Melek İletişim: Meleklerin Size İşaret ve İpuçlarını Göndermelerinin 10 Sebebi

Tek başımızaymışız gibi hissetmemize rağmen, gerçekte rehberlik asla o kadar da uzak değildir.

Manevi rehberlerimiz veya meleklerimiz her zaman etrafımızdadır ve bizimle işaretler aracılığıyla iletişim kurarlar. Muhtemelen çoğumuz, neyi iletmeye çalıştıklarını tam olarak bilmiyoruz, ancak bu işaretleri muhtemelen bir kriz anındayken farketmiş olmalısınız.

Bilmeyenler için meleklerin bizimle iletişim kurmak için kullandıkları en yaygın ve sık kullanılan semboller.

11:11, 4:44 gibi rakamlarla tekrarlayan kalıpları görmek, bir meleğin sizinle temasa geçmeye çalıştığının bir işaretidir.

Beklenmedik bir şekilde ve olağanüstü yerlerde tüylerle karşılaşmak bir başka çok açık işarettir.

Madeni paralar bulmak, koruyucu meleğinizin size destek vermesi ve inancınızla yola devam etmenizi söylemesi için bir yoldur.

Beklenmedik bir şekilde gökkuşağı görmek de olumlu bir işarettir.

Bulutlarda şekiller görmek, meleklerin de sizinle iletişim kurmaya çalışmasının bir işaretidir.

Herhangi bir yerdeki hoş kokular meleklerin dikkatinizi çekmeye çalıştığı bir başka yoldur.

Artık meleklerin sizinle nasıl iletişim kurmaya çalıştıklarını bildiğinize göre, neden bunu seçtiklerini anlama zamanı. Melekler bu işaretlerle sizi bilgilendirmeye ya da uyarmaya çalışıyorlar.

1.Aydınlanma yolunda olduğunuzu ve uyanışınızın sizi sizden daha yüksek bir boyutta olanların frekansına daha fazla gözlemlemiş olduğunu gösterir.

2.Bu, koruyucu meleğinizin yolculuğunuzda desteklendiğinizin bir işaretidir ve her zaman size yol göstermeye hazırdırlar.

3.Melek işaretleri, kendinize ve yolculuğunuza şüphe ve talihsizliklerle her karşı karşıya kaldığınızda daha fazla güvenmeniz gerektiğini söyler.

4.Bu aynı zamanda meleklerin, yalnız hissettiğiniz, çaresiz hissettiğiniz ve bu yanlış düşünceleri unutmanızı istediklerini göstermenin bir yoludur.

5.Ayrıca sizi korumaya ve sizi zarardan uzak tutmaya çalışıyorlar. Aniden bir fikir veya ilham alırsanız,bu muhtemelen koruyucu meleğinizin çalışmasıdır.

6.Ayrıca, varlığınızın ve bireyseliğinizin gerçek nedenini unutmaya başladığınız zamanlarda da ortaya çıkarlar.

7.Gerçek yolunuzu takip etmenize engel olan eski yaraları ele alarak ve iyileştirerek iyileşmenize yardım ederler.

8. 333, 2:22 gibi sayı senkronizasyonunu görmek, gerçek benliğinizle senkronize olduğunuzun açık bir mesajıdır.

9.Bazen ne kadar sevildiğimizi ve takdir edildiğimizi unutuyoruz. Melek işaretleri bize bu gerçeği hatırlatmak için buradadır.

10.Ve bu işaretleri almanın en açık mesajı meleklerle çevrili olduğumuz ve söyleyeceklerini dinlememiz bizim için önemlidir. Şimdiki zamanda yaşamayı öğrendiğimizde, onların mesajlarını daha iyi duyabileceğiz.

Melek belirtilerini tanımak için şimdi ne yapmalıyız?

Artık meleklerin sizinle iletişim kurmaya çalıştığını biliyorsunuz, onları nasıl dinliyorsunuz ve sinyallerini nasıl yorumluyorsunuz?

Your Page Title

Şimdiki zamanınızın farkında olun, ne olduğunu ve ne geleceğini düşünmeyin. Alıcı olun ve mesajlarını dinleyebileceğiniz inancına sahip olun. Ve en önemlisi, yanınızda oldukları için minnettar olun.