Ruhu Daha Yüksek Seviyede Titreşen İnsanlar Genellikle Bu 5 Şeyi Yapar

Ruhun “uyandığında” hayatın hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağını anlayacaksın… Daha yüksek bilinç arayışı, ruhsal değişimlerin ve algımızın gerçek dünyada, alışılmışın ötesine geçen, üç boyutla sınırlı olan varoluşa uyarlanmasıdır… Ve bu inanılmaz derecede zor bir yoldur. Sonuna kadar gitmek için, her insan dikkatini dışarıya değil, içeriye çevirmeli ve kendisi üzerinde uzun ve özenli bir çalışmaya başlamalıdır.

Ruhun uyanışı, etrafımızdaki dünyaya bakışı tamamen ve kökten değiştirir. Bu yola çıkan bazı insanlar, bunu başlarına geldiğinin farkında bile olmadan istemeden yaparlar. Belki sen de onlardan birisin?

Bu yazıda, zaten daha yüksek bir bilinç düzeyine ulaşıp ulaşmadığını anlamana yardımcı olabilecek en yaygın 5 davranış türünden bahsedeceğim.

1.Olumsuz Davranışlarla Hiç İlgilenmiyorsun.

Eğer gerçekten daha yüksek bilincin edinilmesine yaklaşıyorsan, o zaman kesinlikle kendini, artık kısa vadeli zevklerle ilgilenmediğini, çünkü kendini suçlu hissettiğini yakalamaya başlarken bulacaksın. Şu anda sana ilginç gelen bazı karakterler daha sonra hayatı rayından çıkarabilir – Sigmund Freud’un öğrencilerine öğrettiği şey budur.

2.Yaptığın İşten Ve Yaptığın Her Şeyden Zevk Alıyorsun.

Ruhsal uyanış sürecin yeterince ileri gittiyse, hem kendi iyiliğin hem de çevrendekilerin iyiliği için çalışmanın (fiziksel veya zihinsel) sevincini kesinlikle bileceksin. Spiritüel insanların işten iğrendiğini ve bunun yerine sadece meditasyon yaparak bu dünyanın güzelliğini düşündüklerini düşünüyorsan, yanılıyorsun. Aslında, nasıl çalışacaklarını pek çoğundan çok daha iyi biliyorlar, çünkü onlar, hiç kimse gibi, bu dünyanın gerçekte nasıl çalıştığını ve istedikleri şeyi minimum zaman ve çaba yatırımı ile nasıl elde edeceklerini biliyorlar. Öyleyse, sana son zamanlarda daha etkili, toplanmış ve daha sorumlu biri gibi görünüyorsan, bu, ruhsal olarak güçlü kişilikleri ayıran başka bir özelliğin olduğu anlamına gelir.

3.Dedikodu İle İlgilenmiyorsun.

Tabii ki, insanların arkasından dedikodu ve toksik tartışmalarla hiç ilgilenmiyorsun. Çevrendeki insanların auralarını hissetmeye başlarsın ve hangisinin pozitif enerji ile ayırt edildiğini ve hangisinin negatif olduğunu hemen belirlersin. Ve ruhun eskisinden daha yüksek bir frekansta titreşiyorsa, düşük frekanslı titreşimlerin ve olumsuzluğun kaynağı olan insanlarla iletişim kurmak istemezsin.

4.Çevrendeki İnsanları Çok Daha Fazla Önemsemeye Başlıyorsun.

Bildiğin gibi, ruhun yüksek frekanslı bir enerjiyle doluysa, bu algının keskinleşmesine yol açar ve pozitif insanlarla istikrarlı bağlantıların nasıl sürdürüleceğine dair sezgisel bir anlayış kazanırsın. Hayatındaki olumsuzlukların kaynağı olanlardan kurtulmaya başlarsın. Kaçınılmaz olarak, gerçekten değer verdiğin insanlara daha fazla ve daha iyi bakmaya başlayacaksın. Meslektaşlarınla çok dengeli ve güvene dayalı ilişkiler geliştiriyorsun.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Hayatındaki Her Şeyi Daha Çok Takdir Etmeye Başlarsın.

Hayatına ve onu dolduran her şeye tamamen farklı gözlerle bakmaya başlarsın. Bu harika dünyadaki her gününü sanki ilk günmüş gibi takdir etmeye başlıyorsun. Başkalarına yardım etmek için ruhunun pozitif enerjisini kullanarak eğlen. Artık sahip olduğun her şey için gerçekten nasıl şükredeceğini biliyorsun.