Eğer Her Yerde 1212 Görüyorsanız Yeni Bir Başlangıç İçin Hazır Olun

Sayılar, onları anlayana kadar gizli kalan sembolik anlamlara sahiptir.

Eğer bu sayıları çok fazla gören insanlardan biri iseniz, o zaman bu şansınızın açılacağı anlamına gelebilir ve muhtemelen hayattaki bazı hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız.

1212 sayısı, çok uzun bir süre içinde içimizde olan tüm birikmiş olumsuzlukları ve farklı duyguları serbest bırakmamıza yardımcı oluyor. Ruhumuzu geri almamıza ve titreşim frekansımızı arttırmamıza yardımcı olur.

Eğer 3.boyut veya 4.boyut aşamasındaysanız, yakında 5.boyuta ulaşacaksınız. 1212 sayısı herkesin en çekici olanıdır. Neredeyse hayatımızı aydınlatan enerjik bir plan taşır. Bu, ruhsal olarak aydınlanmış bir yolun en yüksek sırlarını içerir.

Daha derin anlamları ve yaşamınızda hizmet etmemiz gereken amacı bulmamıza yardımcı olur.

Bu sayıyı günlük yaşamınızda bir çok kez görüyorsanız, hayatınızın amacı ile iyi bir uyum içinde olduğunuz anlamına gelir. Potansiyelinizi, yeteneklerinizi ve doğru yolu biliyorsunuz.

1212 temel olarak olumlu ruhsal büyümeyi temsil eder ve esas olarak öz-sevgiye odaklanır. Bu, Aralık ayı içinde çok önemlidir; çünkü bu, öz-sevgiye odaklanan ve büyümesine yardımcı olan aydır.

Eğer henüz başarılı olmadığınızı ve yıllardır yaptığınız her şeyin boş olduğunu fark ederseniz, en azından kendiniz için bundan nefret etmeyin. Kendine güvenmiyorsanız ve kendinizi sevmiyorsanız, moraliniz tamamen yıkılacaktır.

Kendi moraliniz paramparça olduğunda; özgüven oluşturmak neredeyse imkansızdır. Yarın savaşacak başka bir şey olduğu için kendine bir şans daha verin.

1212’nin bir başka versiyonu 12:21dir. Form olarak oldukça benzer görünüyor, ama özünde bu iki sayının anlamları birbirinden farklıdır.

Your Page Title

12:21 aslında aile hayatımıza, bu dünyanın bir parçası olarak refahımıza, aynı zamanda bağımsızlığımıza ve yaratıcılığımıza daha sıkı bağlanıyor.