Güçlerinizi Geliştirmede Size Yardımcı Olabilecek Eski Bir Uygulama!

Güneşe bakmak antik çağda çok popüler bir uygulamadır. Mayalar, eski Mısırlılar, Hindular ve diğer birçok eski kültür güneşin gücüne sıkı sıkıya inanıyordu. Hastalıkların tedavi edilebileceğine, gıda ihtiyaçlarına son verebileceğine ve hatta telepatiyi olası bir fenomen haline getireceğine inanıyorlardı.

Adından da anlaşılacağı gibi bu süreç, güneşe yakın ilgi göstermektir. Bu Gündoğumu ve gün batımında uygulanmalıdır. Uygulama, bir kişinin on saniye boyunca güneşe bakmasıyla başlar ve her geçen gün bu uygulamaya on saniye eklenir.

Bu uygulamayı yaparken yalınayak olmanız gerektiğini akılda tutmak gerekir. Bu bir efsane gibi görünebilir, ancak bilim adamları da bu bilmecenin gücünü tanımışlardır.

Ünlü bilim adamlarından biri olan Nikola Tesla bir zamanlar bu insanüstü yetenekleri şöyle anlattı: “Benim düşüncem, yaşamın ve gelişimin, beslenme olmadan mümkün olacağı ve daha sonraki kısıtlamalarla engellenmeyecek olan varoluş formlarına yol açması gerektiğidir. Neden bir canlının hayatı için gerekli tüm enerjiyi yiyeceklerden ziyade çevreden almıyoruz?

Şimdi biraz da bu uygulamanın faydaları hakkında konuşalım:

1. Epifiz bezimizi harekete geçirir ve sağlıklı hormonlar olarak da adlandırılan melatonin ve serotonin üretimini artırır. Hormonlar ayrıca artan enerji seviyelerinin de nedeni olmalıdır.

2. Epifiz bezinin büyümesini uyardığı bilinmektedir. Kural olarak, epifiz bezi yaşla birlikte küçülür, ancak bu uygulamayı kullanırken sonuç çok daha farklıdır.

3. Güneşe bakmak, enerji ihtiyaçlarımızı karşılayıp hem zihin hem de beden için besin sağlar.

Your Page Title

Geçmişimizin bilim ve teknoloji açısından çok zengin olduğunu anlamalıyız. Birçok insan probleminin anahtarı vardır.