Başkalarının Yapamayacağı Şeyleri Görüyorsunuz: Enerjiye Son Derece Duyarlı Olduğunuzu Gösteren 8 İşaret

Her gün, gittikçe daha fazla sayıda insan, enerjiye ve çevre duygularına karşı oldukça duyarlı olan insanlar kategorisine girdiklerini fark ediyor.

Empatik insan, başkalarının zihinsel ve duygusal durumlarını kavrama yeteneğine sahip bir kişidir. Bu insanlar yüksek bir sosyal zekaya sahiptir ve başkalarına sorunlarını çözme konusunda yardım etmede çok iyidirler.

Enerjiye duyarlı olduğunuzu kabul edecek bir konumda olmak önemlidir, çünkü çoğunlukla uğraştığımız ve hissettiğimiz şeyin aslında içimizde yaratıldığını düşünüyoruz. Ya düşüncelerimizin, duygularımızın ve hislerimizin bir kısmı bizimle aynı odada kalan insanlardan geliyorsa? Ya da bize yakın olan insanlardan?

İşte empatik ve enerjiye duyarlı insanların sahip olduğu 8 ortak özellik:

1.Etrafta Olmadıkları Zamanlarda bile Diğer İnsanların Duygularını Hissedersiniz

Empatik bir kişiyseniz, çevrenizdeyken bile diğerlerinin enerji alanını alabilirsiniz. Şehir veya ülkenin diğer tarafında olabilirler, ama yine de duygularını toplayabiliyorsunuz. Enerjiye duyarlı biri için, kendilerine sorma alışkanlığı olması önemlidir: – “Bunlar benim mi?”

Başkasının enerji alanı ya da kendinizinki yüzünden kötü hissetmediğinizi fark ederseniz, kendinizi çok fazla acı çekmekten kurtarabilirsiniz.

2.Kalabalık Yerlerde Kendinizi Boğulmuş Gibi Hissediyorsunuz

Başkalarının olumsuzluğunu kendi üzerinizde hissedebileceğiniz büyük bir insan topluluğu içersinde bulunmak yerine küçük kalabalıklar veya yalnız olmayı tercih edersiniz.

3.Işığa, Seslere, Kokulara Ve Dokunuşlara Duyarlısınız

Parlak ışıkları sevmiyorsunuz. Keskin bir tat, dokunma ve koku alma duyusuna sahipsiniz. Empatik olmak, zihninizin ve bedeninizin birbirine bağlı olduğu ve doğası gereği sizi genel olarak tüm enerjilere, hatta elektromanyetik enerjiye ve duyusal bilgilere daha duyarlı hale getirdiği anlamına gelir.

4.Bir Şeyler Biliyorsunuz Ama Kanıtınız Yok.

Mantıklı bir kanıtınızın olmadığı şeyleri sadece “biliyorsunuz”. Başka bir deyişle, çok güçlü bir sezgiye sahipsiniz ve diğer insanların göremediği şeyleri anlamanıza yardımcı olan şeyleri yorumlayabiliyorsunuz. Enerjiye duyarlıysanız, birine bakabilir ve iyi ya da kötü olup olmadıklarını ve kaçınılması gerekip gerekmediğini görebilirsiniz.

Belki arkadaşınıza, ortağı hakkında kötü bir his duyduğunuzu ve daha sonra arkadaşınızın aldatıldığını öğrendiniz.

5.İnsanlar Size Çok Hassas Olduğunuzu Söylüyor

Etrafınızdaki insanlar size çok hassas olduğunuzu söylüyor. Daha fazla hissediyorsunuz, daha fazla düşünüyorsunuz ve duyguları çoğu insandan daha derin bir seviyede deneyimliyorsunuz.

6.İnsanların Size Ne Zaman Yalan Söylediğini Biliyorsunuz

Beden dilini çok iyi okuyabilirsiniz, ayrıca başkalarının duygularını ve psikolojik durumlarını zihinsel olarak görebilirsiniz. İnsanlar size yalan söylediğinde, enerji alanlarındaki değişimi ve seslerinin tonunu fark edebilirsiniz. Yalan söylediklerini ve enerji alanında tam olarak ne olduğu hakkında iyi bir fikriniz olduğunu biliyorsunuz.

7.Televizyonda Şiddet İzlemek Sizin İçin Zor

Zaman zaman televizyonlarda veya filmlerde şiddet izlerken kendinizi kötü hissediyorsunuz, çünkü kendinizi başkalarının pozisyonuna sokan ve sık sık benzer bir şey yaşamanın nasıl olacağını düşünen bir insansınız. Bu sadece bir hareket olmasına rağmen, gerçek hayatta olduğu gibi psikolojik ve duygusal alana sokulursunuz.

7.Sezgisel Olarak Enerji Vampirlerinden Kaçının

İnsanlardan ve sizden enerjiyi emen insanlarla ilişkilerden kaçınırsınız. Geçmişte enerji vampirleriyle ilgili deneyimleriniz olduğundan, onları nasıl tanımlayacağınızı biliyorsunuz. Enerji alanınız bir tür kalkan geliştiriyor ve içgüdüsel olarak onlarla buluşmanızı engelliyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bir empati olarak yaşamak, kolay bir şey değildir, özellikle de kurban zihniyetine sahip bir empat olarak yaşıyorsanız, bu kalbinizin anahtarlarını başkalarının ellerine koymak anlamına gelir. Ancak, bir enerji süngerinden daha fazlasısınız. Gücünüz, isteğiniz ve seçeneğiniz var. Bu gücü kullanmaktan ve enerji alanınızın kontrolünü geri almaktan korkmayın.