Paranı ve Başarını Artırmak İçin 5 Basit Günlük Uygulama

Bu psikolojik uygulamalar, zihnini başarıya programlamana, hayatına para ve refah çekmene yardımcı olacaktır.

Her birimizin bilinçaltı benzersizdir. Aynı zamanda bilincimiz esnektir: değiştirilebilir, geliştirilebilir, yeniden inşa edilebilir. Doğru tutum olmadan başarılarımızın çoğunun imkansız olduğunu anlamak önemlidir.

Kendini başarı için programlaman gerekir, çünkü aksi takdirde bilinç, düşünceni başarısızlığa götürecek olumsuz programlarla ele geçirilebilir.

Burada düşünceni yeniden yapılandıracak, seni refah ve zenginlik için hazırlayacak en kolay ve en etkili uygulamalardan bahsedeceğim.

1.Dikkat Çalışması

Refahın ilk adımı, dikkat yönetimi becerilerini öğrenmektir. Bu aşamada, odağını “Param yok” dan “para bende her zaman bol miktarda bulunur” a kaydırman gerekir. Evet, ilk başta düşüncelerini yeniden düzenlemek zor olacaktır, ancak düzenli eğitim sana harika sonuçlar verecektir. Zamanla olumsuzlukları bırakıp, olumluya geçmeyi öğreneceksin. Para veya statü konusunda endişeleniyorsan, odağını ana hedefine kaydırarak bu endişeyi azaltmalısın.

2.Enerji Uygulaması

Paranın enerji olduğu bir sır değil. Para enerjisinin serbest bırakmana izin veren uygulamalar çok başarılı bir şekilde çalışır. Fırsatların, şansın, şöhretin, tanınmanın ve refahın yanı sıra zengin kader armağanlarının olduğu gerçek bir para mıknatısı gibi hissetmene yardımcı olurlar.

3.”Hedef belirleme” Alıştırması Yap

Bir hedefe ulaşmak için önce onu bulman gerekir. Hayattan ne istediğine karar verdikten sonra, planlarını oluşturmaya başla. Gerçekleştirmek istediğin hayalin 6-7 geniş cümleye sığmalıdır.

Amacın daha zengin olmaksa, planlarında aylık kazancının belirli bir miktarını belirtebilirsin. Çok fazla para kazanmak istiyorsan, maaşınım miktarını netleştirmelisin. İlham veren hedefin her zaman anahtar olarak kabul edildiğini ve ancak o zaman diğer her şeyin olduğunu unutmamalısın.

4.”Başarı ve Para Çekme” Pratiği Yap

Arzularla çalışmak güçlü bir enerji gerektirir: başarıya ulaşmak için başarı, mutluluk, zenginlik ve refah enerjisini kendin yaymalısın. Bu nedenle, hayatında ne olursa olsun, kalbini kaybetme, geleceğe güvenle bak ve kendi kaderini kendin yarattığını hatırla.

Dünyaya doğru enerjiyi yaymaya başladığında, refahın gelmesi uzun sürmeyecek. Bugün işe, borçlara, yükümlülüklere, maddi problemlere tamamen kapılmış olsan bile, kendini bundan uzaklaştırmaya çalış, zihinsel olarak kendini daha iyimser bir dalgaya hazırla. Rahatlamayı ve Evrene güvenmeyi öğren. Böylece tekrar tekrar daha fazla fayda almaya başlayacaksın.

5.Konfor Alanını Genişletme Uygulaması

Başarıya henüz ulaşmamış ve istediğin kadar para kazanmamış olsan bile, kendini şımart ve kendine şimdi daha fazla izin ver. Konfor bölgeni artırarak, Evrene daha fazlasını hak ettiğini ve onu almaya hazır olduğunu gösterirsin.

Ana hedefe ek olarak, para harcayacağın birçok arzun da olmalıdır. Küçükten başlamak her zaman daha iyidir: örneğin, yeni bir daire veya araba istiyorsan, o zaman yeni daire veya arabalı reklamları ara, yurtdışında yaşamak istiyorsan, yabancı dil kurslarına kaydol vb…

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu uygulamaları günlük olarak kullanarak, düşüncene yeniden başlayabilirsin: yoksulluk psikolojisini zenginlik psikolojisine çevir. Unutma, başarılı olmak için önce hayattan şikayet etme, sıkıntıların için dış koşulları suçlama ve formüle dayalı düşünme alışkanlığından vazgeçmen gerekir.