KORUYU MELEKLERİN SİZE GÖNDERDİĞİ VE ASLA GÖZ ARDI ETMEMENİZ GEREKEN 7 UYARI İŞARETİ

Sizler fark edemeseniz de koruyucu melekleriniz her zaman yanınızdadır.
Koruyucu Melekler bizimle sürekli konuşuyorlar, ama onları duyacak kadar açık değiliz.Bizlere çeşitli mesajlar gönderiyorlar ve bizi doğru yöne yönlendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu işaretleri görmek istiyorsanız ne arayacağınızı bilmelisiniz. Eğer gerçekten tehlikedeyseniz, koruyucu melekler sizi bu konuda uyaracak her şeyi yapar.

Bu uyarıları anlamaya çalışırsanız, yaşamdaki birçok karışıklıktan kaçınabilirsiniz.

Koruyucu melekler tarafından size gönderilen 7 uyarı işareti:

1. Açıklanamayan Mekanik Arızalar.

Birdenbire, sürekli kullandığınız şey, çalışmayı durdurur ve planlarınızı değiştirmenize neden olur. Örneğin, açamadığınız bir garaj kapısı veya çalışmayan bir araba olabilir.

İlk başta bu durum sizi üzebilir, ancak bu tür küçük sıkıntıların daha büyük bir sorundan kaçınmanıza yardımcı olduğunu zamanla fark edersiniz.

2.Birisi Sizi Gerçekten Bir Şey Hakkında Uyarır

Bazen melekleriniz genellikle olduğundan daha açık işaretler bırakabilirler. Bir şeyler hakkında sizi özellikle uyaran birisini fark ederseniz, bunu göz ardı etmeyin. Sizi yaklaşan bir tehlikeye karşı uyarıyor olabilir.

Bazen koruyucu melekleriniz, başka yöntemlerin yetmediği durumlarda size diğer kişiler aracılığıyla uyarılar gönderir.

3. Anlaşılmaz Bir Nedenden Dolayı Bir Şeyler Kaybedersiniz.

Koruyucu bir melek, eğer sizi farklı bir şekilde yönlendirmek isterse, bazen kendiniz için hoş olmayan bir şeyle çarpışmanıza engel olmak için bazı şeyleri gizleyebilir.

Elbette, ilk başta bu kayıp şeyler size garip gelecektir. Fakat zamanla, resmin tamamını gördüğünüzde, her şeyin bir nedenden dolayı olduğunu anlayacaksınız.

4. Uyku Sırasında Uyarılar Alırsınız.

Uyurken, bizi ince dünyadan ayıran perde neredeyse saydamlaşıyor. Bu nedenle, koruyucu meleğinizden mesajlar almanız şaşırtıcı değildir. Bu durumda, sabah uyandığınızda tüm değerli bilgileri hatırlamanız önemlidir.

5. Birdenbire Hastalanırsınız

Aniden hastalanırsanız ve işinizi atlamak zorunda kalırsanız, muhtemelen üzüleceksiniz. Ama evde kalarak kazandığınızı fark ettiğinizde, pişman olmayacaksınız.

Elbette, her soğuk algınlığını melek uyarısı olarak düşünmemelisiniz, ancak bu vakaların bazıları görünmez yardımcılarınızın eseridir.

6.İçgüdüsel Olarak Kötü Bir Şeyin Olacağını Hissedersiniz

Sezgi güçlü bir şeydir! Sezgileriniz size asla yalan söylemez, eğer kötü bir hissiniz varsa onu dinlemeniz gerekir. Koruyucu melekleriniz, düşündüğünüzden daha çok sizinle konuşurlar.

7. Açıklanamayan Bir Sorun Yaşarsınız

Bir açıklama bulamadığınız sorunlar gerçekten çok hayal kırıklığı yaratabilir. Fakat en ilginç şey, bir süre sonra, başlangıçta sizi harap eden hatanın sonunda hayatınızı kurtardığının farkına vardığınızda gerçekleşir. Bu tür olayları kabul etmek istediğimizden çok daha sık meydana geliyor.

Elbette, koruyucu melekler başka uyarı yöntemlerini kullanabilir, ancak burada anlattıklarım en yaygın olanlarıdır.

Deja vu yaşayabilir veya kendinizi biraz garip hissedebilirsiniz – bunun sadece bir tesadüf olması mümkündür. Ya da belki koruyucu meleğiniz size önemli bir şey iletmeye çalışıyordur.

Your Page Title

Koruyucu melekleriniz sürekli olarak sizinle konuşur, ancak her zaman onları duyacak kadar açık değilsiniz.