İnsanlar Arasındaki Enerji Titreşimleri – Yüksek ve Düşük Titreşimler

Çevremizdeki dünya yoğun bir şekilde kozmik enerjiyle doludur. Her yerde, her zaman var ve yaptığımız her şeyi etkiliyor.

Duygusal ve manevi bağlantılara yol açan insanlar arasındaki bu enerji titreşimleridir.

Bu bağlantılar bizim için bu yaşamdaki en önemli şeylerdir, bu nedenle insanlar arasındaki enerji titreşimlerini ve bunların nasıl kullanılacağını anlamak, hayatınızı tam olarak yaşamak için büyük bir öneme sahiptir.

Hiç, biriyle tanıştığınızda hemen sizin seviyenizdeymiş gibi hissettiğiniz oldu mu?

Bağlantı kurmak, bir başkasına yakın olmak kadar kolaydır, ancak benzer titreşim frekanslarına sahip kişiler daha güçlü bağlantıları daha hızlı oluşturur.

Birinden “iyi bir titreşim” veya “kötü bir titreşim” elde ettiğinizde, farkettiğiniz şey onların enerji titreşimleridir ve onlar hakkında nasıl hissettiğiniz, sizinkiyle nasıl eşleştiğine çok bağlıdır.

Başkasına benzer bir titreşim kalıbına sahip olmak uyum içinde olur, bu da herkesin titreşimlerini yükseltir, iyi hislere ve mutlu düşüncelere neden olur.

Öte yandan, başkasına çok farklı titreşim kalıplarına sahip olmak, kötü duygulara ve kötü iradeye neden olabilecek uyumsuzluğa neden olur.

Yüksek titreşim; pozitiflik, sevgi, şefkat ve huzurla bağlantılıdır. Buna karşılık, düşük titreşim korku, endişe, üzüntü ve depresyon ile bağlantılıdır.

Titreşiminiz arttıkça, daha huzurlu olursunuz ve gerçekte ne istediğinizi anlayıp daha sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Temel olarak, titreşiminiz ne kadar yüksekse, kendi kişisel doğanız, iç huzurunuz, Bilinciniz, Ruhunuz veya gerçek doğanızı tarif eden diğer birçok kelime ile temasınız artar. Buna karşılık titreşiminiz ne kadar düşükse, yaşamınızda çok daha fazla çatışma yaşarsınız.

Aşkın Enerji Titreşimleri

Enerji, olduğu enerji türüne bağlı olarak farklı frekanslarda titreşir.

Düşük enerji, düşük frekanslı bir titreşime sahiptir. Öfke, kıskançlık, nefret, diğer olumsuz ideallerle birlikte, enerjinizi düşürmenin en hızlı yollarıdır.

Öte yandan, aşk, bilincin yanında en yüksek frekansı tutar.

Aşık olduğunuzda, çakra sisteminizdeki enerji aşırı hıza girer ve ruhunuz mecazi olarak tüm uyarımlarla duvarlardan taşmaktadır.

Bu, yükseliş, uyanış ve aydınlanmaya ulaşma şekliniz olan titreşimleri arttırmanın etkisidir.

Kalbinizde sevgi ile yaşamak doğal olarak ruhsal sağlığınızı geliştirir.

Aynı zamanda ilişkilerinizi geliştirir ve çevremizdeki dünyada bunu görebiliriz. Sevgi verenler, karşılığında sevgi alırlar – ve aşık olan insanlar daha mutludur.”

Enerjinizle ilgilenirken, titreşimler bir numaralı önceliğiniz olmalıdır. Enerjinizi başkalarıyla paylaşırken, niyetiniz sevgi, ışık ve barış olmalıdır.

Şimdi Titreşiminizin Düşük mü yoksa Yüksek mi Buna Bir Göz Atalım

Düşük Titreşimin İşaretleri

Ne yapacağınızı bilmeden, kendinizi “sıkışmış” ya da mahsur kalmış hissedersiniz.

İlgisizlikle veya kendinize ve başkalarına karşı umursamaz bir tavırla mücadele edersiniz.

Kızgınlık ve kıskançlık gibi duyguları çok fazla büyütürsünüz.

Fiziksel olarak yanlış bir şey olmadığı konusunda güvende olsanız da, kendinizi her zaman yorgun ve tükenmiş hissedersiniz.

Hayattan ne istediğinizi veya ana hedeflerinizin ne olduğunu gerçekten bilmiyorsunuz.

Sık sık umutsuzluk ve çaresizlikle mücadele edersiniz.

Kendinizi ve diğer insanları affetmekte zorlanıyorsunuz.

Kendinizi evrenin merkezinde olduğunu düşünüyorsunuz, hareketlerinizin başkalarını nasıl etkilediği hakkında nadiren düşünme eğilimindesiniz.

Zamanınızın çoğunu, özellikle önemli olup olmadıklarına bakılmaksızın, şikayet ederek geçirirsiniz.

Bir suçluluk duygusu yaşıyorsunuz. Sürekli bir şeyler hakkında kendinizi suçlu hissediyorsunuz ve kendinizi suçlu hissetmek için birşeyler arıyorsunuz.

Kötü seçimler yapmaya devam ediyorsunuz.

Anksiyete veya depresyon gibi ruh sağlığı sorunları ile mücadele ediyorsunuz.

Bir parçanızın değiştirmek istediği birçok kötü alışkanlıklarla uğraşıyorsunuz, ancak hiçbir zaman onlardan kurtularak daha iyi davranışlar benimsemiyorsunuz.

Başkalarıyla kavga eden ve düzenli olarak anlaşmazlıklara giren bir tartışma tarzına sahipsiniz.

Fiziksel olarak formda değilsiniz, düzenli egzersiz veya spor yapmak için gereken enerjiyi bulamıyorsunuz.

Aklınız her zaman, doğrudan olası bir planın, veya önerinin olumsuz tarafına gider ve olayların olumlu tarafına bakmayı çok zor bulursunuz

Hayattaki güzellikleri görmeniz oldukça zordur.

Diğer insanlarla olan bağlantılarınız sürekli acı verir.

Aşırı alaycı ve şüpheci birisiniz.

Her zaman hayattaki olumsuzluklara odaklanıyorsunuz.

Hayatta gerçek bir ilerleme kaydetmeyi zor buluyorsunuz.

Yüksek Titreşimin İşaretleri

Kendinizden haberdarsınız. Başkalarının üzerinizdeki etkisinin yanı sıra ne söylediğinizin, yaptığınızın, düşündüğünüzün ve hissettiğinizin farkındasınız.

Başkalarının ihtiyaçlarına karşı empatiksiniz ve başkalarının gözünden görmeyi alışkanlık haline getiriyorsunuz.

Çok yaratıcısınız, yeni fikir ve ilhamla dolusunuz.

Duygusal olarak dengedesiniz.

Yaşam, maneviyat, doğa ve aşk ile bağlantılı olduğunuzu hissediyorsunuz.

Hayata karşı harika bir mizah anlayışınız var.

Hayatta sahip olduklarınız için sürekli olarak şükrediyorsunuz.

Disiplinli birisiniz.

Mutlu hissetmek için hiçbir şeye “ihtiyacınız yok”.

Vücudunuza ve onun gereksinimlerine uyuyorsunuz.

Şimdiki zamanda geçmiş veya gelecekten daha fazla yaşıyorsunuz.

Vücudunuz güçlü ve sağlıklı hissediyor.

Hayatınızı karışıklıklardan kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Kendinizi ve diğer insanları kolayca affedersiniz.

Hayatınızda aradığınızı bulmuş gibi hissediyorsunuz.

Fırsatlar ve yeni kapılar kendiliğinden size görünür.

Sabırlı bir insansınız

Tartışma ya da başkalarıyla rekabet etme gereksinimi duymuyorsunuz – kazanmalarına ve kendilerini iyi hissetmelerine izin veriyorsunuz

Hayatta birçok farklı insana, fikirlere, inançlara ve deneyimlere açıksınız.

Çok sezgisel birisiniz

Diğer insanlar size kolayca açılıyor.

Kendinizi sık sık arkadaşlıklarda ve ilişkilerde danışman, barışçı veya öğretmen rolünde bulursunuz.

Gerçek şu ki, çoğumuz bazı “düşük titreşim” ve “yüksek titreşim” biçimlerini paylaşıyoruz, ancak amaç, neyi dışladığınızı ve içsel gelişim yolculuğunuzda neleri geliştirebileceğinizi bilmektir.

Enerjinizin veya titreşiminizin frekansı ne kadar yüksek olursa, fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerinizde o kadar hafif hissedersiniz.

Daha fazla kişisel güç, açıklık, huzur, sevgi ve neşe yaşarsınız. Fiziksel bedeninizde rahatsızlık veya acı varsa azalır, ve duygularınız kolayca çözülebilir.

Enerjiniz kelimenin tam anlamıyla ışıkla dolu olur. Yaşamınız eşzamanlılık ile akar ve istediğiniz her şeyi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak, hayatınız daha olumlu bir nitelik kazanır.

Titreşimimi Yükseltebilirmiyim

Evet Titreşiminizi Yükseltebilirsiniz. Şimdi Size Titreşiminizi Önemli Bir Şekilde Yükseltmenin Bazı Yollarından Bahsedeceğim

1. Rastgele Bir İyilik Yapın.

Sokakta yaşlı bir insanın yürümesine yardım etmek; birine iltifat etmek gibi küçük iyilikler yapmak sizi pozitiflikle doldurur. Daha iyi olmak için en az bir kişinin gününü değiştirdiğinizi bileceksiniz ve bu titreşiminizi arttıracaktır.

2. Minnettar Olduğunuz 3 Şeyi Listeleyin Ve Birisini Affedin.

Odağınızı, titreşiminiz için minnettar olduğunuz şeylere doğru kaydırdığınızda, bolluk durumuna girersiniz ve titreşiminiz yükselir. Sizi üzmüş olan bir kişiyi affettiğinizde ise titreşiminizi azaltan olumsuz yükten kurtulursunuz.

3. Size Neşe Getiren Bir Şeyler Yapın.

İçinizde neşe uyandıran bir şey yapmayı aktif olarak seçtiğinizde, dünyanızı mutlu etmek için yeterli olduğunuzu kendinize güvence veriyorsunuz.

4. Dışarı Çıkın Ve Güneş Işınlarıyla Beslenin

Güneş, psikofiziksel durumunuz için besindir. Size enerji ve sıcaklık verir. Olumlu bir ruh hali ve daha mutlu bir duygusal durumu teşvik eder.

5. Doğada Yürüyüşe Çıkın

Kendimizi doğal unsurlarla çevrelediğimizde, kendi doğamızla daha derin bir bağlantı kurarız. Bilinçli olarak kendimize çok daha büyük bir sistemle bağlı olduğumuzu ve hepimizin Doğanın bir parçası olduğumuzu hatırlatırız. Bu içsel duygu titreşimlerimizi daha da arttırır.

6. Sevdiğiniz İnsanlarla Kendinizi Kuşatın Ve Onlara Daha Sık Sarılın.

Birine sarıldığınızda vücudunuz sizi daha mutlu hissettirecek kimyasallar üretir. Kendinizi, sizi seven insanlarla çevrelediğinizde, gerçekte olduğunuz kişi olmak için kendinizi güvende ve özgür hissettiğiniz sevgi dolu bir atmosfer yaratılır. Bu ikisini birleştirmek, titreşiminizi yükselten güçlü bir sevgi ve mutluluk karışımıdır.

7. Tutkunuzu Takip Edin.

Tutkulu olduğunuz bir şeyi yapmak, onun hakkında okumak ve öğrenmek için enerjinizi kaybetmezsiniz, aksine enerji kazanırsınız.

Bu ekstra enerji, sizi yaptığınız işe heyecanlı ve takıntılı hale getirir ve tamamen akış halinize girebilirsiniz. Sadece tutkunuzu takip ederek titreşiminizi önemli ölçüde artırabilirsiniz.

8. En Sevdiğiniz Müzikle Dans Edin.

En sevdiğiniz müzikle dans ederken, o olumlu müzikal titreşimleri seven ve parlamasına izin veren bir parçanızı somutlaştırıyorsunuz.

Sadece deneyin 15 dakika boyunca dans edin. Böylece kendinizi ne kadar iyi ve hafif hissedeceğinizi göreceksiniz.

9. Egzersiz Yapın, Yoga Yapın Veya Koşun

Egzersiz yapmak sizi daha rahat hissettiren hormonları serbest bırakır, yoga zihniniz ve bedeniniz arasında daha iyi bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur ve koşmak sizi yaratıcılığınızın ve problem çözme becerilerinizin arttığı küçük bir akış durumuna sokar. Bu 3 şeyden herhangi biri güçlü bir titreşim arttırıcıdır.

10. Aynaya Bakıp Gülümseyin.

Vücudunuz, davranışınıza uygun hisler üretecek şekilde programlanmıştır, bu yüzden mutlu gibi davranıyorsanız kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Olumlu duygular, titreşiminizi yükseltir ve bunları gerçekleştirmek sizin kontrolünüzdedir.

11. Sizi Güldüren Şeyler İzleyin Ve Daha Da Gülün.

Gülmek daha yüksek titreşimlere giden en kolay yoldur. Güldüğünüzde psikolojik yüklerinizi ve endişelerinizi geride bırakıyorsunuz. Artık yalnızca sizi güldüren şeyleri izlemeyi seçebilirsiniz.

12. Rahatlatıcı Bir Müzik Veya Doğanın Seslerini Dinleyin.

Ses iyileştirici olabilir. Doğanın sesleri, yağmurun sesi, denizin dalgaları, kuşların cıvıltıları ve rüzgarın sesini dinlerken rahatlarsınız. Hatta sizi rahatlatan bir müzik çalabilirsiniz. Bu, titreşiminizi arttırmanın en güçlü yollarından biridir.

13. Sabahları Meditasyon Yapın, Güneşin Doğuşunu İzleyin Ve Sessizce Bir Bardak Çay İçin

Güneşin doğuşunu izlemek için sabah erken kalktığınızda özel bir şey vardır, Huzur ve sessizlik. tanıdığınız insanların çoğunun hala uykuda olduğu düşüncesi, güneşin güzel renkleri ve size verdiği enerjinin hoş bir huzur hissi kattığını unutmayın.

Kendinize bir bardak sıcak yeşil çay yapın ve Doğa’nın bize her gün sunduğu bu özel anın tadını çıkarın.

14. Derin Bir Nefes Alın

Dikkatinizi nefesine odakladığınızda zihniniz sakinleşir. Nefes meditasyonu yapmak ve derin nefes almak zihninizi ve vücudunuzu derinlemesine yeniler.

15. Sizi Mutlu Eden 3 Şeyi Yazın.

Her gün sizi gerçekten mutlu eden 3 şey yazacağınız bir günlük yapın. Taze bir kahve kokusu gibi küçük şeyler düşünün. Bunları günlüğünüze yazın ve zaman zaman yazdıklarınızı okuyun.

Hepimizin güzel şeylerle çevrili olduğunun farkına varacaksınız. Bu bolluk duygusu, titreşimlerinizi arttıracak ve sizi mutlu eden bir şeylerin günlüğüne sahip olmak, istediğiniz zaman bu duruma girmeniz için bir araç olacaktır.

Titreşiminizi yükseltmek için yapabileceğiniz şeyler olduğu gibi, titreşimlerinizi azaltan şeylerde vardır.

Bunları hiç yapmamak mümkün değildir, ancak titreşiminizin çoğu zaman yüksek kaldığından emin olmak için Olumsuz düşüncelerden, negatif insanlardan,kötü ilişkilerden, öfke ve kızgınlıktan kaçınmaya çalışabilirsiniz.

Your Page Title

Varsayılan titreşiminizi daha olumlu olması için bu şekilde güncelleyebilirsiniz!