Evinizde Ruhları Hissediyor musunuz? İşte Yapmanız Gerekenler

Evinizde, iş yerinizde ya da dışarıdayken ruhların varlığından şüphelendiniz mi?

Ruhları Algılama, açık olduğumuz sürece hepimizin yapabileceği bir şeydir. Çoğu zaman onların varlığı rasyonel olandan daha içgüdüsel ya da sezgisel bir düzeyde hissedilir ve kelimelerde ne hissettiğimizi açıklayamasak da, daha derin bir seviyede başka bir şeyin oyunda olabileceğini anlarız.

Ruh enerjisi evlerde, çalışma alanlarında, alışveriş merkezlerinde, kıyafetlerde ve mobilyalarda olabilir. Temel olarak, eğer bir ruh bir yere, nesneye veya kişiye bağlı hissediyorsa, yaşayacakları yer orasıdır.

Bir Ruhla Karşılaşmak şu şekilde hissedilebilir

Açıklanamayan ani bir rüzgar veya soğuk hava akımı
Başınız, boynunuz, göğsünüz veya üst sırtınızın etrafındaki ağır veya güçlü bir basınç hissi
Açıklanamayan bir anksiyete, gerginlik veya öfke duygusu
Mekandaki havayı, havasız hissettiren bir ağırlık
Sesleri duyma, fısıldama veya uzaktaki konuşmaları duyma
Birisinin sizi izlediği hissi

Ruhların varlığını nasıl tespit edeceğinizi öğrenmek, özellikle yeni bir mülk satın alıyor veya kiralıyorsanız, eviniz için eşya satın alıyorsanız (özellikle ikinci el nesneleri) bu işaretler size yardımcı olabilir.

Karanlık Ruhların olduğu bir alan, soğuk, boş, yalnız, üzgün, baskıcı, ağır, durgun, havasız, koyu veya sisli hissettirebilir ve sizi öfkelendirebilir.

Işık Ruhları olan bir alan ise havadar, sıcak, huzurlu, hafif, açık ve sakinleştiricidir.

Işık ruhlarının varlığını hissediyorsanız, büyük olasılıkla üstünüzden geçen sevdikleriniz, hatta melekleriniz veya ruh rehberlerinizdir.

Ancak karanlık ruhların varlığını hissediyorsanız, alanınız negatif olabilir ve bir temizlik ihtiyacı olabilir. Bu durumda olup olmadığınızı belirlemek için aşağıdaki işaretlere bakabilirsiniz.

Açıklanamayan elektriksel bozukluklar
Gözünüzün köşesinden gölgeleri görmek
Garip rüyalar veya kabuslar
Psikokinetik Etkinlik (odanın etrafında hareket eden kapı veya eşyaların açılması
Belirli alanlardaki açıklanamayan korku
Anormal hayvan davranışları veya reaksiyonları

Fiziksel varlığımız olmasına rağmen, hepimizin Ruh dünyasına bağlı enerjik bir bedenimiz var ve bazen belli bir şekilde hissettiğimizi anlamak için enerjik bir seviyede çalışmak zorundayız.

Evinizin veya alanınızın daha karanlık ruhları olduğundan şüpheleniyorsanız, enerjiyi temizlemeniz için buradaki bazı yöntemleri uygulayabilirsiniz;

Dağınıklığı ve evin her odasındaki pisliği temizleyin
Alanınızı düzenli olarak beyaz adaçayı ile tütsüleyin.
Odanın etrafına kristaller yerleştirin.
Alanınızı beyaz ışıkla dolu ve sarılı olarak hayal edin
Meleklerinizden yardım isteyin
Olumlu düşünme alıştırması yapın ve duygularınızı olumlu tutun
Bir şaman veya paranormal uzmandan yardım alın.

Daha karanlık ruhların genellikle dünyadaki düzlemdeki bir şeye bağlı hisseden ruhlarını kaybettiklerini hatırlamak önemlidir. Genellikle, onlara beslenecekleri bir şey verdiği için korku ve öfke duyguları yaratmayı severler.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu nedenle, onlarla etkileşime geçmemek, onlarla iletişim kurmak veya onlara tepki vermemek önerilir. Bunun yerine, dikkatinizi kendinize, evinizi pozitif ışık ve sevgi enerjisi titreşimleriyle doldurmaya odaklanın.