Bir Kişiyi Hastalık Ve Başarısızlık İçin Programlayan 5 Düşünce

Düşünceler ve duygular hem başarıya hem de başarısızlığa yol açabilir. Kendinizi şans için programlamak, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır. Ancak olumlu düşünmek her zaman mümkün değildir. Sorunlardan bıkanlar, önce kaçınılmaz olarak sıkıntıya yol açan düşüncelerden kurtulmalıdır.

Her kelime, yüksek sesle söylenmese bile, kendi kendini programlama aracı olarak işlev görür. Hiçbir şeyin gelmeyeceğini düşünürseniz, güçlü yönlerinizden şüphe duyarsanız ve gelecekten korkarsanız, o zaman sorunlar hayattan uzaklaşmayacak, aksine daha da büyüyecektir. Bilinçaltınızı başarısızlıklar ve hastalıklar için hangi düşüncelerin programlayabileceğini, mutlu bir şimdiki zamanı ve geleceği mahrum bırakabileceğini öğrenmenizi tavsiye ediyorum. Şansın geri dönmemesi, işlerin yokuş yukarı gitmesi ve hayatta olumlu değişimlerin gerçekleşmesi için bu tür düşüncelerden kurtulmanız gerekir.


Bilinçaltı Zihni Hastalıklar Ve Problemler İçin Hangi Düşünceler Programlıyor?

Korku, her insanın tehlikeye verdiği doğal bir tepkidir, ancak her zaman acıya neyin sebep olduğunu düşünürseniz, bilincinizi, hayatta olumlu olaylara yer kalmayacak şekilde sessizce programlayabilirsiniz. Kendi korkularınıza ve bilinmeyenden korkmanıza bağlı olarak durmak için bunlardan vazgeçmeniz gerekiyor.


1.Kıskanç Düşünceler

Kıskançlığın gücü iç uyumu bozar, kişinin enerjisinin dengesini bozar ve sıkıntı çeker. Kıskançlıktan vazgeçemeyenler, kişisel mutluluğa giden yolda çoğu kez hayatta zorluklarla karşılaşırlar. Kıskançlık gelişme sağlamaz, kişiliğin yok edilmesini hızlandırır, sadece ruh halini değil, aynı zamanda refahı da etkiler. Kıskanç insanlar daha hızlı yaşlanır ve biyo-alanın yok edilmesinin neden olduğu kronik hastalıklar da dahil olmak üzere birçok rahatsızlıktan muzdarip olma olasılıkları daha da yükselir.


2.Korkular Hakkında Düşünceler

Her birimiz korku yaşayabiliriz ve bu kesinlikle normal bir tepkidir. Korku, iç çekirdeği, enerjiyi ve pozitifliği yok eder. Korkanlar mutlu yaşamayı ve uyumlu ilişkiler kurmayı başaramazlar. Korkularınızı kabul etmelisiniz, böylece onlarla daha kolay başa çıkabilirsiniz. İnkâr sadece durumu daha da kötüleştirecektir.


3.Belirsizlik Düşünceleri

Herkes kendinden şüphe edebilir, ancak sürekli olarak yeni olan her şeyden korkmak hem sağlık hem de gelecekteki başarı için tehlikelidir. Belirsizlik, er ya da geç daha da büyük başarısızlığa neden olabilecek korkuları doğurur. Belirsizliğe muazzam miktarda iç enerji harcanır ve bu durum bizi her geçen gün yeni perspektiflerden vazgeçirir. Benlik saygısını ve pozitif olumlamaları artırmak, güvensizlikle başa çıkmanıza yardımcı olur.


4.Kızgınlıkla İlgili Düşünceler

Bazen şikayetler uzun süre devam eder ve nasıl affedileceğini bilmeyenler için zamanla tüm dünyanın onlara karşı olduğu görülür. Eksiklik, tatminsizlik ve yakıcı kızgınlık duygusu içeriden uzaklaşarak sevinmeyi, gelişmeyi ve hayattan zevk almayı zorlaştırır. Bu tür düşünceler bilinçaltının yalnızca gerilemeye götüren bir programıdır. Zamanla kızgınlık öfkeye dönüşebilir ve öfkenin sürekli bir sorun kaynağı olduğu bilinmektedir.


5. Zihinsel Karşılaştırmalar

Kişisel refahı elde etmek bazen zordur, ancak başarıya giden kişisel yolu seçerseniz, er ya da geç şansı yakalayabileceksiniz. Kendinizi çevre ile zihinsel olarak karşılaştırmak sizin lehinize değilse, kendi kendini imha programı çok hızlı bir şekilde başlatılacaktır. Başarılı ve mutlu bir insan olmak, özgüveninizi düşürürseniz ve her gün zihinsel olarak kaybederseniz işe yaramayacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Çoğu şey düşünceler ve duygulara bağlıdır, bu nedenle gelişimi yavaşlatan ve iyiye işaret etmeyen içsel korkuların üstesinden gelmeyi öğrenmek çok önemlidir. Olumlu değişikliklerle dolu mutlu bir hayata giden yolda her düşünce ilerlemeli ve aşılmaz bir engel haline gelmemelidir.