Kediniz Sadece Bir Evcil Hayvan Değil, Aranızda Manevi Bir Bağ Olabilir!

Kimse bunu düşünmek için çok fazla zaman harcamıyor, ancak kediler önemsediğimiz veya sokaklarda gördüğümüz hayvanlardan daha fazlasıdır.

Kedilerin mistik önemi vardır ve bu bir tesadüf değildir. Eski Mısır’ın geleneklerine dönersek, kedileri büyük, manevi varlıklar olarak gördüklerini öğreniriz.

Kedilerin çok güçlü enerji alanlarına sahip oldukları düşünülmektedir, bu nedenle her zaman özel yetenekleri ve auraları olan insanlar tarafından çekilmektedir.

Kedilerin insanlarla olmaktan hoşlanmadığı, ancak bilimin bunun tam tersi olduğunu söyleyen bir görüşü de vardır. Yakın tarihli bir araştırmaya göre, kediler hayal edebileceğimizden daha fazla insanla birlikte olmaktan hoşlanırlar.

Kedilerin her türlü tuhaflığı hissettikleri bilinmektedir. Sahipleri kendini kötü hissettiğinde veya çevrelerinde ruhlar olup olmadığını hissedebilirler. Kediler gerçektende harika varlıklardır.

Kediler yatıştırıcı titreşimler yayarlar. Ayrıca meditasyon ustaları olarak kabul edilir ve hayatınızı büyük ölçüde değiştirebilirler!

Your Page Title

Kediler harika gözlemcilerdir. Bu onlara uyan enerjiyi çekmelerine ve her koşulda sakin olmalarına yardımcı olur!