Kozmik Şifacılar Kendinizin Farkında Olun – Şimdi Size Her Zamankinden Daha Fazla İhtiyaç Var

Biz böyle bir kriz dönemindeyken, birçok empat etkileri hissediyor. Aktivasyonlar geliyor ve şifacılar olarak bunun farkında olmalıyız.

Şifacılar olarak yapacak işlerimiz var. Başkalarını korumak ve en yüksek iyiliği göz önünde bulundurmak için, güçlerimizi çevremizdeki dünyaya fayda sağlamak için kullanmalıyız. Elbette, bazı insanlar şifa meditasyonunu reddeder ve bazı şeylerin manevi tarafına bakmak için bizi deli ederler, ancak bu amacımızı zayıflatmaz. Şifacılar olarak, bu gezegende çalışmak için hepimiz enerjik bir seviyede bir araya gelmeliyiz.

Evrenin size gönderdiği çağrıyı bir süredir hissetmişsinizdir. Şu anda, gezegenin yükselişini hayal edebileceğinden daha fazla şekilde etkinleştirmek için Doğa ile çalışma şansımız var ve şimdi başlama zamanı. Eğer iyileşme ve empati bilinci, hatta ışık çalışanı bilinci için çevrimiçi bir grupdaysanız, eminim ki birçoğunun bu tür şeyler hakkında konuştuğunu görmüşsünüzdür.

Şu anda tecrit edilmiş olsak da, hala çok bağlıyız. Bu sezgisel enerji, çevrenizdeki dünyanın titreşimlerini arttırmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede, başkalarıyla birlik halinde ve çevrenizdeki dünyayı daha olumlu bir zihniyete yükseltmeye yardımcı olabilirsiniz. Manevi olarak bu çok fazla gelebilir, ancak daha önce bireyler için yaptığınız bir şeydir.

Empat olmak güçlü bir şeydir ve şu anda dünyamızın enerjisinin ne kadar olumsuz hale geldiğini biliyorum. Bu aktivasyon ve iyileşme süreci buna yardımcı olacaktır. Herkes dehşete düşmüş ve şu anda olanlardan çok fazla etkilenmişken, boşa harcanacak zaman yok. Bu gezegeni ve insanlarını iyileştirmek için her gün biraz zaman ayırın.

Meditasyon yaparken içinizde bir gökkuşağı ışığı hayal edin. Niyetinizin iyileşmek olduğundan ve şu anda acı çeken herkesi düşündüğünüzden emin olun. Bırakın o güç gökkuşağının kendisini varlığınızdan, dünyaya itmesine izin verin. Bu çok drene olacak, bu yüzden lütfen kendinizi hızlandırın.

Birçoğu bu misyonun sadece ışık işçileri için olduğunu düşünürken, işler bunun için çok fazla büyüdü. Tüm şifacılar bu gezegenin daha derin bir güç duygusu bulmasına yardımcı olabilirler. Bir ışık çalışanı, empat ya da başka bir şey olarak güçlerinizi aktive edildiğiniz gibi tanımlarsınız ve şu anda karşılaştığınız çağrıyı görmezden gelmemelisiniz.

Your Page Title

Bu dönemde yüksek benliğinizle olan bağlantınızı tam olarak etkinleştirmekten korkmayın. Bu konuda meditasyonda değilken kendinizi korumak için çalışın, böylece düzgün bir şekilde şarj edebilir ve yeteneklerinizi iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu, manevi yaşamımızdaki en önemli anlardan biridir ve elimizden geleni yapmaya devam ettikçe, işler gelişmeye başlayacaktır.