Nazara Ve Kötü Enerjilere Karşı Koruyan Taşlar ve Taşların Enerjilerinin Temizlenmesi

Negatif enerji her yerde insanı çevreler. Kendinizi nazardan ve kötü enerjilerden korumak için koruyucu özelliklere sahip taşlar kullanabilirsiniz.

Eski zamanlardan beri, taşlar insanlar için güçlü bir tılsım olarak hizmet etmiş, tüm negatif enerjiyi ve dışardan kaynaklanan olumsuz etkileri emmiştir.

Her taş, tüm olumsuzlukları kendi içine alabilmesi için koruyucu özelliklerle donatılmalıdır. Bu, enerji temizliği kullanılarak yapılabilir, ardından taş 5 gün boyunca yalnız bırakılmalıdır.

Taşların Enerjisini Temizleme

Bu videoda bir taşı temizlemenin, nazar ve hasara karşı tılsım haline getirmenin birkaç yolundan bahsedeceğim.

1. Deniz tuzu: Bir kaba su doldurun ve yeterli miktarda deniz tuzu dökün sonra taşı hazırlamış olduğunuz suyun içine koyarak bir gün boyunca bekletin. Bu süre, taşın koruyucu özellikler kazanması için yeterli olacaktır.

2. Su ve güneş: Bu, bir taşın enerjisini suya indirerek temizlemenin başka bir etkili yoludur. Doğal bir kaynak en uygun olanıdır. Taşı 15-20 dakika suyun içine bırakın. Ardından, güneşin altına koyun, böylece taş güneş ışınlarının altında kurur. Sonra onu kötü enerjilerden ve nazardan koruması için evinize götürebilirsiniz.

3. Mumun alevi: Bu temizlik yöntemi evde mum bulunduranlar için oldukça kolay olacaktır. Mumu yakın ve taşı alevin üzerinde birkaç dakika tutun. Bu birkaç dakika taşı temizler ve koruyucu işlevler kazandırır. Kendinizi yakmamak için taşı aleve çok fazla yaklaştırmamanız çok önemlidir.

4. Soğuk: Bu, taşı temizlemenin en kolay yollarından biridir Taşı birkaç dakika dondurucuya koyun, daha sonra uzun bir süre boyunca biriken tüm olumsuzlukları ortaya çıkaracak ve felaketlerden koruyabilecek koruyucu özelliklerle değiştirilecektir.

Kendinizi Nazardan ve Kötü Enerjilerden Koruyabileceğiniz Taşlar

Temizleme yöntemlerini öğrendikten sonra, hangi taşın sizin için en iyisi olduğunu bulmak gerekir. Biyoenerji alanındaki uzmanların araştırmasına dayanarak, bu 5 taş güçlü koruyucu özelliklerle ayırt edilir.

1. Turkuaz. Bu taş korumaya sahiptir ve ayrıca sahibine şans getirir. Sahibini nazar ve zarara karşı koruyacaktır.

2. Malakit. Bu taş hem yetişkin hem de çocuğu koruyabilir. Dışarıdan gelen olumsuz etkilerden kaynaklanan bir tılsım olarak mükemmeldir ve ayrıca kendinizi kötü enerjilerden ve nazardan korumanıza yardımcı olur.

3. Elmas. Sizi herhangi bir kötülükten koruyabilir. Kötü enerji ve nazar bu taşın koruyucu özelliklerinden asla geçemez. Talihsizliğe karşı korunabilecek en iyi yardımcılardan biridir.

4. Akik: kötü enerjiler, bu taşın korunmasını kıramazlar; bu da, taşıyıcılarını yıllarca korur, nazarın ona zarar vermesine izin vermez.

5. Kaplan gözü. Taş, harici olarak bile tehlikeyi işaret ediyor, ağırlaşıyor ve rengi koyulaşıyor. Koruma, karanlık güçlerden korunma, nazar ve sahibine zarar verme işlevleriyle baş eder.

Bir taşı bir kişiyi korumak için, sadece yanınıza almak yeterli değildir.

Durumunun izlenmesi, kendi içinde emdiği olumsuzluk musluğundan kurtulmak için düzenli olarak temizlemek ve ayrıca korunmasına ve gücüne inanmak çok önemlidir.

Your Page Title

Taş yalnızca sahibini nazardan ve hasardan korumakla kalmaz, aynı zamanda ona, pozitif enerji de verebilir.