Ruhsal Uyanış Anında Gerçekleşen 6 İnanılmaz Şey

“Uyanmış” olmak ne anlama geliyor? Hayatlarımızda bir an aşık olmak hepimizin başına geldi. Güzel bir manzara, gün batımı, güzel bir sanat eseri ve müziğin ritmi bizi büyüledi.

Hatta bir barış anının sessizliğinde kaybolmuş bile olabiliriz. Şekiller ve formlarla özdeşleşme kısa bir süre için biraz gevşer ve o anda tamamen farklı bir bilinç durumu yaşayabiliriz.

Şimdi Ruhsal Uyanış Anındaki 6 İnanılmaz Deneyime Bakalım:

1. Bir formla özdeşleşmemiz sona erdiğinde, form ile aramızda yeni bir boşluk oluşur ve bu formla özdeş olmadığımızı görebilir ve anlayabiliriz.

2. Psikolojik zaman çerçevesini pratik olarak terk ediyoruz, geçmişin yaralarını düşünmeyi bırakıyoruz ve gelecek için kimliğimizi inşa etmiyoruz.

3. Uyanıyoruz, bizim için sadece şimdiki an var. Ruhumuz, Mucizenin huzuruyla, yani Bilinç ve Varoluş Sevinci ile doludur.

4. Biz şekil ve formlardan ve bunlar arasında seçim yapma ihtiyacından bağımsız ve özgürüz. Tüm acılarımız ve sorunlarımız ortadan kayboldu, huzur ve sükunetle çevriliyiz.

5. Sadece saf bir varoluş vardır, bizi çevreleyen şekil ve formların dansı üzerinde düşünen görgü tanıklarıyız. Hiçbir şeyle özdeşleşmiyoruz, seçim yapma zorunluluğundan muaf bir bilinciz.

6. Hayatı olduğu gibi kabul ediyoruz ve baskı altında yapılmıyor, çünkü bu kabul tüm özgürlüğümüzün sonucudur.

Bu Bilinç durumunda, bizim için tamamen yeni bir varoluş boyutu açılır ve bize Varoluş’u tamamen yeni bir perspektiften gösterir. Tartışmaların arkasındaki birlik gözlerimizin önünde ortaya çıkıyor ve artık yaşamın güneşli tarafına bakmakta ısrar etmiyoruz, çünkü karanlık tarafın güzelliğini de keşfedebiliriz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Her şey içimizde sakin ve huzurlu olacak. Hepimiz iyinin ve kötülüğün ötesindeyiz, ne analiz ne de yargılama, sadece düşünen basit bir Bilinç vardır. Aynı düşünceli ruhun herkeste yaşadığını fark ediyoruz, bu yüzden insanlar arasındaki farklar sadece yüzeysel,aslında derinlerde hepimiz aynıyız. Bu birliğin deneyimi bize yaşamın coşkusunu, varoluşun mükemmel sevincini getirecektir.