İkiz Ruhlar Birbirlerini Nasıl İyileştirebilir

Eşinizin ikiz aleviniz veya ikiz ruhunuz olduğunu düşünüyor musunuz?

İkiz ruhunuzun dramatik, rahatsız edici, can sıkıcı, bağımlı, çok hassas veya korkulu olduğunu gördüğünüzde, onu bir ayna olarak geri alın ve görünmeyen bir kısmını yansıtıp yansıtmadığını öğrenin.

İkiz ruhlar birbirlerini o kadar çok severler ki, enerjileri içindeki her şeyi yansıtırlar. Size, görmeniz gereken, zaten olduğunuz veya unutmuş olduğunuz bir şeyi gösteriyorlar. Sadece isteklerine, inançlarına ve söyleyeceklerine bakın. Bunlar, kendi ihtiyaçlarınızın ve inançlarınızın size geri yansıtılmasıdır. İkiz ruh sevgisi sizi başka kimsenin yapamayacağı manevi bir yolculuğa çıkarır.

Eşiniz, mümkün olan en derin aşk içinden bir şeyler gösteriyor ve sizinle ilgili her şeyi yansıtarak sizi kendi kaynağınıza geri götürüyor. İkiz ruhlar arasındaki enerjiler, size kim olduğunuzu veya neye dönüşme ihtiyacı olabileceğini göstermek için (sözlerle, eylemlerle) devralıyor.

Bazı şeyler derinden gizlenir veya unutulur. Sadece sözlerini, korkularını ve davranışlarını dinleyin ve kendinizi görün. Kendinize karşı dürüstseniz, o zaman herkesin yaşayabileceği ruhlar arasındaki en yüksek sevgi budur. Onlar içinizdeki iyiyi ve pek de iyi olmayanı yansıtacaktır. Bu, daha doğmadan önce onlarla yapmış olduğunuz bir anlaşmadır. Birbirinizle tanışmayı, ruh ve egoyu yansıtarak birbirinizi iyileştirmeyi kabul ettiniz.

Anında Birbirinizi İyileştirin.

İkiz bir ruh korkuları yüzünden kaçamazsa, ikiz ruhunun ikisinden de ayrılamaması mümkündür. İkiz bir ruh bir bağımlılık veya hayatındaki bir tema ile takıntılıysa, diğer ikizin ruhunun aynı kalıplara sahip olması çok olasıdır. Bunu görürse ve bağımlılığı veya bir yerden ayrılma korkusunu ya da bir saplantıyı değiştirmenin farkında ve istekli olursa, o zaman otomatik olarak iyileşir.

Dolayısıyla, iki ikiz ruh ikiz ruh ortaklığının farkındaysa, bağımlılığı, dramayı, korkuyu veya kalıbı yansıtarak önce birbirlerini iyileştirirler. İkisinden biri bu kalıplardan herhangi birini bıraktığında, diğeri de otomatik olarak iyileşebilir. Bu genellikle normal bir ilişkide veya ortaklıkta olmaz.

Eşinizin bir şeyle (depresyon, drama, bağımlılık, hastalıklar, vb.) Mücadele ettiğini görüyorsanız, bunun içindeki düşüncenin yansımasını görün ve “Ben ve kendimizi iyileştirmek için bu kalıbı bırakmak istiyorum” deyin. Böylece ikinizi de anında iyileştirebilirsiniz.

Dönüşüm saniyeler içinde çalışır. Yansıma ve bilmek tek ihtiyacınızdır! Bu nedenle ikiz ruh ilişkileri, tüm ilişkilerde ortaya çıkabilecek en yüksek dönüşüm biçimidir. İlişkiye bağlı kalmak (ve sorunlarınızdan kaçmayı durdurmak için), sonunda kendinize de bağlı kalırsınız. Her iki yönde de çalışır. İkiz ruhunuza sırtınızı nasıl dönebilirsiniz? Bu kendinizi sevmemekle aynı şeydir. Kendinizi severek, onları seveceksiniz ve onlar da kendilerini severek sizi daha çok seveceklerdir.

Koşmak ya da kaçınmak, kim olduğunuzdan kaçmakla aynı şeydir. Onları farketmediğiniz için size sinirlenirlerse, davranışınızın kendinizi fark etmemek için nasıl olduğunu görün. Bir sebepten ötürü kendinize kızmış olabilirsiniz veya olmadığınız biri gibi davranıyor olabilirsiniz.

İkiz ruhlar birbirlerine sevgi ve ışık yansıtır. Sonunda, egonuzu değil, gerçek benliğinizi kabul etmenizi ve karşılamanızı sağlarlar. Birbirinizle olan algılanan sorunlardan ne kadar kaçarsanız, kendinizden o kadar çok kaçarsınız.

Your Page Title

Sizi tamamen yansıtmaya kararlı olan, kendinizle ikiz bir ruh arasındaki aşktan daha derin bir aşk yoktur!