Bu Özelliklere Sahipseniz, Çok Nadir Kristal Ruhların Bir Parçasısınız Demektir.

Kristal Ruhlar
Kristal Ruhlar

Kristal Ruhlardan bahsetmeden ve neden bu kadar nadir ve özel olduklarını açıklamadan önce, başka bir ruh türünden bahsetmek istiyorum: İndigo ruhlar.

İndigo Ruhlar genellikle ailenin kara koyunlarıdır, en huzursuz, yanlış anlaşılan ve dolayısıyla yalnız olanlardır.

Bu ruhlar hayatları boyunca çok sayıda duygusal-sosyal zorluklardan geçerler ama belki de hala Kristal Ruhların onları kurtarabileceğini bilmiyorlardır.

İNDİGO RUHLARININ KURTARICILARI

Kristal ruhların çok özel bir yaşam amacı vardır: “İndigoların” kendilerini bulmalarına ve dünyadaki yerlerini keşfetmelerine yardım etmek. “Kristallerin” amacı özünde “İndigoların” kendi “çeşitliliklerini” kabul etmelerine yardımcı olmaktır. Bu şekilde, artık yanlış hissetmeyecekler ve gizli yeteneklerini keşfetmek için gerekli açıklığa sahip olacaklar.

“Kristal ruhlar” erken yaşlardan itibaren dindar ve çok bilge ruhlardır. İçlerindeki fısıltıyı duymalarına izin veren bir duyarlılığın tadını çıkardıkları için içsel yolculuklarına erken yaşlardan itibaren başlarlar.

Özel bir rahatsızlıkları yok, Indigo ruhlar gibi yanlış hissetmiyorlar çünkü kim olduklarını ve ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar.

KRİSTAL RUHLARIN ÖĞRETİSİ

Bu ruhlar kendi içlerinde bilgi tohumunu saklarlar. Aslında onlar daha yüksek bir İlahi Kaynağa bağlı olduklarının gayet iyi farkındadırlar. Onları kendileriyle ve dünyayla bu kadar uyumlu ve barışık kılan tam da bu farkındalıktır.

Niyetleri, başkalarının ruhlarına dokunmak, önyargıların ve görünüşlerin ötesine geçmektir. Olağanüstü olan şey, bunu, başkalarının özgürlüklerini ihlal etmeden ve sıra dışı konuşmadan zarafetle başarabilmeleridir.

Her zaman sakin, huzurlu ve başkalarının iradesine ve fikirlerine saygılı kalmayı başarırlar. Dinlemeyi, durumları 360°’de analiz etmeyi ve mümkün olduğunca eksiksiz bir fikir yaratmayı sevdikleri için gezegendeki en iyi gözlemcilerdir.

Konuşmadan insanlara eğitim, saygı ve kabullenme değerlerini öğretebiliyorlar.

KRİSTAL RUHLAR: DÜNYADAKİ EN EMPATİK VARLIKLARDIR

Bu ruhlar oldukça kolay tanınırlar: Alçakgönüllüdürler, nitelikleriyle övünmezler ve daha da önemlisi, son derece empatik ve hassastırlar.

Your Page Title

Aslında, doğaları gereği başkalarının acılarını açıkça algılayabilirler ve bunu diğer insanlardan yok etmek için kendilerine yansıtma eğilimindedirler. Dünyanın bu ruhlara şimdi her zamankinden daha çok ihtiyacı var.