Geçmiş Yaşamınızdan Biriyle Tanıştığınıza Dair 5 İşaret

Biriyle ilk kez tanıştığınız bir anda onunla doğrudan bir bağlantı hissedersiniz. onun yanında kendiniz olabilirsiniz. Güvende ve rahat hissedersiniz. Ama hepsinden önemlisi, inanılmaz kolaylıkla iletişim kurmayı başarabilmenizdir. Bunun en iyi açıklaması, bu kişiyle geçmiş yaşamınızda tanışmış olmanızdır!

Eğer bu kişiyi geçmiş yaşamdan tanıyıp tanımadığınızı anlamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken 5 işaret var!

1. Anında İletişim Kurarsınız

Her şey doğal gözükür. İletişim kurmak o kadar hızlıdır ki, her şeyden ve herkesten bahsedebilirsiniz. Konfor seviyesi yüksektir. Ama en iyi şey, konuşmalar çok basittir ve asla sıkılmıyorsunuzdur.

2. Bu Kişinin Gözlerine Bakarken Kendinizi Evinizde Gibi Hissedersiniz

Bu kişi ile birlikte olduğunuzda insanların her gün giydiği maskeler kaybolur ve artık sizi yargılayacaklarından korkmazsınız. Öylesine derin bir bağlantı hissediyorsunuz ki, onun gözlerine bakarken kendi ruhunuza bakıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

3. Zaman Hiçbir Şey İfade Etmiyor

Bu kişiyle birlikte vakit geçirirken zamanı tamamen unutursunuz. Bir süredir tanışmamış olsanız bile, her şey aynıdır.

4. Dejavu Yaşarsınız

Eğer bazı olayların veya durumların tekrarladığını hissederseniz, korkmayın. Büyük olasılıkla, bu anları geçmiş yaşamınızda gerçekten deneyimlediniz.

Your Page Title

5. Hemen Olumlu veya Olumsuz Bir Bağlantı Hissedersiniz

Her şey yolunda giderse, o zaman bu kişi ile olumlu bir bağlantı hissedeceksiniz, ve siz birlikte olmalısınız. Fakat negatif hissederseniz, dikkatli olun ve sezginize güvenin. Belki de önceki yaşamınızda bu kişi sizde acıya veya üzüntüye sebep oldu.