Maddi Sıkıntılarınız Mı Var? Nedeni Önceki Hayatınızda Yatıyor Olabilir

Günümüzde birçok insan ekonomik zorluklar yaşamaktadır.

Temel ihtiyaç maddelerinin giderek artan fiyatları, aylık olarak ödenmesi gereken yüklü vergiler ve yetersiz maaşlar, dünya nüfusunun büyük bir bölümünü kargaşaya sürüklemektedir.

Yaşamaktan çok, onurlu bir şekilde hayatta kalabilmek için çoğu zaman çemberin içinden atlamak zorunda kalırız.

Sakin bir durumu kovalamaya yönelik bu sürekli oyun, insanları gergin, stresli ve son zamanlarda giderek daha fazla kızdırıyor.

Bu kırgınlığın sebebi var olan eşitsizliklerde yatmaktadır: Bazı işler çok yüksek ücretler alırken, çoğu zaman daha yorucu ve riskli olan diğerleri, ilk işlere göre çok az ücret almaktadır.

EKONOMİK SORUNLAR VE GEÇMİŞ YAŞAMLAR

Gelir elde etmekte zorluk çekmenizin nedeninin daha önceki olaylardan kaynaklanıp kaynaklanmadığını hiç merak ettiniz mi? Bahse girerim değil. Peki, ciddi olarak böyle bir olasılığın olabileceğini bilmelisiniz. Bu sizin özel durumunuz olmayabilir, ancak bu gerçeğin farkında olmanız iyi.

Daha önce de söylediğim gibi, birçok insan ekonomik zorluklar yaşıyor ve bu sorunun kökünü kazımak için geçerli bir çözüm bulmakta zorlanıyor. Aynı insanlar, çok sık olarak, sırayla fakir ailelerden ya da her halükarda özellikle zengin olmayan ailelerden gelmektedir.

Bu kesintisiz döngünün başlangıçta çok özel bir nedeni olabilir: Önceki yaşamların koşullanması.

HİPNOZ BAZI KİŞİLERİN EKONOMİK ZORLUKLARININ GERÇEK NEDENİNİ ORTAYA ÇIKARDI

Birkaç hipnotik analiz, kısa bir süre önce söylenenlere tanıklık etti. Bilhassa maddi hayatı iyi gitmeyen birkaç hasta hipnoz edilmiş ve hipnoz sonunda bazılarından şu açıklama gelmiştir:

Önceki yaşamlarında şimdikinden tamamen farklı bir varoluş sürdüler. Bazıları bir toplulukta, diğerleri bir köyde ve hatta bir kabilede yaşıyordu.

Bunlar, sadece temel ihtiyaç maddelerine sahip olmalarına rağmen, o kadar mutlu ve tatmin olmuşlardı ki, bundan başka bir şey istemiyorlardı.

Bu hasta örneğine verilen açıklama buydu. Geçmişe özgü blokajları ve enerjileri şimdiki yaşamlarına taşımışlar ve sonuç olarak bu yaşama uyum sağlama yeteneklerini etkilemiştir.

EKONOMİK ZORLUKLARLA YAŞIYORSANIZ BİLE HEDİYENİZİ BOŞA ATMAYIN

Para önemlidir, onu inkar etmenin faydası yoktur, çünkü yaşam tarzlarını büyük ölçüde etkileyen tam da budur. Ancak, kesinlikle bir kişinin ihtiyaç duyduğu her şey değildir.

Pek çok başarılı karakter (en azından iş açısından), hayatın diğer birçok alanını çapraz kontrol edemedikleri için umutsuzluğa kapılmıştır.

Bunun çok özel bir nedeni vardır: hayattaki en önemli şeyler eşya değildir ve her şeyden önce satın alınamazlar.

Mali durumunuz bıçak sırtında yaşamanıza zar zor izin veriyorsa, umutsuzluğa kapılmayın: hayat belirsizliklerle doludur ve her şey bir gecede değişebilir.

Yerleşebilir ve durumunuzu değiştirebilirseniz, çok daha iyi. Ancak hayatınızın bu yönünü değiştiremiyorsanız, ekonomik olandan farklı başka bir tatmin şekli bulmaya çalışın.

Zamanınızı ve düşüncelerinizi sevdiğiniz ve sizi seven tüm insanlara verin ve aynı zamanda bu hayatta kimseyi asla suçlamayın:

Your Page Title

Çünkü iyi insanlar size mutluluk getiriyorsa, yanlış olanlar size bir ders verir. Ama unutmayın ki sadece özel insanlar size anılar verir. Ne olduğu ve ne olacağı konusunda fazla endişelenmeyin: dün tarih oldu, yarın bir gizem… ama bugün bir hediye.