2022 Baharından Önce Kurtulman Gereken 4 Alışkanlık

İlkbahar yaklaşıyor. Bu insan enerjisinin daha güçlü hale geldiği yılın çok önemli bir zamanı. Bahar bize sadece yararlı bir şey vermekle kalmıyor, karşılığında bir şey talep ediyor. Örneğin, enerjiye zarar veren alışkanlıklardan kurtulmak.

Hayatını mahvedebilecek birçok tehlikeli alışkanlık vardır. Bu baharda, özel bir dönem bizi bekliyor. Kendini ve hayatını daha iyi hale getirmeye çalış ve sonraya erteleme.

1.Tüm Kötü Şeyleri Hatırlama Alışkanlığı

Sürekli geçmişte takılıp kalırız. Başımıza gelen tüm kötü şeyleri hatırlamamız bizim için normaldir, ancak dilersek bundan kurtulabiliriz. Bunu 2022 baharının başlangıcından önce mutlaka yapmalısın.

Baharın ilk iki ayında tek bir retrograd gezegen olmayacak. Gece ışıkları mükemmel bir konumda olacak ve Evren bizim tarafımızda olacak. Geçmişten gelen kötü bir şeyi hatırlama alışkanlığı, şansını korkutmamak için ilk etapta kurtulmaya değer bir şeydir.

2.Alınma Alışkanlığı

Kızgınlık da hoş olmayan bir şeyin anılarıdır. Bir insan incinince çakralarını daha da bloke eder. Öte yandan, haksızlıklardan kurtulmak, geçmiş hakkındaki düşüncelerden çok daha kolaydır.

Kinlenmeyi bırakmanın sadece intikam almak isteyenler veya kendinden emin olmayanlar için zor olabileceği düşünülmektedir. Bu baharın başlangıcından önce benlik saygısını arttırmanın ve «göze göz, dişe diş” ilkesine göre yaşamayı bırakmanın önemli olduğu ortaya çıkıyor.

3.Her Şeyi Sonraya Erteleme Alışkanlığı

Hiçbir durumda, şimdi yapabileceklerini daha sonraya erteleme. Baharın ilk iki ayında bu alışkanlık son derece yıkıcı olacaktır. Çalışmak, iç güçleri uyandırmak, spor yapmak, iletişim kurmak için mükemmel bir zaman olacak. İşlerini, tanıdıklarını, eğlenceni daha sonraya erteleme. İlkbaharın başında daha fazla çaba sarf etmek önemli olacaktır. Şekilsiz ve kayıtsız insanlar yılın en hayırlı zamanını boşa harcayacaklar.

Your Page Title

4.Sorumluluğu Başkalarına Aktarma Alışkanlığı

Kendine karşı son derece dürüst ol. Eğer bir şeye ulaşamadıysan bunun için bir başkası suçlu değil sadece sen sorumlusun. Duruma sağduyulu bakmayı bilen insanlar, kendini geliştirme sürecini asla durdurmayacaklardır. Başarısızlıkla ilgili yanlış bir şey yoktur. Her durumdan kendin için önemli dersler çıkarmaya çalış.