14 Şubat Sevgililer Gününde: Sevgi ve Mutluluğu Çekmek

Her yıl tüm dünyada Sevgililer Günü kutlanır ve 14 Şubat’ta sevgiyi çekmek ve güçlendirmek için birşeyler düzenlemek gelenekseldir. Bu günde, uzayın enerjisi değişir, karşılıklı mutluluğu bulmanızı ve parlak duyguların tadını çıkarmanızı sağlar.

Sevgililer Günü’nü kutlamak, sevdiklerinize ve sevgilinize bir kez daha aşkınızı itiraf etmek, aile bağlarını güçlendirmek ve ayrıca yalnızlığa veda etmek için harika bir fırsattır. Bu gün, basit ve etkili ritüellerle sevgiyi hayatınıza çekebilir ve ailede karşılıklı anlayışı güçlendirme fırsatını bulabilirsiniz.

Sevgililer Gününde Aşk Nasıl Çekilir

1. Bu günde yalnız kalpler, hayatlarında sevgi ve karşılıklı duyguların ortaya çıkmasını hızlandıracak bir uygulama yapabilecektir. Bunu yapmak için kırmızı bir mum yakın, rahatlayın ve mumun alevine bakın. Kendinizi yabancı düşüncelerden kurtarmak ve sevginin kalpte nasıl ortaya çıktığını düşünmek önemlidir. İnce bir altın ipliğin vücuttan ayrıldığını, alanı deldiğini ve gerçek çifte koştuğunu hayal etmek gerekir. Daha sonra şöyle söyleyin.

“Hayata aşkı çekiyorum, güçlü bir duyguya yönelik duygu ve düşüncelerimi açıyorum. Gün başladığında aşkım yolda kalmayacak, eşiğe gelecek, samimi duygular getirecek. ”

Böyle bir uygulama, seçtiğiniz kişiyle daha hızlı tanışmanıza yardımcı olacaktır.

2. Bu günde herhangi bir çiçekli bitki dikerseniz sevgiyi çekmeniz mümkün olacaktır. Laleler, nergisler ve sümbüller uygundur. Hazırlanan saksının dibine kırmızı kağıttan kesilmiş bir kalp yerleştirilir, üzeri toprakla kaplanır ve bir çiçek dikilir:

Filiz yumurtadan çıktıkça, kalpte de aşk doğacak. Tomurcuk bağlandıkça buluşma gerçekleşecek. Çiçek açtıkça duygular güçlenecek. ”

Geriye kalan tek şey, çiçeğin çiçek açmasını beklemek ve ona bakmak, ondan gerçek ve karşılıklı aşkı hayata geçirmesini istemektir.

3. Aşkı çok basit bir şekilde çekebilirsiniz: iki kırmızı mum yakın, kırmızı bir ip ile bağlayın ve şunu söyleyin:

“Aşıkların kaderleri birlikte olmaktır, kaderler ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlıdır.

Mumlar yarıya kadar yanar ve sonra tenha bir yere saklanır. Bu uygulama sevgiyi çekmenize yardımcı olacaktır.

14 Şubat’ta Mutluluk Nasıl Çekilir

1.Bir kağıda şu cümleyi yazabilirsiniz. “Yaşama mutluluk çekiyorum, artık başarısızlık ve yalnızlık bilmiyorum”.

Bitmiş mesaj bir zarf içinde mühürlenir ve saklanır.

2. Sevgililer Günü’nde üç kez dilek dilerseniz hayatınıza mutluluk çekebileceksiniz. Bunu yapmak için, bir mum yakın, alevin içine bakın ve tüm zorlukların geçtiğini hayal edin. Mum üçte bir oranında yanınca şu cümleyi tekrar edin.

Your Page Title

“Arzumu yerine getiriyorum, uzun yıllar hayatıma mutluluk çekiyorum.”