Dileklerin Gerçekleşmesini Sağlayan 5 Kural

Arzularımız her zaman gerçekleşmez, ancak bu yazıda bu süreci nasıl hızlandıracağımızdan, hayallerimizi ve arzularımızı nasıl gerçekleştireceğimizden bahsedeceğim. Bunu yapmak için birkaç basit kurala uyman gerekecek. Herhangi bir arzunun yerine getirilmesi için ilk ve en önemli kural, olumlu kalma yeteneğidir. İyimser düşünen insanlar her zaman diğerlerinden bir adım öndedir.

1.Dileğin Olumlu Olmalı

Arzuların ve yaşam hedeflerin kimseye zarar vermemelidir. Bu durumda, Evren onları yerine getirmeyecek ve sana hedeflerine ulaşmana yardımcı olacak iyi şansı vermeyecektir. Arzuların birine zarar verirse, gerçekleşmeyeceklerdir. Düşmanın seni kıskanmasını sağlamak için bir şey elde etmek istesen bile, dileğinin gerçekleşmesi çok daha az olasıdır. Düşüncelerin her zaman temiz olmalı.

2.Dileğin Açık Ve Anlaşılır Olmalıdır

Sadece “aşkı bulmak istiyorum” bu değil. Sevdiğin kişinin hem içten hem dıştan nasıl olması gerektiğini anlamalısın. “İyi bir maaşla bir iş bulmak istiyorum” da hiçbir yere varmayan bir yoldur. Özgüllük önemlidir. Henüz tam olarak ne istediğini bilmiyorsan, ancak yavaş yavaş anlıyorsan, önemli noktaları kağıda yaz ve düzenli aralıklarla oku. Örneğin kesinlikle hizmet sektöründe çalışmak istediğini anlıyorsan bunu yaz.

3.Belirli Bir Süreye Güven

Görevi zamanında ayarla. Örneğin, iki yıl içinde oturduğun daireyi değiştir, bir ayda iş bul, bu dönem belirli bir ülkeye git vb. Bu şekilde kendini daha iyi motive edersin.

4.”Değil” Parçacığını Ve “Hayır” Kelimesini Unut

Arzun olumsuzluk içermemelidir. Örneğin: “Sorun yaşamamak istiyorum” yanlış bir yaklaşımdır. “Ailedeki sorunlardan kurtulmak istiyorum” – bu doğru ifade. Gerçek şu ki, evren inkarı algılamaz. “Hastalanmak istemiyorum” dersen, Evren şunu duyar: “Hastalanmak istiyorum.” Sonuç olarak, istemediğimizi alır ve kurtulmaya çalışırız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Herhangi Bir Yol Kullan

Biri sana yardım teklif ederse, kabul et. Bir yol ayrımındaysan, o zaman daha zor olan ama seni hayaline götürecek olan yolu seç. Zorluklardan ve engellerden korkma. Hedefe ulaşmak için araçların herhangi biri olabilir, asıl mesele, kimseye zarar vermemeleridir.