‘100 GÜN’: Dileklerin Gerçekleşmesi İçin Çok Güçlü Bir Tekniktir – Hemen Uygulamaya Başlayın…

Bir dilek, sadece ritüellerin ve uygulamaların yardımıyla değil, kayan bir yıldız sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Zihni etkileyen ve hedefinize adım adım yaklaşmanıza yardımcı olan güçlü bir teknik var.

Arzuları yerine getirme tekniği, içsel potansiyelin serbest bırakılmasını içerir ve zihni doğrudan etkiler, sizi yeni başarılar için motive eder. Bugün tam olarak yüz gün sürecek olan, uzun zamandır beklediğiniz arzunuzu alacak ve hayallerinize giden yola başlamanızı öneriyorum. Bu hayalleri yerine getirme tekniği sayesinde, sadece hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekle kalmayacak, aynı zamanda kendinizi erteleme ve güvensizliğe yer olmayan huzurlu bir yaşama doğru ilerlemeniz de mümkün olacak.

Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin 100 Gün Tekniğini Nasıl Kullanabilirsiniz?

Şu an motivasyonu olmayanlar, Pazartesi gününü bekleyip başlayabilir. Şimdi hedefe giden yola başlamak için nelere ihtiyacınız var onlara bir bakalım:

100 sayfalık bir defter;

Bir kalem;

Bir dilek.

Son yüzüncü sayfada dileğinizi yazmanız gerekiyor. Olabildiğince açık bir şekilde formüle edilmiş ve zaten olmuş gibi yazmalısınız. Asıl görev, gerçekten gerçekleşebilecek bir dilek yazmaktır. Soyut para arzusu, beyaz atlı bir prens ya da kendi adanız buna değmez. Örneğin bir araba almak istiyorsunuz ama yeterli paranız yok veya uygun bir seçenek yok. Bu durumda arzu şu şekilde gelmeli ve defterin 100. sayfasına yazılmalıdır: ‘Arabam var’ ve ardından istenen arabanın satın alma miktarını, rengin ve markasını yazın. Hedef ne kadar netse, ona ulaşmak o kadar kolay olacaktır. Herhangi bir arzu gerçek ve ulaşılabilir olmalıdır. Başarı için kendinizi daha fazla motive etmek için arzununuzun, en benzer resmini ve fotoğrafını kullanabilir veya elinizle çizebilirsiniz. Bu görselleştirme yöntemi sizi hayallerinize doğru yeni adımlar atmaya teşvik edecektir.

Arzu resmileştirilip yazıldıktan sonra en önemli kısım gelir: her gün hedefinize doğru attığınız adımları, en ufak olanları bile defterinize 100 gün boyunca yazmalısınız. Ayrıca, rüyalarınızın yanı sıra, yönün doğru olup olmadığını anlamak için her şeyi not etmeniz gerekir. İç sesinizle nasıl etkileşim kurulacağını öğrenerek, kendinize olan güveniniz artacak ve olası sıkıntılardan kaçınabileceksiniz.

Bu teknik, iç kaynakları harekete geçirir, hareketsiz yetenekleri ortaya çıkarmaya yardımcı olur ve ayrıca bilinçaltını başarı için programlar. Bu yöntem, hızı alan ve treni terminal istasyonuna götüren bir lokomotife benzer. Bu yöntem sayesinde herkes bir güç dalgası hissedebilecek. Şimdi tereddüt etmeden ve çekinmeden hedefinize doğru ilerlemeye başlayın…

Your Page Title (#satışortaklığı)