada sağlam ve kararlılığa sahip bir insandan daha büyük bir güç yoktur.

Her gün bir kez veya bir kaç kez şu cümleyi tekrarlamak zihninizin gücünü arttıracaktır. Ama bunu başarmak için önce inanmanız gerekli.

“İçimde Sonsuz Bir Güç Var.”

Düşündüğümüz şeylerin, söylediğimiz sözlerin ve sahip olduğumuz inançların çok güçlü olduğuna inanıyorum; deneyimlerimizi ve hayatlarımızı şekillendiriyorlar. Sanki her zaman bir düşüncemiz var ya da evrenin bizi dinlediği ve bize cevap verdiği bir kelime söylüyormuş gibi.

Öyleyse, hayatımızda sevmediğimiz bir şey varsa, onu değiştirme gücümüz de var demektir. Düşüncelerimizin ve sözlerimizin gücüne sahibiz. Kelimeleri ve düşünceleri değiştirdiğimizde deneyimlerimiz de değişir.

Geçmişimiz ne olursa olsun, hangi çevreden gelirsek gelelim, çocukluğumuz ne kadar zor olursa olsun, bugün değişiklik yapabiliriz. Bu çok güçlü ve özgürleştirici bir fikir ve eğer inanırsak gerçek oluyor.

İlk önce zihnimizde değişiklik yaparız, sonra yaşam bize uygun şekilde cevap verir.

Kendi gücüne olan inanç, arzularınızı ortaya çıkarmak için sizi açacaktır.

Bu inanç, beyninizin potansiyelini büyük ölçüde kullanmanıza izin verecek ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli sinirsel bağlantıları aktive edecektir. Beyniniz başka bir şekilde çalışmaya başlayacak, çok daha verimli ve güçlü olacak.

Kötümser ya da olumsuz bir kişi, kendisine olan inanç eksikliği nedeniyle, farkında olmadan, olumsuz bir durumdan kurtulmak ya da hayallerini gerçekleştirmek için muazzam bir seçenek ve alternatifleri fark etmiyor.

Kalbimizi, aklımızı ve vicdanımızı bağladığımızda, arzularımızı gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz uyuma gireriz.

Your Page Title

Hayatınız istediğiniz gibi değilse, kimsenin değiştirmesini beklemeyin. Bunu yapabilen tek kişi sizsiniz. Tüm güç sizin içinizde.