Ruh Rehberinizle Yeniden Bağlantı Kurmanın 7 Yolu

Hepimizin ruhsal rehberleri var ve hepimiz istediğimiz seviyelerde onlarla bağlantı kuramıyoruz, ancak bunu yapmayı öğrenmek imkansız değil. Ruh rehberleriniz bu dünyadaki yolculuğunuzda size yardımcı olmak için buradalar, ancak onları ne kadar görmezden gelirseniz, sesleri hayatınızda o kadar az belirgin hale gelecektir.

Ruh rehberlerinizden koptuğunuzda veya bağlantınız kesildiğinde, onlarla yeniden bağlantı kurmak, bu dünyada düzgün bir şekilde ilerlemek için en iyi seçeneğinizdir. Bu kolay görünmese de, yapabileceğiniz bir şeydir. Bu yazıda ruh rehberinizle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olacak 7 yoldan bahsedeceğim.

1. Cevap verseler de vermeseler de ruh rehberlerinizle konuşmaya başlayın.

Sizinle gerçekten konuşamamaları, onlarla gerçekten konuşamayacağınız anlamına gelmez. Zamanınızın bir kısmını çevrenizdeki ruhlarla konuşarak geçirin. Kabul etmek isteseniz de istemeseniz de konuştuğunuz kelimeleri duyacaklar.

2. Eşzamanlılıklara daha fazla dikkat edin.

Eşzamanlılıklar, ruh rehberlerimizin işaretleridir ve onları ne kadar çok görürsek, rehberlerimizin bizim yanımızda olması o kadar açıktır. Hemen hemen her şey olabilirler ve genellikle belirli bir enerjiyle gelirler. Tekrar eden sayıları veya anlamlı tesadüfleri fark ederseniz, onları küçümsemeyin.

3. Kalbinizi ve zihninizi açın.

Bir bütün olarak ruh rehberlerinizle konuşmaya veya uyum sağlamaya gelince, açık fikirli ve açık bir kalbe sahip olmalısınız. Onlara ne kadar kapalı olursanız, o kadar sessiz olurlar. Varlıklarını gerçekten hissetmeniz için inandığınız bir şey olmaları gerektiğini bilin.

4. Zamanınızın bir kısmını doğada bir şeyler düşünerek ve meditasyon yaparak geçirin.

Doğada vakit geçirmek, ruh rehberlerinizle yeniden bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Ruh rehberleriniz doğaya derinden kök salmıştır ve bu nedenle Doğada yalnızken yeniden şarj olmak doğru yönde atılan bir adımdır. Kendi başınıza ne kadar çok meditasyon yaparsanız, rehberlerinizle o kadar çok bağlantılı hissedeceksiniz.

5. Ruh rehberlerinizle yazın.

Şüphe duyduğunuzda yazın. Kağıda yazmanız gerektiğini düşündüğünüz her şeyi yazın. Bu, hayal edebileceğinizden daha fazla kapı açacaktır.

6. Bilmediğiniz veya tam olarak anlamadığınız şeylere güvenin.

Ruh rehberlerinizi anlamasanız da, onların yanınızda olduklarını bilirsiniz ve onları hissedebilirsiniz. Buna güvenin ve bilinmeyeni kucaklayın. Bu ruhların size zarar vermek istemediklerini ve şimdilik yeterli olması gerektiğini hissedebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

7. Sezgisel yönünüzü görmezden gelmeyi bırakın.

Sezgisel yönünüz, ruh rehberinizin size nasıl ulaştığıdır. Bu şekilde size birçok işaret gönderirler ve onları görmezden gelmemelisiniz. Unutmayın, bu dünyada olan her şeyin bir nedeni var.