Sürekli Karşılaştığınız Melek Sayıları Ve Anlamları

Elbette aynı sayıları bir kereden fazla posterlerde, saatlerde, ekranlarda fark ettiniz. Sürekli olarak karşınıza çıkan sayıların size önemli bir şey söylemeye çalıştığını ya da şu anda gerçekten bilmemiz gereken bir şey anlatmak istediğini hissediyorsunuz. Sayıların yardımıyla Melekler bizimle iletişim kurup bizi tehlikelere karşı uyarabilirler.

111

Bu, düşüncelerinizin gerçeği şekillendirmeye başladığı mesajdır. Melekler size bir mesaj gönderir: bak, kontrol et, seni doğru anlıyor muyuz? Bunu ister misin? İstediğin şey gerçekten bu mu? Çünkü senin seçmek istediğin bu değil, düşüncelerin farklı.

222

İkiliyi gördüğünüzde, yapmış olduğunuz şeyin zaten gerçekleşmiş olduğu anlamına gelir. Ve arzularınızı yerine getirmek için çabalarınızı yönlendirmeyi bırakmamalısınız.

333

Üçlü, yardımın çok yakın olduğu anlamına gelir! Şimdi, dualar aracılığıyla meleklerden herhangi bir şey isteyebileceğiniz ve sizi çok yakında duyacakları zamandır. Üçlüyü görüyorsanız, meleklerinizle iletişim kurmaya çalışın ve anı kaçırmayın.

444

Stabilite ve güvenilirlik sayısı olarak dörtlü, meleklerin sizi şu anda çevrelediğini söylüyor! Yapabileceğiniz en iyi şey, yeteneklerinden şüphe etmenize izin vermemek.

555

Beşli bizi içeriden değiştirecek önemli bir yaşam olayı konusunda uyarıyor. Psikolojik olarak kendinizi korkmadan hazırlamalısınız. Kendinize güvenin ve bir şeyler aniden ters giderse endiielenmeyin melekler size yardım edecektir.

666

Altılı bir dengesizlik içinde olduğunuz anlamına gelir. Melekler, dikkatinizi manevi şeylere aktarmanın, güçlü ve iradeli olmanın gerekli olacağını söylemek istiyorlar. Rutine takılmayın, ilham alın!

777

Herkes üç yedinin iyi şansın işareti olduğunu biliyor! Bu kesinlikle doğrudur, başarı sizi bekliyor!

888

Sekizler hayatınızın bir döneminin sona erdiğini gösterir. Yaptıklarınız için pişmanlık duymayı tamamen bırakmalısınız. Belki bunlar geride bıraktığınız insanlar ve hafızanızda kalan olaylardır.

999

Dokuzlar da bir tür tamamlanma olduğunu gösterir. Çabalarınızın artık sonucuna ulaşmaya hazırsınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

000

Sıfırlar sıfırlamayı gösterir. Tam döngü ve mükemmellik. Rahat nefes alabilirsiniz.