Bu Basit Şeyleri Yaparsanız Para Her Zaman Büyük Bir Akışla Size Gelecektir

1. Sol elinizin çok kaşındığı bir an oldu mu? Eğer eliniz kaşınıyorsa, paranın hemen her taraftan serpilmesi gerektiğine inanılıyor.

Aslında, avuç içi kaşınmaya başladıktan bir kaç gün sonra para gelebilir. Birisi hemen ertesi gün daha fazla para alacak ve bazıları biraz daha beklemek zorunda kalacak. Bir dahaki sefere sol eliniz kaşındığında, nakit tutarının alınmasından önce ne kadar zaman geçtiğini takip edin.

2. Para tasarrufu önemli kaynaklardan biridir. Kırmızı renkli bir cüzdan kullanmak parayı size çekecektir. Ayrıca faturalarınızı ve paralarınızı dikkatli ve düzenli tutun.

3. Bolluğun akışını sürdürmek için ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalışın. Buradaki asıl mesele bunu yürekten yapıyor olmanızdır.

4. Eski şeyleri ortadan kaldırın. Eski şeyler zamanla tüm pozitif enerjiyi çekme özelliğine sahip olurlar. Eski eşyalardan kurtulduktan ve Feng Shui’nin bilgisini kullandıktan sonra,zenginlik enerjisini aktive edebilirsiniz.

5. Sokakta bulunan her madeni para veya mücevher erken mali kazancın habercisidir. Bu nedenle, bir kimse Evrenin bu tür ipuçlarını görmezden gelmemeli ve geçmemelidir. Büyük değeri olmasa bile yerde bulduğunuz madeni parayı alın ve işaret için teşekkür edin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

6. Yaz mevsiminde, birçok kişi pencereleri mümkün olduğunca açık tutmanızı tavsiye eder, çünkü kelebekler para enerjisinin işaretlerinden biridir. Bu güzelliklerden birinin evinize girmesi durumunda, zenginlik ve refah vaat ettiği düşünülmektedir. Bu nedenle, böyle bir konuğu derhal kovmak, bolluğun yaşamınıza sıkı bir şekilde girmesine izin vermemenize neden olur.