En Güçlü Ev Yapımı Eşyalar Sizi Sıkıntılardan Ve Kötülüklerden Koruyacaktır

Dünyada pek çok hoş olmayan insan, çeşitli olumsuzluklar ve kötülükler var. Bu bağlamda, biyoenerji alanındaki uzmanlar sizi herhangi bir sorundan koruyacak güçlü ev eşyaları kullanmanızı önerir.

Ev için kendi ellerinizle yapabileceğiniz güçlü takılar vardır, ancak evinizde bulunan bu eşyalarla zaman ve çabadan tasarruf edecek, tüm kötü durumlara karşı güçlü bir koruma sağlayacaksınız.

Süpürge

Çok az insan biliyor, ancak eski zamanlardan beri süpürge sadece önemli bir ev eşyası değil, aynı zamanda finansal sorunlara karşı çok güçlü bir tılsımdır.

Evinizin bir köşesine sapı aşşağıya bakacak şekilde bir süpürge koyarsanız maddi sıkıntılarınıza iyi gelecektir. Ama tam tersini yaparsanız, paranın kendisi evden süpürülecektir.

Kapı Pervazına Çivi

Kapı pervazına takılan çivinin özel bir gücü vardır. Efsaneye göre, böyle bir tılsım evinizi kötü ruhlardan, düşmanlardan ve hasarlardan koruyacaktır.

Ayrıca, bu tılsım sizin ve evinizdeki bireylerin daha az hastalanmasına, daha iyi bir ruh haline ve kasvetten korunmasına izin verecektir.

Tuz

Tuz, birçok ritüeldeki en güçlü ve en önemli maddelerden biridir. Sıradan ev tuzu, herhangi bir kötülüğe karşı muhteşem bir tılsımdır ve herhangi bir ritüel gerektirmez.

Kötülüğe ve diğer sorunlara karşı bir koruma olarak kullanmak için, sadece evinizin eşiğine biraz tuz serpin. Kapınıza giren her türlü negatif kişi, size ve sevdiklerinize kirli numaralar yapmadan önce kesinlikle iki kez düşünecektir.

Bitkiler

Bitkilerden, kaktüs gibi dikenli türler en güçlü korumaya sahiptir. Penceredeki bir kaktüs, sorunlardan ve dışardan gelen olumsuzluklara karşı güvenilir bir koruma sağlamak için yeterlidir. Örneğin, penceredeki görünümden memnun değilseniz, pencere kenarına bir kaktüs koyabilirsiniz. Kaktüsleri başka yerlere koymayın, böylece enerji akışını engellemezler.

Ön kapıya gelince, sarmaşık gibi tırmanma bitkileri bu durumda yararlı olacaktır. Evlerinize uygunsuz enerjinin girmesine izin vermemek için kapıların yanına yerleştirilmelidirler.

Tılsım Taşları

Ön kapının yakınında bir yere bir aytaşı, opal, kaplan gözü veya obsidiyen yerleştirmeniz gerekir. Aytaşı, enerji metabolizmasının yoğunluğunu normalleştirir, negatif çıkışını ve evin pozitif akışını hızlandırır. Opal bir istikrar ve başarı taşıdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Kaplan gözü sizi, sevdiklerinizi ve evinizi tüm kötülüklerden koruyacak ve duygusal dayanıklılığı artıracaktır. Obsidiyen, diğer insanların olumsuz büyülerini engelleyecek ve nazardan koruyacaktır.