Düşünceler Hayatımızı Nasıl Etkiler? Geleceğinizi Nasıl Etkileyebilirsiniz?

Birçoğunuz, insan düşüncelerinin maddi olduğunu birden fazla kez duymuştur. İddiaya göre, insan hayatını doğrudan etkiliyorlar.

Bilim insanları, insan düşüncelerinin sadece zihinsel bir araç olduğu sonucuna vardılar. Ve kişi kendisi için ne yapacağına, neşe getirmek veya trajedilere neden olmak için kendi kararını verir.

Düşünceler, bir kişinin kafasındaki bir tür enerji veya dürtüdür. Düşüncenin kendisi tarafsızdır. Ancak bir kişi onlarda olumlu veya olumsuz bir karakter seçer. Düşünce bir insanı dipten kaldırabilir ve yere kadar yok edebilir. Bu nedenle insanlar iyimserler ve kötümserler olarak ikiye ayrılır. Düşünceleri hakkında nasıl hissettiklerine bağlı olarak. Ve bu seçim tamamen bağımsızdır.

Herhangi bir kişinin hayatta başarılı olması için hedef belirlemenin yanı sıra düşüncelerine de odaklanması gerekir. Nereden geldiklerini ve düşüncelerin taşıyıcısını nereye yönlendirdiklerini anlamanız gerekir.

Ek olarak, arzularınızı anlamanız gerekir. Sadece anlamak için değil, aynı zamanda sevmek için. Sonuçta bunlar düşünceleriniz ve hayata karşı tutumunuzdur. Ancak o zaman başarı hakkında konuşabiliriz. Büyük beyinlerin dediği gibi, eğer arzu ve tutku olamazsa, o zaman hiçbir şey başarılamaz.

Ama düşüncelere geri dönelim. Bilincimiz inanılmaz bir mekanizmadır. Bir mıknatıs gibi, diğer insanların düşüncelerini çekebilir. Ancak tüm düşünceler çekilmeye değer değildir. Bunun için düşünceleri kontrol eden enerjinin güçlü olması gerekir. Zayıf bir insan güçlü düşünceler yaratamaz. Çekici tarafın zihni gönderenin zihniyle uyumlu olmalıdır.

Eğer olumsuz bir ruh halindeyseniz (en ufak bir olasılık bile), o zaman diğer insanların olumsuz düşüncelerini çekebilirsiniz. Ama harika bir ruh halindeyseniz, hayattan ve çevrenizdeki insanlardan zevk almaya kararlıysanız, başkalarının olumlu düşünceleri sizi çekmeye başlayacaktır.

Etrafınızda tek bir pozitif fikirli kişi yoksa, olumlu düşüncelerinizin nereden geleceğini unutmayın. Çevrenizi hatırlayın! Sadece olumlu değil, aynı zamanda güçlü insanlar arayın!

İnsan vücudunu yok eden birkaç düşünce türü vardır. Bunlar, herhangi bir insanın hayatındaki en basit düşünce ve duygulardır:

İmrenme;

Kin;

Korku.

Pek çok biçimde olabilirler: kıskançlık, olumsuzluk ve daha fazlası. Ancak tüm bu durumların altında sadece üç düşünce var. Ve kendimizin bu tür durumlara düşmesine izin verdiğimiz için kendimize zarar veririz.

Bu durumları kendilerinden başarıyla ortadan kaldıran kişiler, kendilerini gururla manyetik kişilikler olarak adlandırabilirler. Bu tür insanlar pozitif insanları kendilerine çekerler. İnsanlar arasındaki güçlü mıknatıslar gibidirler. Yaptıkları en önemli şey, kendilerine belirli tavırlar ve alışkanlıklar aşılamaktı.

Her halükarda bitiş çizgisine gitme konusunda bağımsız bir karar;

Kendisinin planladığı her şeyi yapabileceğine olan inancı;

Seçilen hedefe doğru itecek arzu veya tutku.

Gördüğünüz gibi, güçlü bir insan için tüm tutumlarda anahtar kelime seçimdir. Kendi kararını verir ve yapabileceğine kendisi inanır. Bu kararı vermeye hazır mısınız? Sonuçta, yaşamı değiştirebilecek ve gerçekliği ihtiyacınız olan yöne yönlendirebilecek.

Düşüncelerinizle başarıyı nasıl çekersiniz?

Bilim insanları beynimizi incelemeye devam ediyor ve giderek daha fazla gerçek ortaya çıkıyor. İnsan beyni, en büyük faaliyeti yalnızca düşünceler üzerine odaklandığında kabul eder. Bu, fırsatların kapısını açar çünkü bilinçaltı işin içindedir. Bundan şüphelenmeyebilirsiniz, ancak zaten sizin için hedeflerinize bir harita çizdi ve hatta en çok kazanan yolları vurguladı. Bu yüzden en çok ihtiyacınız olduğu anda bilinçaltınız sizi şaşırtacak. Sonuçta, içinizdeki her şeyi zaten düşündünüz.

1. Rüyalar rüyadır, ancak yine de mantıklı olun. Ne kadar istersen balkabağı arabaya dönüşmeyecek ve para çantası kapının altında görünmeyecek.

2. Sınırlı zihinsel enerjinizi boşa harcayarak potansiyelinizi tam olarak kullanamazsınız. Negatif düşüncelerden vazgeçin.

3. Kişi birkaç şeye konsantre olamaz. Bunu yapmaya çalışırsanız, herhangi bir sonuca yol açmaz ve birkaç kat daha fazla enerji kaybedersiniz.

Olumsuz düşünceler hala hayatta iyimserliğe müdahale ediyorsa, acilen onlardan kurtulmanız gerekir. En iyi çare meşgul olmaktır. Fiziksel emek arzu edilir. Spor, odun kesme, açık hava oyunları – hayattan zevk almanızı sağlayan her şey. Sabah için kendinizi seçin, iyimser ve motive edici sözler okuyun. Sabahtan itibaren gün harika geçsin.

Planlarınızı nasıl hayata geçirebilirsiniz?

Sadece hayalleriniz hakkında hayal kurmanız değil, harekete geçmeniz gerektiği gerçeğine ek olarak, çok önemli tavsiyeleri takip etmelisiniz. Hayalinize doğru ilerlemenize yardımcı olacaklar.

1. Ana hedef. Pek çok arzu olabilir ama amaç bir olmalıdır. Ve bu amacın ne olduğunu açıkça anlamalısınız.

2. Enerjinizi harekete geçirseniz iyi olur. Boş konuşmada boşa harcanan enerji sizi istenen sonuca götürmeyecektir.

3. İnanın. Kendinizde, güçlü yönlerinizde, yeteneklerinizde, sonunda her şeyin yoluna gireceği gerçeğinde. Kendinize inanmazsanız, kim inanır?

4. Günlük görselleştirme yapın. Hatta hedeflerinizin fotoğraflarını ve çizimlerini ekleyeceğiniz bir dilek albümü bile yapabilirsiniz.

5. Ayrıntıları hatırlayın. Sadece sen tam olarak ne istediğini biliyorsun. Bu nedenle ‘Rahatlamak istiyorum’ arzusu yerine ‘Paris’e gidip iyi bir otelde uyumak istiyorum’ dilerim.

6. Korku, kıskançlık veya diğer düşük düşünceler yok. Olumlu olun ve kendinizi bu kadar saçma sapan şeyler için harcamanıza izin vermeyin.

Düşünceleri geleceğinize çekmek

Tek başına rüyalar gerçekleşmeyecek. Harekete geçin, yaratın, geliştirin! Kendinizi inceleyin ve düşüncelerinizi kontrol etmeyi öğrenin. Kendiniz için bir hobi bulun, insanlarla iletişim kurmayı öğrenin, bilgelik geliştirin, karakter üzerinde çalışın. Birçok görev var. Ancak yalnızca her birini gerçekleştirmeye başlayarak hedeflerinize yaklaşabilirsiniz.

Your Page Title

Ve düşünceler onlara ulaşmada yardımcı olacaktır. Sonuçta, kendinizi daha iyi hale getirmek için yalnızca kendiniz değiştirebilirsiniz. Eylem + doğru düşünceler = sonuç.