Sihirli Saatler – Atalarımızın Uyguladığı 15 Altın Kural

SABAH:

1. Sabahları sessizlikle başlayın. Uyandığınız gibi hemen diyaloğa girmeyin. “Gecenin deneyimi sabahın bilgeliğine dönüşecek” – eski bilgelik böyle der.

2. Pencereyi açın, odanın temiz hava ile doldurulmasına izin verin, bu sadece zihni değil ruhu da uyandıracak.

3. Yüzünüzü soğuk suyla yıkayın.

4. Yataktan atlamayın, önce yan tarafa dönün ve yavaşça yukarı çıkın. Böylece gece biriken enerjiyi kaybetmezsiniz.

ÖĞLEN:

1. Rastgele gözlerinize bakmayın, böylece kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

2. İşe giderken veya önemli konularda geriye bakmayın. Bu kurala uyarak, yürütmeyi planladığınız durumlarda güçten tasarruf edersiniz.

3. İş için giderken, tılsımlarınızı yanınızda bulundurun. İki tılsım, biri dış ( başkaları tarafından görülecektir), diğeri iç (meraklı gözlerden gizlenmiş) kullanılabilir. Dış tılsım giysiye takılabilir ve iç kısmı cebinize koyun veya giysilerin altına gizleyin.

4. Bir röportaj, sınav veya konsantre olmanız gereken bir durum için bekliyorsanız, cebinize küçük bir kurşun kalem yerleştirin. Sorunun cevabını ararken, kalemin ucuna odaklanın ve konsantre olun, cevap vermeniz uzun sürmez.

5. Kalabalık bir yerde olduğunuzda, rahatsızlık ve endişe duyup kendinizi güvensiz hissediyorsanız, küçük bir kağıt parçası alın üzerine bir daire çizin ve dairenin merkezine bir nokta çizin. Şimdi bu dairenin sizin savunmanız olduğunu hayal edin. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yer bulana kadar bu kağıt parçasını cebinize koyarak saklayın.

AKŞAM:

1. İşten eve döndükten sonra, evinizi selamladığınızdan emin olun, eve dönmekten mutluluk duyduğunuzu söyleyin. Böylece akşamlarınız mutlu ve olumlu geçecektir.

2. Akşamları genel temizlik yapmayın ve çöpleri dışarı atmayın, bu süreyi dinlenmek için kullanın.

3. Gün batımından sonra, özellikle aile içinde barışı korumaya çalışın. Kavgalar ertelenebilir ve yeni bir güne taşınabilir.

GECE:

1. Kendinizi kötü rüyalar ve düşüncelerden korumak için, yastığınızın altına soyulmamış bir diş sarımsak koyun.

2. Uyumadan önce, bir mum yakıp birkaç dakika boyunca aleve bakın, endişelerinizin bir alevin içinde yandığını hayal edin, bu size huzurlu bir uyku getirecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

3. Hala kötü bir rüyanız varsa, yüzünüzü soğuk suyla yıkayın ve şunu söyleyin: “korkunç bir rüya, ama bunlar gerçek değil.