Evinizi Talihsizliklerden ve Olumsuzluklardan Koruyacak Tılsımlar

Pek çok insan, evde tılsım yapmanın uzun ve zor bir iş olduğunu düşünüyor. Ama aslında kendi ellerinizle hızlı ve kolay bir şekilde bir çekicilik yaratabilirsiniz. Ve aynı zamanda, tılsımınız evinizi olumsuzluklardan korumanıza gerçekten yardımcı olacaktır.

Doğru yapılan ev yapımı tılsımlar, sorunlara karşı koruma sağlayacaktır. Ve daha da iyisi tılsımları kendi ellerinizle yaptığınız için sizin enerjinizle yüklenir ve özellikle size göre ayarlanır. El yapımı koruyucu bir şey size ve evinize iyi şans, rahatlık ve refah çeker.

Bir tılsım yapmaya başlarken, birkaç basit öneriyi takip edin; mutluluk tılsımınız sizi memnun edecek ve büyük bir güç kazanacaktır.

Tılsım için doğal malzemeler seçin. Ne kadar çok varsa o kadar iyidir çünkü doğanın gücü atalarımızı sıkıntılardan, hastalıklardan ve sıkıntılardan her zaman kurtardı ve korudu.

Enerjinizi şarj edin. Aksi takdirde, kendi ellerinizle yaptığınız tılsım çalışmayacaktır.

Evde Yapabileceğiniz 2 Koruyucu Tılsım

Tuz tılsımı:

Her evde tuz var. Balığın evde tuzlanması için kullanılan tuz gibi iri tuzunuzun olması daha iyidir. Deniz banyosu tuzu da iyi bir seçenektir. Bu durumda katkı maddesi içermeyen tuz satın almanız önerilir – aromatik banyo tuzu kadar zarif görünmeyebilir, ancak daha doğal bir güce sahip olacaktır.

Bu tür bir tuz kırmızı veya beyaz bir beze sarılmalı ve kırmızı bir ip ile sıkıca bağlanmalıdır. Sonra ön kapınızın veya pencerenizin yanına asın veya kapınızın önüne saklayın. Tuz, dış dünyanın tüm olumsuzluklarını korkutup emecek ve evinizin içindeki atmosferi iyileştirecektir.

Otların Cazibesi:

Bitkisel bir tılsım yapmak göründüğünden çok daha kolaydır. Kuşburnu, alıç, gül çalısı, hatta ısırgan otu veya ahududu gibi dikenli bitkiler uygun bir enerjiye sahiptir. Bu bitkilerin yapraklarını toplayın ve pencere kenarında kurutun. Ardından, aynı şekilde, onları küçük bir pakette toplayın ve evin zayıf noktalarının olduğu yerlere, pencere veya kapı yakınına sabitleyin.

Your Page Title

Ahududu ve pembe yapraklar sevgiyi çekmeye yardımcı olur, ısırganlar sağlığınızı güçlendirir ve kuşburnu düşmanlarınızla savaşır. Pelin, St.John’s wort, dereotu ve devedikeni güçlü bir etkiye sahiptir. Bu otlar kötü ruhları uzaklaştırır.