Yanlış Yolda Olduğunuzda Evrenin Size Gönderdiği Gizli İşaretler

Nüfusun çoğunluğu, bazı olayların rastgele gerçekleştiğini ve acı çekmelerinin nedeninin de kaderleri olduğu fikrindedir. Aslında başımıza gelen olaylarla yakın bir bağlantımız yok. Yaşadığımız bir olayın bizim için o kadar da iyi olmadığına dair bir his aldığımız birçok örnek var.

Yaşadığımız her an, gelecekteki eylemlerimize yön verecek çok sayıda olasılık sağlayan evrendir. Yeni bir yer satın alırsınız veya yeni bir işe başlarsınız ve bu konuda bir şeyler hissedersiniz. Bu, sizin için gerçekten yararlı olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmaya çalışan o yerin ruhsal enerjisidir.

Bu manevi senkronizasyona inanıyorsanız, kendinizi yoğun bir şekilde bağlamanıza ve manevi bir irtifa üzerinde sağlam titreşimler göndermenize izin vereceksiniz. Bunun dışında, sizi daha güzel, daha kendine güvenen ve kendini adamış bir birey olarak, yaşamın gelecekteki hedeflerine ulaşmak için daha uygun hale getirecektir.

Yani temelde, eşzamanlılık hayatın her alanında uyum yaratmaya benzer ve etrafınızda gerçekleşen olaylar hakkında bilinçli olarak farkında olmanızı gerektirir.

Alanınızda düşük titreşim frekansı verecek işaretler alacaksınız. Zihniniz odaklanmışsa, inancınız, düşünme biçiminiz ve ilerideki işlemler bundan etkilenecektir.

Olumsuz düşünürseniz, o alanda ortaya çıkacak gelecekteki olaylar kötü olabilir. Örneğin, vereceğiniz bir sunumunuz varsa ve kendinizden emin değilseniz, diğer insanlar bilir ve sizin için rahatsız edici bir ortam yaratır.

Ama, olumlu olursanız, bunu mükemmelleştirebilirsiniz, güveniniz parlar ve insanlar hatalarınızı göz ardı etme eğilimi gösterebilir.

Benzer şekilde, düşünceleriniz ve eylemleriniz yüksek titreşim frekansında meydana geldiğinde, yaşam sizin için mükemmel bir şekilde ilerleyecektir. O alanda inanılmaz bir zamanlama ve şans olacaktır. Bu nedenle, iyimser düşünceleri kasıtlı olarak seçerek titreşiminizi arttırmanız çok önemlidir.

İnsanlar yüksek titreşim frekansında rezonansa girme yeteneğine sahiptir, ancak her zaman bu şekilde kalmak drene ve zorlayıcıdır. Bunun nedeni kısmen, dünya üzerinde ruhsal kapasitemizi sınırlayan fiziksel bir boyuttadır.

Gezegenimizin ve bedenlerimizin karmaşık olmayan yapısı, ruhlarımızınkinden çok daha düşük titreşim enerjisinden oluşur. Zaman zaman gereksiz durumlarda muhtemelen kapanma eğilimindeyiz. Ancak, o kadar da önemli değil. Onlarla nasıl başa çıkacağımızı bildiğimiz sürece, zararlı olmazlar.

Evren bazı dikkat çekici işaretler atar, örneğin dikkatli olmadığınızda parmağınızı çarpabilirsiniz. Daha uzun bir rota izleyebilir ve trafikte sıkışıp kalabilirsiniz. Tamamen hazır değilseniz, başkaları sizinle alay edebilir veya yaralanırsınız.

Aynı zamanda başkalarının önünde doğallığınızı kaybetme şeklinde de gelir ve günlük yaşamda sizi aşağı çekecek kötü kokular veya hoş olmayan durumlar yaşayabilirsiniz.

Your Page Title

Bütün bunlar, olumsuz şeyleri kendinize çekmeyi durdurmak için daha dikkatli davranmanız gereken işaretlerdir. Frekansınızı ayarlamanız gerekir, böylece bu uyarı işaretlerinden herhangi biriyle temas ettiğinizde, bunlarla nasıl başa çıkacağınızı bilirsiniz. Ve eğer çok ezici oluyorsa, uzun,derin bir nefes alın ve meditasyon yapın. Onlara etkili bir şekilde cevap verirseniz, sizin üzerinde hiçbir güce sahip olmayacaklar ve etrafınızdaki alanların negatif sarmalını kolayca durdurabileceksiniz. Bu, sizi gelecekte diğer insanlarla ve koşullarla başa çıkmanız için daha iyi bir konuma getirecektir.