İyi Şansı Artırmanın 5 Etkili Yolu

Şans, arkadaşlıklarınız, aile ilişkileriniz, aşk hayatınız, çalışmalarınız, mali durumunuz ve kariyeriniz gibi hayatınızın birçok alanında çok büyük bir rol oynar. İyi şans hayatta başarı ve refahla sonuçlanabilirken, kötü şans başarısızlık ve umutsuzlukla sonuçlanabilir.

Daha iyi bir iş, daha fazla para, daha büyük bir ev veya başarılı bir iş arzuluyorsunuz.

Gerçek şu ki, herkes daha çok şans kullanabilir.

Şanslısınız ki, şansınızı artırmanın ve daha iyi bir yaşama sahip olmanın beş yolu var.


İyi Şansı Nasıl Artırırsınız?

Şansınızı artırmak için yapabileceğiniz ilk şey, iyi karmanızı artırmaktır.

İyi karmanızı nasıl artıracağınızı bilmeden önce, karmanın ne olduğunu bilmek sizin için önemlidir.

Karma, eylemlerinize ve niyetlerinize dayanarak hak ettiğiniz şeyi aldığınıza dair kaynaklanan bir inançtır. İyi eylemler ve niyetler iyi karma yaratırken, kötü eylemler ve niyetler kötü karma yaratır.

İyi karmayı artırmanız için, iyi eylemlerinizi ve niyetlerinizi artırmanız yeterlidir. Bunu yapmanın en iyi yolu, zor zamanlarda bile her şeyi sevgi ve şefkatle yapmaktır.

Bunu ilk başta yapmak zor olabilir, ancak sizi incitmiş olanlar da dahil olmak üzere insanlara sevgi ve şefkatle davranmayı seçerseniz, iyi karmanız kesinlikle artacaktır.

Kin tutmanın sizi iyi karmanızı artırmaktan alıkoyduğunu hatırlamanız da önemlidir. Sevgi ve şefkat uygulamak, uzun vadede iyi karmanızı artıracak ve bu da iyi şansınızı artıracaktır.

Şansınızı artırmanın bir sonraki önemli yolu, uygarlığın başlangıcından beri şans eseri olduğu bilinen özel nesneler olan uğurlu tılsımları kullanmaktır.

Enerjiniz pozitifse, iyi şans çekmeniz için iyi hisleriniz artacaktır, çünkü iyi şans tılsımları enerjinizle rezonansa girerek moralinizi artırma gücüne sahiptir.

Büyük şans tılsımlarının bazı örnekleri dört yapraklı yoncalar, düş kapanları ve şanslı sekiz numaralı tılsımdır.

Dört Yapraklı Yonca

Dört yapraklı yonca iyi şans simgesidir. Dört yaprak aynı zamanda umudu, sevgiyi, inancı ve şansı temsil eder.

Gerçek dört yapraklı yonca bulmak nadirdir, çünkü on bin yoncadan yalnızca biri dört yapraklı yoncadır. Dört yapraklı yoncayı bulduğunuzda kol düğmelerinize, anahtarlıklarınıza ve bilezikleriniz koyabilirsiniz.


Rüya Yakalayıcıları

Kızılderili inancından gelen rüya yakalayıcıları, iyi şansın artmasında da etkilidir çünkü rüya yakalayıcıları bir eve giren kötü rüyaları yakalayabilir. Düş kapanları kötü rüyaları yakalayarak sahibini daha şanslı yapar. Evinize veya ofisinize bir düş kapanı asabilir, hatta bir düş kapanı kolye takabilirsiniz.


Şanslı 8

Şanslı sayı sekiz aynı zamanda büyük bir şans tılsımıdır çünkü sekiz dengeli bir sayıdır. Dizüstü bilgisayarınıza veya arabanıza sekiz numaralı çıkartmaları yapıştırmayı düşünebilirsiniz.

Ancak, iyi şans çekiciliğinizin ne olacağına bağlı olduğunu bilmeniz önemlidir. Birçok seçenekten birini seçebilir veya hatta kendi şans tılsımınızı yaratabilirsiniz.


Olumlu Düşünme Şansı Artırır

İyi şansınızı artırmanın bir başka yolu da olumlu düşünmektir, çünkü olumlu düşünme size daha fazla şans çeker ve olumlu bir zihne sahip olmak, iyi talihten yararlanmanızı sağlar.

Olumlu düşünebilmeniz için hayatınızdaki olumsuzluklardan kurtulmanız şart. Sadece “Yapamam …” ve hak etmiyorum … “gibi ifadeleri söylemeyi bırakmaya karar vererek olumsuzluktan kurtulabilirsiniz.

Kendinizi şu andan itibaren pozitif insanlarla çevrelemeyi de düşünebilirsiniz çünkü onların pozitiflikleri hayatınıza daha fazla pozitiflik katabilir. Örneğin, harika bir sanatçı olmak istiyorsanız, sanata ilgi duyan insanlarla arkadaş olabilir ve tutkunuzu destekleyen insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.

İyi şansınızı artırmak için yapabileceğiniz bir sonraki şey, Feng Shui kurallarına uymaktır. İnsanlara denge ve şans getirmek için tasarlanmış olan dağınıklığı azaltmaktır.

Ve bu doğrudur çünkü dağınık bir çalışma alanı veya ev konsantre olmanızı zorlaştırır ve hayatınıza iyi şans girmesini engeller.

Öyleyse, huzur içinde olmanızı engelleyebilecek her şeyi belirleyin ve artık ihtiyacınız olmayan şeylerden kurtulun. Bunları çöpe atabilirsin ya da daha iyisi, hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

Şansınızı artırmanın son yolu bedeninize bakmaktır. Bedeninizi iyi durumda tutarak, hayatınıza iyi şanslar akacaktır.

Ayrıca, vücudunuza özen göstermek stresi azaltarak şansınızı artırabilir, bu da sizi daha mutlu ve daha yaratıcı kılar.

Your Page Title

Daha sağlıklı yiyecekler yemeye başlayabilir ve haftada iki kez egzersiz için en az 30 dakika harcayabilirsiniz, bu da maksimum potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olur ve hayatınıza daha fazla şans çekmenizi sağlar.