Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyinde Titreşen İnsanların Bu 5 Ortak Noktaları Var

Kesin olarak bildiğimiz bir şey, her varlığın yaşamının, evrim süreci nedeniyle çok dinamik bir yapıya sahip olduğudur. Bu Evrende hiçbir varlık sabit değildir; Her şey evrimsel değişikliklerin etkisi altındadır. Değişim, Evrendeki nihai sabittir ve odak noktası uyarlanabilirliktir.

Bu süreçte her bireyin kendine odaklanması ve çalışması gerekir.

İlk ve en önemli adım kendini tanımaktır. Bu çok şey ifade ediyor ve tüm klasik felsefenin temelini oluşturuyor. Bir kez elde edildiğinde, “üçüncü gözü açma” ile ilgili olumsuz / yan etkilerden kurtulacaksın. Bir sonraki adım çakralarını açmak veya gerçek bir ruhsal bağlantı bulmaktır.

Tamamen uyandığın zaman, senin için hiçbir şeyin aynı olmayacağını göreceksin. Her şeye karşı bakış açın değişecek.

Burada, daha yüksek bir bilinç düzeyine ulaşıp ulaşmadığını veya manevi temizlik aramak için doğru yolda olup olmadığını bilmene yardımcı olabilecek 5 davranış özelliklerinden bahsedeceğim.


1. Olumsuz Davranışlarla İlgilenmemek

Tüm insanlar, er ya da geç hata olarak görülen geçici zevklere ve tatminlere çekilir. Ancak her insanın fiziksel tarafı, psikolojik tarafıyla kontrol edilir.

Daha yüksek bilince ulaşırsan, bu artık olumsuz davranışlarla ilgilenmediğin anlamına gelir. Bir noktada “büyüleyen” bazı insanlar daha sonra hayatlarımızı mahvedebilir, Sigmund Freud’un öğrencilerine öğrettiği şey buydu.


2. Kendilerini Çalışmaya Ve Yaptıklarından Zevk Almaya Adamışlardır

Daha yüksek bir bilinç seviyesindeysen, hem kendini hem de ailen için üretken olmanın sevincini zaten hissediyorsun. Çok üretkendirler çünkü bu dünyada işlerin nasıl yürüdüğünü bilirler. Kendinizi daha verimli, odaklanmış ve sorumlu hissediyorsanız, bu, ruhsal olarak güçlü bir kişinin başka bir özelliğine sahip olduğunuz anlamına gelir.


3. Onlar İçin Dedikodu Artık İlgi Çekici Değil

Şüphesiz dedikodu ve zehirli sohbetler sizin için kabul edilemez. Çevrenizdeki insanların enerjisini hissetmeye başlayacak ve kimin olumlu kimin olumsuz olduğunu yargılayabileceksiniz. Yüksek frekansdaysanız, düşük frekansların ve olumsuzlukların kaynağı olan insanlara sadık kalamazsınız.


4. Etraflarını Saran İnsanları Daha Çok Önemserler

Daha önce de belirttiğim gibi, yüksek frekanslı enerjiyle çevriliyseniz, bu, anlayışlı olduğunuz ve güçlü sosyal bağları nasıl koruyacağınızı ve yaşamınızdaki olumsuzlukların kaynağı olanlardan nasıl kurtulacağınızı bildiğiniz anlamına gelir.

Manevi arınma yolunda doğru yoldaysanız, en çok sevdiğiniz insanlarla ilgilenecek ve işinizdeki insanlarla da daha iyi çalışacaksınız.

Your Page Title


5. Bir Şeyleri Takdir Etmeleri

Çevrenizdeki şeyleri farklı gözlerle görmeye başlayacaksınız. Dünyadaki her günün tadını çıkaracak ve pozitif enerjinizi çevrenizdekileri etkilemek için kullanacaksınız.Ayrıca, minnettarlığınızı mümkün olan en iyi şekilde nasıl göstereceğinizi de bileceksiniz.