Biriyle Psişik Bağlantıya Sahip Olduğunuzu Gösteren İşaretler

Bir yabancıyla karşılaştığınızda, daha önce onunla tanışmışsınız gibi bir bağlantı hissettiniz mi? Ya da belki kendinizi açıklayamadığınızı düşündüğünüz yeni bir kişiye karşı ani, açıklanamayan bir bağlantı mı hissettiniz? Bu duyumlar, potansiyel olarak psişik bir bağlantı olabileceğinin sadece birkaç örneğidir. Bu tanımlanamayan duygular çok daha büyük ve önemli bir fenomenin parçası olabilir.

“Psişik Bağlantı” Tam Olarak Nedir?

Psişik bağlantı, iki kişi arasındaki fiziksel sınırları aşan manevi bir bağlantıdır. Bu bağda, iki ruh, enerjilerinin senkronize olduğu ve duygularının birbirine bağlı olduğu bir şekilde bağlanır. Psişik bağlantının yaygın örnekleri arasında ruh eşleri, ruh ikizleri, ikiz alevler ve karmik ilişkiler bulunur.

Psişik bağlantıların en yaygın oluşumu, aynı zamanda yoğun duygular yaşayan kişiler arasında bulunur. Bu yoğun manevi enerji, iki ruh arasında soyut bir bağlantıya dönüşür. Duygular bağlılık anlamına gelir ve bağlılık psişik bağlantılara açılan kapılardır. Çoğu zaman, bu yoğun duygular bile bağlar oluşturmak için gerekli değildir, belki de yolu açan şey olabilirler.

Birinin başka biriyle psişik bir bağlantı yaşamasının veya geliştirmesinin birçok nedeni vardır. Bunlardan bazıları:

-Ruh Eşi

-Ruh İkizleri

-İkiz Alevler

-Karmik ilişkiler

Bunlar sadece bağlantı türleri değil, aynı zamanda en sık görülen bağlardır. Bunların her biri kendi yolunda farklıdır, ancak hepsi ilk temasta benzer şekilde deneyimlenir.

Ruh Eşi Bağlantıları

Ruh eşleri en belirgin olanlardır. Yaşamınızın büyük bir kısmını bir kişiyle, hangi cinsiyetten olursa olsun geçirebilirsiniz.

Ruh İkizi Bağlantıları

Ruh ikizleri birbirlerini ruh eşleri gibi tanımlarlar, ancak bağları ortak benzerlikler ve çıkarlara sahiptir. Ruh ikizleri, doğası gereği diğer bağlantılardan çok daha fiziksel ve zihinseldir. Benzer kişiliklere ve ilgi alanlarına sahip insanlar, psişik bir bağlantıyı paylaşabilir.

İkiz Alev Bağlantıları

Ruh ikizleri gibi ikiz alevler, ruhları birbirine bağlanan benzer varlıklardır. Bununla birlikte, ikiz alevlerin benzerlikleri fiziksel veya zihinsel değil, ruhsal alandadır. İkiz alevler erkek ve dişidir, ancak alevler cinsiyet kimliğine bakılmaksızın herkesin içinde bulunabilir. Bunlar, bir bütün ruhu oluşturmak için bir araya gelen iki eşsiz yarıdır.

Karmik Bağlantılar

Karmik bağlantılar daha karmaşıktır, ancak yine de ortak enerjiler ve maneviyatların birliği ile ilgilidir. Basitçe söylemek gerekirse, bu sizin geçmiş benliğiniz üzerindeki geçmiş eylemlerinizin ve tepkilerinizin sonucudur. Güçlü geçmiş bağlantıları olan insanlar, ruhları arasındaki ilişki nedeniyle günümüzde eşit derecede güçlü bir bağ paylaşacaklardır.

Tüm bu psişik bağlantılar, insanların yaşamları boyunca birden fazla psişik bağlantıya sahip olabileceği anlamına gelir. Sadece bir ruh eşiniz olabilir, ama belki de ruh ikiziniz veya geçmiş yaşam bağlantınızı da bulabilirsiniz. Bu bağlantıların hiçbiri diğerini gölgede bırakmaz ve geliştirdiğiniz tüm psişik bağlantılar geçerlidir.

Birisi İle Psişik Bir Bağlantınız Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız

Psişik bir bağlantıyı başka biriyle paylaşıp paylaşmadığınızı gerçekten biliyorsunuzdur, ancak çoğu bağlantı ve olayda olduğu gibi işaretler vardır. Hatta psişik olarak sizinle bağlantılı olabileceğini düşündüğünüz kişilerle bunları tartışmak sizin için iyi olabilir.Burada, başka biriyle psişik bir bağlantınız olduğunu gösteren potansiyel işaretlerden bahsedeceğim.

1 – Mesafe Ne Olursa Olsun, Nerede Olduklarını Hissedebilirsiniz

Psişik bağlantılar geniş mesafelere yayılabilir ve diğer kişinin herhangi bir zamanda nerede olduğunu kesinlikle söyleyebiliyorsanız, arkadaşlığınızdan daha güçlü bir bağlantınız olabilir.

2 – Duygularınızı Her Zaman Duyurabilirsiniz

Benzer şekilde, psişik bağlantılar çok yoğun duyguları içerdiğinden, diğer kişinin herhangi bir anda ne hissettiğini hissedebilirsiniz. Yine, bu duyum mesafeye göre değildir. Nerede olursa olsunlar siz bilirsiniz.

3 – Ne düşündüklerini Ya Da Tehlikede Olup Olmadıklarını Hissedebilirsiniz

Herhangi bir anda ne düşündüklerini veya hissettiklerini şüphesiz biliyorsanız veya belki de tehlikedeyken bunalırsanız, psişik bağınız oldukça güçlü demektir. Size ait olmayan yoğun korku duygusu, bağlantının güçlü bir göstergesidir.

4 – Sizi Şaşırtamazlar

Diğer kişi sizi şaşırtacak gibi gözükmüyorsa, ne kadar uğraşsa da, psişik bir bağlantıyı paylaşabilirsiniz. Benzer şekilde, sizinle ne zaman iletişime geçeceklerini veya size söylemeden önce bile sizi ne söyleyeceklerini her zaman biliyorsanız, belki de bu bağlantı olasılığını düşünmeye değer.

5 – Kişilik Özelliklerini, Davranışlarını ve Daha Fazlasını Paylaşırsınız

Onlarla ne kadar çok zaman geçirirseniz veya onlarla ne kadar çok konuşursanız, düşünce ve alışkanlıklarını onlardan kolayca alırsınız. Birlikte çok fazla zaman harcamasanız bile, önceden planlama yapmadan, aynı renk ve desenleri giymeden veya aynı büyük yaşam değişikliklerini aynı anda deneyimlemeksizin kendinizi aynı anda aynı yerde gösterirsiniz – bunların hepsi olası bir psişik bağlantıya işaret eder.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu örnekler, olası psişik bağlantıların sadece birkaç belirtisidir ve herkesin bağlantılarla ilgili bireysel deneyimleri farklıdır. Bağlantının işaretleri, başka bir varlıkla paylaştığınız bağlantının “türüne” bağlı olarak değişir. Bununla birlikte, tüm psişik bağlantılar, fiziksel düzlemin ötesinde deneyimlerin paylaşılmasının iki yarısının ortak faktörünü paylaşır.