Hayatımıza İyi Şans Çekiyoruz! Bu Sihirli Kelimeleri Bilmek Yeterli

Felaket bir şekilde şanssız olduğun durumlar vardır, ne yaparsan yap, sorunlarını nasıl çözersen çöz, her şeyde şanssızsın. Bildiğin gibi, hayatta siyah çizgiler beyaz çizgilerle değiştirilir ve bunun tersi de geçerlidir. Sorunlar birbiri ardına geliyor ve şans senden tamamen uzaklaşmış gibi görünüyor.

İyi şansı çekmek o kadar da zor değil

Bugün sana, hayatına iyi şans çekebileceğin, zamanla test edilmiş bir uygulama sunmak istiyorum. Sonuçta, bu ritüel şansı yakalamaya ve hayatını olumlu yönde yönlendirmeye çok yardımcı olacak.

Hayatında tam bir şanssızlık varsa, bu ritüel her durumda uygulanmalıdır!

Mutluluğun küçük şeylerden oluştuğunu unutma, bu nedenle evinde bir rahatlık atmosferi yarat. En sevdiğin içecekleri en güzel yemeklerle birlikte iç, olumsuzlukların olduğu haber bültenlerine yer verme, serin bir duş almak için tembel olma ve ayrıca en az birkaç egzersiz yap.

Bu uygulamayı herhangi bir günde kullanabilirsin, ayın evresi ne olursa olsun, bu ritüel herhangi bir zamanda kesinlikle yapılabilir.

Şimdi durumu daha iyi hale getirebilecek bir ritüele başlayalım, özellikle de başarısızlıklar her fırsatta musallat olduğunda.

Küçük bir kağıt parçasına buradaki kelimeleri yazmalısın.

” Başarı ve Şans Benimle, Bana Şans Her Yönden Geliyor, Ben Oldukça Şanslı Bir İnsanım”

Kelimeleri kağıda yazdıktan sonra, kağıdı katla, kıyafetine, çantana ve cüzdanına yerleştir. Yani, kelimeleri içeren bu kağıt her zaman yanında olmalıdır.

Hazırladığın bu kağıdı tam bir hafta boyunca üzerinde taşımalısın.

Bir hafta sonra, onu mum alevinden yakman ve küllerini rüzgarda dağıtman gerekir.

Your Page Title

Bu ritüel şansa ihtiyaç duyduğun zamanlarda sana oldukça yardımcı olur.