Ruhunuzun Yüksek Frekansta Titreştiğini Gösteren 10 İşaret

Titreşiminizi ne kadar arttırırsanız, evren sizi bunun için ödüllendirir.

Ruhumuz ne kadar güçlenirse, Evrenin pozitif enerjisine o kadar açık oluruz ve kendi potansiyelimizi tam olarak gerçekleştirebiliriz.

Manevi “moleküllerimiz” ne kadar hızlı oluşursa, ruhun titreşimlerine ne kadar çabuk katkıda bulunmaya başlarlarsa ve diğer insanlarla etkileşime girdikçe o kadar esnek hale geliriz. Ayrıca iç enerji seviyesinin yenilenmesini de hızlandırmaya yardımcı olur.

Öte yandan, olumsuz koşulların ve şiddetli stresin sürekli etkisi altında yaşıyorsak, dış dünyaya daha az “bağlanabiliyoruz” çünkü bunların hepsi ruhun titreşim frekansını azaltır.

Peki ruhumuzun yüksek frekansta titreştiğini nasıl anlarız? Bunu öğrenmek için aşağıdaki özellikleri kullanabilirsiniz:

1. Yaşam Boyu Sürekli Bir Hayranlık Durumundasınız.

Ruhunuzun titreşim seviyesi ne kadar yüksek olursa, o kadar keyifli, motive edici ve enerjik bir yaşam sizin için görünür.

Uyku daha da derinleşir ve güçlenir. Her sabah uyandığınızda, kendinizi enerji dolu hissedersiniz ve yolda karşılaşacağınız her şeyle baş etmeye hazır olursunuz.

2.Eskisine Göre Daha Sağlıklısınız

Daha yüksek bir ruh titreşim frekansı sadece ruhsal sağlığa değil, aynı zamanda fiziksel olarak da faydalıdır.

Yeni edindiğimiz çalışma yeteneğimiz ve dünyaya ilişkin olumlu görüşümüz, daha güçlü ve daha yetenekli hissetmemize yardımcı oluyor. Bağışıklık sistemi bir saat gibi çalışmaya başlar ve hastalandığımız zaman daha hızlı iyileşiriz.

Çevrenizdeki dünyayı çok daha kapsamlı olarak algılamaya başlıyorsunuz, bu da hızlandırılmış tepkiyle birlikte yaralanmalardan kaçınmaya yardımcı oluyor ve zaman içinde potansiyel sağlık sorunlarına dikkat ediyor.

3. Kendinizi Çok Daha Güçlü Hissediyorsunuz.

Ruhun yüksek titreşim frekansı sizi inanılmaz miktarda enerji ile doldurur ve yoğunlaşmayı teşvik eder, bu sadece daha iyi hissetmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda hedeflerinize ulaşmanıza katkıda bulunur.

Bir zamanlar tamamen aşılmaz görünen sorunlar, sizin için artık zor değil.

4. Diğer İnsanlarla İletişiminiz Daha Açık Ve Etkili Hale Geldi.

Ruhunuzun titreşim frekansı, çevrenizdeki insanlarınkinden daha fazla yükselmeye başladığında, görüşünüzü ifade etmek ve bakış açınızı etrafınızdakilere iletmek çok daha kolay hale gelir.

5. Gelecekte Finansal İstikrar Ve Güven Kazandınız.

Yüksek bir ruh titreşim frekansını koruyabildiğiniz zaman, zamanla otomatik olarak kötü ve etkisiz davranış kalıplarından kurtulursunuz. Bu da daha sorumlu ve makul finansal kararlar almanıza yardımcı olur.

Evren, çabalarınızı takdir eder ve onlar için sizi ödüllendirir.

6. Dış Dünya İle Etkileşim Çok Daha Keyifli Hale Geldi.

Küçük olumsuz şeyler veya durumlar artık eskisi gibi ruh halinizi mahvedemez.

Kelimenin tam anlamıyla samimilik ve pozitiflik yayıyorsunuz.

7. Akışa Karşı Değilsiniz

Gündelik hayatın tadını yalnızca yaşayarak ve neyin değiştirilemeyeceğini değiştirmeye çalışmamayı öğrendiniz.

8. Zamanın Hızlandığını Düşünüyorsunuz.

Titreşimlerinizin yüksek frekansı zaman algısını etkiler – size hız kazanmış gibi görünüyor, ama aynı zamanda onu her an algılayabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Çevrenin bu daha net ve daha hızlı algılanması, zamanı bir araya getirerek sürekli bir akış olarak algılamanıza yardımcı olur.

9. Sezginiz Çok Daha Keskinleşti.

Öyle sezgisel davranmaya başlıyorsunuz ki, bazen geleceği görebileceksiniz gibi görünüyor. Sezgi ipuçları tam anlamıyla gereksiz ve üretken olmayan düşünceleri zihninizden temizler.

Ruhun gözleri her zamankinden çok daha net bir şekilde ileri bakar ve iç sesiniz sizi her zaman doğru yola yönlendirir.

10. Harika Görünüyorsunuz.

Güçlü ve aktif enerji tarafından basitçe boğulmuş olduğunuz ve kelimenin tam anlamıyla başkalarına karşı sevgi ve saygıyla dolu olduğunuz için, çok iyi görünüyorsunuz. İnsanlara bir tür iç ışıkla parladığınız görülüyor.

Your Page Title

Ne giyerseniz giyin, inanılmaz bir özgüvenle giyersiniz ve hatta bir eşofman takımında bile diğer birçok insandan daha iyi görünürsünüz.