İyi Karma Oluşturmanın 6 Yolu

İnsanların sizinle olan ilişkisi karmalarıdır, davranışlarına verilen tepki zaten sizindir.

Kelimenin tam anlamıyla “karma” kelimesini tercüme etmeye çalışırsanız, o zaman böyle bir yoruma sahip olacaktır – etrafınızda olan her şey.

Buradaki çalışma prensibi son derece basittir, tüm insanlar enerji seviyesinde birbirleriyle etkileşime girer. Bu, pozitif enerji üretirken, duygular, nezaket ve sıcak bir tutumun bir kişiye geri döneceği anlamına gelir. Aynı şekilde olumsuz bir tutum da geri gelecektir.

Modern insanlar otopilot üzerinde kalıplarla yaşar ve düşüncelerinin gerçeklik üzerinde önemli bir etkisi olduğu gerçeğini düşünmezler. Buna bir örnek, herkesin günlük yaşamda karşılaştığı karışıklık ve olumsuz tutumdur. Tüm skandallar ve çatışmalar eyleme dönüşen bir düşünce ile başlar.

Negatif enerji birikimini etkin bir şekilde engellemek için, insanlar tarafından ortak bir çabaya ihtiyaç vardır. Ancak bu şekilde kendi etrafınızda hoş, pozitif bir atmosfer yaratmak mümkün olacak ve bütün olarak gezegenin enerji alanını güçlendireceksiniz. Ve bunu yapmak oldukça basit.

1.Her Zaman Doğruyu Söylemelisiniz

Bir insan ne zaman yalan söylese, küçük olsa bile, aldatma için kendini hazırlar. Ayrıca, insanlar aldatmayı öğrendiklerinde güvenmeyi bırakırlar. Eski bir atasözü der ki «dürüstlük en iyi politikadır ” bu söz bugün de geçerlidir.

Bu tür davranışlar, kendinizi daha iyi hale getirmenize, aynı dürüst insanları ortamınıza daha iyi çekmenize olanak sağlar. Her durumda, yalanın, er ya da geç ortaya çıkacağına dair bir anlayış olduğu için ağır bir yük haline gelir. Bu nedenle, tam bir güvenle, en baştan gerçeği söylemenin daha iyi olduğu söylenebilir.

2.Anlamlı ve Amaçlı Bir Şekilde Yaşamalısınız

Hayattaki her şey tam olarak yapılmalı, net hedefler koymalı ve onlara ulaşmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için korkmanıza gerek yok. Ayrıca başkalarına da fikirlerinde yardımcı olmalısınız. Bu arada, bu çabaların insanların yararına olduğunu, dünya uyumunun sağlanmasına katkıda bulunduğunu unutmayın.

3.Diğer İnsanlara Yardım Edin

Başkalarına yardım etmek, iyi karma oluşturmak için etkili bir araçtır. Bu da gerekirse diğer insanların size yardımcı olma ihtimalini arttırır. İnsanlara yardım etmek için yaşanan bir hayat asla boş değildir, bu nedenle başkalarının yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için yeteneklerinizi kullanın.

4.Meditasyon İle Sakin Ve Huzurlu Olun

Her şey kötüye gittiğinde,daha fazla üzülmek hiçbir işe yaramıyor,bunun yerine sadece sakinleşmeniz gerekiyor. Düşüncelerinize odaklanmalı ve olumlu olduklarından emin olmalısınız. Pozitif enerji ve duygu üretmek için zihninizin sakinleşmesi gereklidir.

Düşünceler birbirine karıştığında, olumsuzluk oluşturma eğilimleri vardır, çünkü zihin ve kalp iyiliği algılamak için arındırılmaz. Barışı sağlamaya yardımcı olacak ve pozitif karma oluşumuna katkıda bulunacak olumlu düşünceleri vurgulamak için iç dünyanızla sık sık görüşmeniz çok önemlidir.

5.Merhametli Ve Nezaketli Olun

Başkalarından nezaket ve merhamet almak için,önce onlara verilmesi gerekir. Yaşam, “verilen – alınan” ilkesine dayanır ve ne kadar çok verirseniz, o kadar fazla alırsınız. Her insan günlük yaşam koşullarıyla mücadele eder, bu nedenle başkalarına karşı nazik olmalı ve onlarla empati kurmalısınız. Mümkün olduğunca çok insana yardım etmek için çaba göstermelisiniz, o zaman kendi hayatınızda ki her şey düzelecektir.

6.Yaşamınız Boyunca Daha Fazlasını Görün

Genellikle, hayat bir dizi kontrol edilemez, şiddetli olay gibi görünür. Ancak ilk bakışta, kalıplaşmışları ve olumsuz yanılsamaları atarsak, yaşamdaki yerimizi düşünürsek, yalnızca iyi bir karma yaratabileceğimizi ve dolayısıyla kendimizi geliştirebileceğimizi açıkça gösterir. Bunu her gün hatırlamalısınız. Sadece bir kişi olumlu olayları ve insanları çekebilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yaşamda çok daha fazla pozitif enerji olabilir ve burada her şey yalnızca kişinin kendisine bağlıdır. Bu enerjiyi başkalarına yansıtabilir ve dünyayı değiştirebilirsiniz. Her insanın geniş ve çeşitli bir iç dünyası vardır bu yüzden kendinizi önemsizmiz gibi hissetmeyi bırakın.