12.12 Sihiri ile Para Çekme Ritüeli Mutlaka Uygulayın

12/12 ritüel için mükemmel bir zamandır, hatta sadece hayatınıza getirmek istediğiniz şeyleri düşünün. Hayatta yeni bir bölüm başlatmanızı, hayatınızı yeni bir yönde hareket ettirmenizi tavsiye ediyoruz.

Aralık ayı boyunca geçen yıl, ne kadar değiştiğinizi ve büyüdüğünüzü yansıtmak için biraz kendinize zaman ayırın.

12 / 12 ‘nin enerjisinin bir kısmı, hayata yeniden nasıl başlayabileceğinizi öğrenmeye adanmıştır. Bu gün bizi daha da mutlu eden şeyleri aramak için daha fazla neşe, kahkaha ve yaratıcılık için fırsatlar göstermeye teşvik ediyor.

12/12 iyi bir hedef oluşturmak için güçlü bir gün ve sonra bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışmaya başlamalısınız.

Bu ritüeli hemen uygulamaya başlayabilirsiniz;

1. Adım : Hayatınıza sevinç getiren her şey hakkında 12 dakika boyunca yazmaya başlayın. Bunlar, size şu anda hayatınıza kazandırmak istediğiniz sevinç, mutluluk, bolluk bereket,sağlık ve huzur gibi şeyler olabilir. Durmayın, hemen aklınıza gelenleri yazın!

2. Adım : Bundan sonra yazılanları gözden geçirin ve size neşe getiren her şeyi vurgulayın. Bu kelimeler ve eylemler, enerjinizi ve zamanınızı odaklamanız gereken yerleri anlamanıza yardımcı olacaktır.

3. Adım: Şimdi sizi en çok cezbeden 3 kelimeyi veya işlemi seçin ve ardından bunları ayrı bir kağıda yazın. Daha sonra elinizi kalbinizin üzerine koyun ve tekrar edin: “Kendimi hissetmeye izin veriyorum ……. Bu enerjiyi bugün hayatıma koymaya izni verdim, bugün başlıyorum.”

4. Adım : Şimdi gözlerinizi kapatın ve bu enerjinin varlığında hayatınızın nasıl görüneceğini hayal edin. İstediğiniz şeyin nasıl gerçekleştiğini ve neşeyi nasıl hissettiğinizi hayal edin. Bunu 12 dakika boyunca yansıtın.

5. Adım : Bir cümle içinde niyetinizi, hayatınıza çekmek istediğiniz duyguları, ve düşünceleri kısaca tanımlamaya çalışın. Bu, evrene net bir arzu göndermenize yardımcı olacaktır. İşte bazı örnekler.

– “Amacım ilerlemek, hayatımın içine daha sakin ve huzurlu bir enerji getirmek”

– “Amacım ileriye gitmek, gençliği ve sevinci yeniden hissetmeye izin vermek.”

6. Adım : Ruhunuza teşekkür edin ve mantrayı okuyun.

Your Page Title

“Ben hizalıyım, Ben birim, tüm isteklerimin yerine getirildiği en yüksek yolun hayatını yaratıyorum. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.”