Aralık Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Bu yazıda Aralık ayının en tehlikeli beş gününden bahsedeceğim. Bu günlerde hepimiz büyük sıkıntılar yaşabiliriz. Hoş olmayan durumlara girmemek için buradaki tavsiyelere uymaya çalışın.

Genel olarak 2020’nin son ayı sakin geçecek ancak tehlikeli günlerin hiç olmadığı bir durum söz konusu değil. Kaderin tüm dönemeçlerine hazırlıklı olmak için aşağıda listelenen tarihleri ​​takviminize işaretleyin.

14 Aralık – Tam Güneş Tutulması

Bu, 2020’deki en son ve en tehlikeli tutulma olacak. Yay Burcunda tam bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu, 14’ünde planlanan işlerin aksayabileceği anlamına gelir. Bu gün uzun yolculuklara çıkmamanızı ve yollarda son derece dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bir yere gitmeniz gerekiyorsa, önceden hazırlanmanız daha iyidir. Çok fazla risk alan kişilerin büyük sorunları olabilir.

19 Aralık – Kova Burcunda Satürn ve Jüpiter’in Buluşması

Satürn 17’sinde Kova Burcu’na geçecek ve 19 Aralık’ta aynı İşaretin etkisi altında Jüpiter de ortaya çıkacak. En ağır iki gezegenin böyle bir buluşması elverişsiz olacaktır. İnsanları kötü bir şekilde etkilemeye başlayacak. Bu günde, şimdi ve yakın gelecekte insanların ruh halini ve motivasyonunu olumsuz etkileyebilecek küresel bir enerji yapılanması gerçekleşecek.

20 Aralık – Güneş ve Merkür’ün Kavuşması

Bağlantı, ona katılan iki nesnenin en olumsuz özelliklerini harekete geçiren olumsuz bir özelliktir. Güneş, insanların aşırı duygusallığıdır. Merkür dedikodular, yalanlar ve planların bozulmasıdır. Bu, ayın 20’sinde şansa güvenmemeniz gerektiği anlamına gelir. Planlarınız üzerinde daha dikkatli düşünmeniz ve hiçbir durumda aldatma veya kaba kuvvet kullanarak hedeflerinize ulaşmamanız gerekir.

21 Aralık – Kış Gündönümü ve Satürn’ün Jüpiter İle Kavuşması

Bu, tüm yıl boyunca daha az güneş ışığının olacağı, son derece elverişsiz bir gün. Ay’ın, Balık’ta büyüyeceğini ve bu durumun insanların önemli konulara konsantre olma yeteneği üzerinde son derece olumsuz bir etkisi olacağını da belirtmek gerekir. Bu, ilgisizliğin ve çalışma isteksizliğinin gelişeceği zaman olacak. Tembellik ve ilgisizlikten gelen komplolar, durumu stabilize etmeye, çalışma ve başarıya ulaşma arzusunu geri getirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca bu günde Satürn ve Jüpiter mümkün olduğunca birbirlerine yaklaşacaklar, bu da Kova Burcu’nda karşılaştıklarında 19’unda başlayan gezegenlerin olumsuz etkisini artıracak.

30 Aralık – Yengeç Dolunay

Dolunay her zaman tehlikeli bir gün değildir, ancak bu sefer olacak. Ay’ın güçlü enerjisinin ve zayıf Yengeç burcunun güçlü uyumsuzluğu nedeniyle sorunlar ortaya çıkacaktır. Su elementi sakin ve Ay bu sakinliği bozacak. Bu, esas olarak aile değerlerini ve ev işlerini etkileyecektir. 30 Aralık’ta Yeni Yıla hazırlanmamalısınız, çünkü akrabalarla kavgalarla dolu. Geçici bir ara vermek daha iyidir.

Your Page Title

Unutmayın ki tehlike genellikle bizden gelir. Kötü günlerde, enerjiyi artırmanın ve biyolojik alanınızı güçlendirmenin etkili yollarını deneyin. Her şeyi dikkatlice planlayın ve son derece dikkatli ve tedbirli olun.