Rüyalar Ruh Rehberlerinden Gelen Önemli Mesajları İçerir. Onları Çözmeyi Öğrenin

Hayallerinizin yüksek benlik ve ruh rehberlerinizden kodlu mesajlar aldığını biliyor muydunuz? Hayallerinizi nasıl çözeceğinizi aşağıdaki basit araçlarla öğrenebilirsiniz.

Rüya tabirini duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Kendinizi bir psikoloğun ofisinde kanepede yatarken ve bir profesörle konuşurken görüyor musunuz? Rüya sözlükleri kullanıyor musunuz? Ya da kendiniz, tek başınızayken rüyalarınızın ne anlama geldiğini düşünüyormusunuz?

Rüya verilerini çözebilecek ve bilincimizin bize söylediği mesajı sistematik olarak yeniden oluşturabilecek sertifikalı uzmanlar için bir alandır.

Bu nedenle, genel algı, rüya dünyasının karmaşık ayrıntılarının uzmanlığı ve anlayışı ile başkalarının bize rüyalarımızın ne anlama geldiğini söyleyebileceğidir.

Genellikle, hiç kimse rüyalarının ne anlama geldiğini bilemez. Ayrıca, insanlar olarak kendimizin dışında bir dünyayı yansıtma ve anlama yeteneğimizi uzun zamandır gösterdiğimize inanıyorum. Kendi iç dünyalarımızı anlamak için neden dış yardıma ihtiyacımız var?

İÇ REHBERLERİN KONUŞMASI

Rüyaların hem geçici hem de gerçek olduğuna inanıyorum, onlar ruhumuzun bir parçası ve yine de varlığımızın ötesine bağlılar ve korunmamıza izin verdiğimizde, hareket etmesine de izin veriyoruz.

Bu nedenle, aklımızın rüya gördüğü zaman, hem derin ruhumuzdan kaynaklanır hem de daha büyük bir gerçeklikle (yani, herkesi ve her şeyi bir arada, hala anlamadığımız şekillerde birbirine bağlayan evrensel bilinç) senkronize olur. fiziksel kısıtlamalarımızın ötesine geçip daha evrensel gerçeklik ve boyutlara geçmeyi seçiyoruz.

Rüyalar içsel benliklerimizin ve ruh rehberlerimizin bizimle iletişim kurması için harika bir araçtır. Fiziksel dünyada o kadar meşguldük ki, zihinlerimizi anlamsız ve stresli aktivitelerle odaklanmış tutuyoruz, zihnimize rahatlamak ve şu anda mevcut olmak için biraz zaman vermeliyiz.

Bu nedenle, rüyalar kendimizi anlamak için daha da önemli ve daha büyük bir sonuç doğuruyor.

İç kılavuzumuzun ne dediğini, bize iletmeye çalıştığı mesajı yorumlayarak ve çoğumuzun (uygulama eksikliğinden dolayı) sadece hafifçe duyduklarını dinlemeliyiz.

RÜYALARIN YORUMLANMASI

Rüyalarınızı analiz etmek için bir formül yoktur. Rüyaları yorumlamak, rüyanızda deneyimlediklerinizi düşünerek gözden geçirmek ve derin anlamlarına daha derine inmekle ilgilidir.

Rüyalar kişisel deneyimlerdir, bu nedenle rüyalarınızın yalnızca bireysellik ve kendini keşfetme yolculuğu bağlamında anlaşılması gerekir.

Rüyalarınızı yorumlamak için yapmanız gerekenler

1. RÜYALARINIZI KAYDEDİN

Bu rüyalarınızı analiz etmek ve yorumlamak için çok önemli bir adımdır. Rüyalar bilinçaltınızdan bir iletişimdir ve bu nedenle önce somut dünyaya (yani yazılı ve kaydedilmiş) getirilmelidir.

Yatağınızın yanında, rüyanızda hatırlayabileceğiniz her şeyi kaydedebileceğiniz bir rüya günlüğü oluşturun.

Rüyayı hatırlamıyorsanız, sadece “kaydedilecek rüya yok” yazın. Birkaç hafta içinde rüyalarınızı hatırlamaya başlayacaksınız.

2. YANSITMAK VE TANIMLAMAK

Rüya hakkındaki yazılı kaydınız duygularınızın durumunu göstermez. Dolayısıyla, rüyada hatırladıklarınızı not ettikten sonra kendinize sorun: Nasıl hissediyordum?

Bu, rüya sırasında hissettiğiniz basit duyguları kendiniz bilgilendirdiğiniz anlamına geliyor: kızgın mısınız, mutsuz, neşeli yada pişman mısınız?

Şimdi, rüya sırasında hissettiğiniz şeyin bilincinize geçtiğini fark edin: rüyadan uyandıktan sonra aynı şekilde hissediyor musunuz? Duygularınız ne kadar rahat?

3. RÜYA SÖZLÜKLERİNİ DÜZENLEME

Rüyalarınıza anlam oluşturmayın veya empoze etmeyin. Sözlükler bunu yapar. Rüyalarınız, size göründüğü şekilde ve ne yaptığınızdan anlaşılmalıdır.

Kolektif anlamların ve evrensel sembollerin rüyalarda olduğu doğrudur; öz analizleriniz ve büyümeniz üzerinde çok az etkisi vardır. Tek başına sembolizmin ne anlama geldiğini en iyi şekilde bilirsiniz.

Her birimizin kendi özel koşullarımızın bir sonucu olan ve her birinin hayatımızı farklı şekilde etkileyen çok kişisel tarihçeleri taşıdığına inanıyorum.

4. UZMANLA KONUŞMA: KENDİNİZ

Rüyalarınızı değerlendirmek konusunda uzman sizsiniz. Sizi bilinçaltınızın içinden geçirmek için iç rehberinize güvenmelisiniz. İçinizde benzersiz bir dünya var – onu keşfedin!

Ne düşündüğünüzü anlayın: tutkularınız, sıkıntılarınız, kendinizle ilgili bilinçsizce çalışılması gerektiğini bildiğiniz her yönü anlayın.

Kendinizi bir kez tanıdığınızda, nasıl hitap edeceğinizi planlayabilirsiniz.

Your Page Title

Artık rüya tabirleri için gerekli araçlara sahip olduğunuza göre, bir “rüya günlüğü” oluşturun ve yatağınızın yanına yerleştirin. Bir süre sonra, kendinizi ve nihayetinde ruhsal derslerinizi daha iyi anlamanıza yol açacak rüyanızdaki dünyanın modellerini görmeye başlayacaksınız.