Epifiz Beziniz Tamamen Aktive Olduğunda Yaşayacağınız 5 Semptom!

Daha çok üçüncü göz olarak bilinen epifiz bezi, fiziksel ve zihinsel olarak işlev görmemize yardımcı olan tüm gerekli görevleri kontrol eder.

Manevi dünyaya yakın olanlar, epifiz bezini ” gerçekliği ” bulma sürecinde hayati bir araç olarak görüyorlar.

Bu epifiz bezinin aklımızı, psişik yeteneklerimizi, içsel gücü, ruhsal alanla bağlantısını ve çok daha fazlasını kontrol etmesi gerektiği varsayılır. Evrenin daha iyi anlaşılmasını sağlamak için gerekli olan bilgeliği içerir!

Tam olarak aktive edilmiş epifiz bezin 5 belirtisi!

1.Sezgileriniz Gelişir

Üçüncü gözünüz aktive olmadığında bile, sezgisel bir şeyleri anlayabilirsiniz, ama bu çok belirsiz olur. Üçüncü göz aktive edildiğinde ise sezgisel yetenekleriniz fazlasıyla gelişir. İç sesleri hissetmek yerine, sezginizi kullanarak size yaklaşan herhangi bir tehlikeyi açıkça hissedebilirsiniz.

2. Beyin Gücünüz Genişler.

Yetenekleriniz genişleyecek, odak ve konsantrasyonunuz artacaktır. Artık hiçbir şey dikkatinizi dağıtmayacaktır. Düşüncelerinize göre ayarlanacaksınız ve her şey sizin için daha net hale gelecektir.

3. Zihinsel Yeteneklerinizi Geliştirirsiniz.

Sizi çevreleyen ruhları duyabileceksiniz ve hatta bazen onları göreceksiniz. Manevi dünya ile fiziksel dünya arasında bir aracı olarak hareket edebilirsiniz. İçinizde her zaman bu güce sahip olduğunuzu hissedeceksiniz, ama şimdi ona erişebilirsiniz!

4. Her Şeyi Çok Daha Derinden Anlıyorsunuz.

Tüm duygularınız daha yoğun hale gelir. Dünya ile simbiyotik ilişkinizden dolayı daha yüksek bir frekansta titreşirsiniz. Farkındalığınız artar ve hepimizin içinden akan enerjiyi hissedebilirsiniz.

Your Page Title

5. Yeme Alışkanlıklarınız Önemli Ölçüde Değişmektedir.

Bazı yiyecekler için harcadığınız susuzluk ortadan kalkacak ve yemek pişirirken daha dikkatli olacaksınız. Vücudunuza ve sağlığınıza zararlı olabilecek her şeyden kaçınacaksınız.