Parayı Hayatınıza Çekmek İçin Mudra: Dengeleme ve Kabul Etme

Paranın insanlara zihinsel refah getirmesi gerçeğini, herkes bilir.

Fakat ne yazık ki, herkesin kendi gereksinimlerini karşılamaya yetecek kadar büyük bir miktarı parası yoktur.

Kural olarak, herhangi bir kişi için temel para kaynağı maaşı veya en iyi ihtimalle işletme geliridir. Tüm “dünyevi” faydalara sahip olma arzusu, kendi sermayelerini arttırmanın başka yollarını da kabul ediyor. Böyle bir yöntem ile para çekmek oldukça akıllıca.

Mudra Nedir?

Mudra, bir kişinin enerji yapısını etkileyebileceğiniz ve kendinize para çekebileceğiniz bir parmak düzenlemesidir. Çok eski zamanlardan beri, antik mudra yoga bilgisi insandan önce açıldı, para ve zenginlik elde etmek için eşsiz fırsatlar sağladı. Mudra ile parayı kendinize çekmenin bir kaç yolu var.

“Başlat” – Krizden ve Durgunluktan Kurtulmak İçin

Bu mudra, acımasız bir durumda olan ve finansal sorunlarla karşı karşıya olanlar için kullanılabilir. Bu mudra “Başlangıçtır” ve uyguladıktan para çekilmeye başlıyor. Bununla birlikte, mudranın ancak bir kişi kendi kuvvetine kesin olarak inandığı ve tüm şüpheleri aştığı takdirde hareket ettiği konusunda uyarılmalıdır.

Performans Tekniği

Başlangıç ??pozisyonu: Eller göğsün önünde, avuç içi yan kenar aşağıya bakacak şekilde birbirine bastırılmış. Tabandaki avuç içi dokunmalıdır. Serçe parmakları,yüzük parmakları ve orta parmaklar bükülür ve diğerleri birbirine bağlanır. Aynı zamanda, baş parmaklar birbirlerine yanlarından dokunmalı ve avuç içlerine 90 derece açıyla yönlendirilmelidir. İşaret parmakları dikey olarak yukarı doğru kalkar ve birbirlerine bastırılır.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın. Zihinsel olarak, vücutta durgunluktan çıkmaya yardımcı olacak güçlü bir enerji desteğinin oluştuğunu hayal edin. Bu mudrayı 3 gün boyunca, tercihen sabahları uygulayabilirsiniz.

“Dengeleme” – Bir atılım yapmak için

Bu, finansal konularda hiç iyi şansa sahip olmayanlar için akıllıcadır.

Performans Tekniği

Başlama pozisyonu: Avuç içi göğsün önüne dikey olarak yerleştirilmelidir. Parmaklarınızı yerleştirin ve dikey olarak yukarı doğru yönlendirin; Küçük parmaklarınızı düz bir şekilde birleştirerek tutun. Baş parmaklarınıza ??da aynısını yapın. Yüzük ve işaret parmaklarınız dikey olarak yukarı doğru yönlendirilir.

Şimdi gözlerinizi kapatın, özgürce ve kuvvetli bir şekilde nefes alın.

Bu alandaki uzmanlara göre bir kişiyi Evrene bağlayan kuyruk kemiği bölgesi üzerinde zihinsel olarak konsantre olmak gerekir. Hayal gücüne açık olan kişi, bir kase gibi ellerin nasıl para ile doldurulduğunu hayal etmelidir. Bu mudra uyandıktan hemen sonra 7 gün boyunca uygulanmalıdır.

“Kabul” – Zenginliği Sürekli Çekme İçin

Bu mudra kalıcı bir zenginlik ve bolluk kaynağıdır. Enerjiyi, nakit akışının sürekli akması için ayarlar.

Performans Tekniği

Başlangıç ??pozisyonu: Eller göğüs hizasında, avuç içi kendinize dönük. Avuç içlerinin kenarları birbirine bağlanır ve başparmağın, işaret parmağının ve orta parmakların birbirine birleştirilir. Küçük parmağın ve yüzük parmağın kenarları sıkıca bir araya gelir.

Bu mudra, uyandıktan sonra sabah ve ayrıca yatmadan önce akşam yapılır. Bunu tamamlamak için 2-3 dakika yeterlidir.

“Kendini gerçekleştirme ” — Acil Para Çekmek İçin

Bu mudranın gerçekten paraya ihtiyacı olanlar için tasarlandığına inanılıyor.

Bu mudra, sürekli para sağlayamaz, bu yüzden sadece çok paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda kullanılır.

Performans Tekniği

Avuçlarınızı önünüze solar pleksus seviyesine yerleştirin ve bir elinizin parmaklarını diğerinin parmaklarına doğru yönlendirin.

Şimdi solar pleksus bölgesine odaklanmanız ve zihinsel olarak güçlü enerji akışını hissetmeniz gerekiyor. Konsantre olmak için istediğiniz miktarı göndermelisiniz. Para çekmek için bu Mudra uyandıktan sonra sabah yapılmalıdır.

“Konsantrasyon” – Para Kaybına Karşı Koruma

Bu mudra, kendilerini para kaybetmekten korumaya çalışan herkese yardımcı olacaktır.

Bir şekilde iflas, para kaybı ve dolandırıcılık.

Performans tekniği

Başlama pozisyonu: eller solar pleksus seviyesindeler, parmaklar yukarı bakıyor. Bir elinin parmak uçlarıyla diğer elin parmaklarının kemiklerine dokunacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Gözlerinizi kapatın, solar pleksus bölgesine odaklanın ve koruma işlevini yerine getirecek kalkanın bu kısmını zihinsel olarak hayal edin. Aynı zamanda, tüm paranın güvenilir bir koruma altına alındığını da belirtmelisiniz. Bu mudra, tercihen akşamları günde 1 kez yapılmalıdır.