Bir Yıldız Tohumu Olduğunuzu Ve İnsanlığa Yardım Etmek İçin Burada Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret

Yıldız tohumu kökenleri ile ilgili birçok farklı inanç olsa da, amaçları açıktır; insanlığa hizmet etmek için yeryüzündeler. Öğrenmek ya da çalışmak için burada değillerdir.

Her zaman gerçekten “insan” olmadığınızı hissettiyseniz, kalabalığın geri kalanıyla uyuşmayacağınızı düşünüyorsanız, o zaman hoş geldiniz. Bu şekilde kendini hissettiren pek çok insan kendini Yıldız tohumu olarak ifade eder; Onlar Dünya gezegenine özgü olmayan ruhlardır.

Yıldız Tohumu Nedir?

Yıldız tohumu terimi, aslında Dünya gezegeninden olmayan bir ruhu temsil eder.

Onlar, farklı bir yıldızdan, gezegenden ya da bir güneş sisteminden gelen, evrimleşmiş ruhlardır ve topluca büyüyerek insanlığa karşı bilinç ve olumlu bir değişim getirmemize yardımcı olacak bir tohum olarak buraya ekilmiştir.

Yıldız Tohumu Olduğunuzu Gösteren Bazı İşaretler;

1. Kendinizi akran grubunuza, topluluğunuza hatta ailenize hiç bağlı hissetmediniz. Her zaman “farklı” olan olarak etiketlendiniz.

Başkalarının hakkında hiçbir fikrin olmadığı şeyleri konuşup anlamadıklarını okuyarak yaşınız için çok ilerleyiciydiniz. Her zaman başkalarından farklı bir enerjiniz oldu.

2. Toplum normları size hiç mantıklı gelmez. Küçük konuşmalardan hoşlanmıyorsunuz ve sosyal toplantılardan kaçınıyorsunuz. Dışlanmış hissediyorsunuz ve sizi rahatsız ediyorlar.

3. Ekonomik sistemin karmaşıklığı, geleneksel eğitim sistemi, kültürel normlar size tuhaf geliyor.

4. Yetkili kişileri ve toplum içindeki hiyerarşinin tüm biçimlerini sorgularsınız.

5. Matematik ve dilbilim gibi doğrusal konuları sevmiyorsunuz. Bir fikir ileri sürmek için kelimeler bazen size zarar verebilir; bu nedenle, yaratıcılığı egzersiz yapmayı tercih edersiniz ve sıklıkla kendinizi yaratıcılık ve sanat yoluyla ifade edersiniz.

6. Geçmiş yaşamlarınızın Dünya’dan olmadığının farkındasınız. Güçlü psişik ve paranormal deneyimleriniz de var.

7. Siz bir empatsınız ve diğer insanların hislerini kolayca alabilirsiniz. Bu sizi enerjilerine duyarlı hale getirir. Bazen insanlar size iyileştirici yeteneklere sahip olduğunuzu söylemişlerdir.

Kişisel göreviniz hakkında güçlü bir fikriniz var. Bu tam olarak ne olduğunu bildiğiniz anlamına gelmez, ancak büyük bir şey yapmak istediğinize dair içinizde her zaman bir his vardır.

Your Page Title

Yıldız tohumlarının, insanlığı daha yüksek bir bilinç seviyesine doğru kaydırmaya yardım etmek için Dünya gezegenine geldikleri söylenir. Yıldız olarak amaç, gezegenin bu geçiş aşamasının bir parçası olmak ve ilgili konulara ışık tutmaktır.