Para Ve Şans Çeken Taşlar

Taşlar her kültürde her zaman popüler olmuştur. Sahipleriyle paylaştığı devasa doğal enerji kaynakları vardır. İhtiyaçlarınıza göre seçtiğiniz taşlar size şans ve mutluluk getirebilir.

Her taşın kendine özgü bir hareketi vardır ve belirli yeteneklere sahiptir. Onlar hakkında bilgi sahibi olarak, kendiniz için günlük işlerde en iyi asistan olarak kullanabilirsiniz, böylece güçsüz ya da zayıf olduğunuz yerlerde başarılı olmanıza yardımcı olur.

Akik

Bu taş insanlarla iyi ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır. Yeni tanıdıklar edinmeniz zorsa, pazarlık yapma konusunda endişeliyseniz, akik taşı bu konuda size yardımcı olacaktır. Sol elinizin yüzük parmağına veya küçük parmağınıza takmanız daha iyidir.

Taş sürekli çalışıyor. Bu, biyo-alanınızın evrensel bir dalgaya ayarlanmış olmasını sağlar, böylece bir kişinin ilk bakışta hoşuna gitmemesi olasılığını ve yanlış algılanma olasılığını azaltır. Bu taş en çok nisan ayından eylül ayına kadar olan dönemde aktiftir.

Kaplan Gözü

Kızlar bu taşla saç tokaları yapmaya çalışabilirler. Kaplan gözü vücudunuzda ne kadar yüksek olursa, o kadar iyi olur. Bu taş özellikle enerji durgunluğu dönemlerinde aktiftir. Kış ve sonbaharda, biraz daha güçlüdür.

Bu taş çeşitli küçük şeyleri fark etmenize yardımcı olur. Mesela para belirtileri daha görünür ve açık olacaktır. Genel olarak, kaplan gözü sezgiyi daha aktif bir modda yapar. İş esnasında veya alışveriş yaparken, evrak imzalarken, toplantılarda, röportajlarda bu taşı kesinlikle çıkarmayın. Hafta sonları güneş ışığında saklayın böylece taş dinlenip güçlensin.

Sitrin

Bu taş kesinlikle koruyucu işlevlere sahiptir. Dikkati yükseltir, hafızayı geliştirir ve kullanıcının aklını şüphe ve depresyondan korur. Biyo-alanın enerji vampirlerinden ve bu taşın sahibine olumsuz yönde eğilmiş insanlardan korunmasına yardımcı olur.

Bu taşı istediğiniz yere takabilirsiniz. Cebinize, çantanıza veya cüzdanınıza koyabilirsiniz. Ne kadar çok size yakın olursa, gücü ve etkisi o kadar yüksek olur.

Topaz

Topaz liderlerin tercihidir. İnsanları yönetmeyi ve size olan saygılarını artırmayı gerektiren bir pozisyona sahipseniz, Topaz başarıya giden yolu kaybetmemenize yardımcı olacaktır.

Topazı her yerde kullanabilirsiniz, ancak taşın maksimum aktivitesi Dolunay enerjisinin yardımı ile “yüklenerek” elde ediliyor. Dolunayda her zaman, pencereye bu taşı koyun, çünkü ay doğrudan bir müttefiki, hayat veren, yaratıcı güçlerinin kaynağıdır.

Selenit

Bu taş hem vücut mücevherleri hem de masaüstünüz için bir dekorasyon olarak kullanılabilir. Ondan birçok farklı şekil yapılır. Her zaman görünürde olmalıdır. Ancak bu şekilde onun gücünü koruyabilecek ve tüm potansiyelini ortaya çıkarabileceksiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu yaratıcı bir taştır. Bilinen durumlardan standart dışı yolların bulunmasına yardımcı olur. Selenit yaratıcı gönderileri işgal eden insanlara yardım eder. Bir şey bulmanız gerekiyorsa, Selenit size bu konuda yardımcı olacaktır. Zihninizi açacak ve size inanılmaz benzersiz ve sıradışı bir şeye nasıl geleceğinizi söyleyecektir.