Enerjinizi Tüketen Enerji Kordonlarını Nasıl Kesersiniz

Kendinizi tamamen bitkin ve yorgun hissettiniz mi? ”Bu duygu, hayatınızdan birisini çıkarmaya çalıştığınızda daha da şiddetlenir mi?

Hayatınızdaki bir kişiyi, düşüncelerinizde düzenli olarak göründüğü ve fikrinizi bir şeyden uzak tutacağı için çıkarmaya çalıştınız mı? Bu sorulardan herhangi birine “evet” cevabını verdiyseniz, enerji kordonuyla, siz ve başka bir kişi arasında enerjik bir bağlantı yaşayabilirsiniz.

Enerji kordonu, iki kişi arasında gelişen enerji bağlantısına benzer. Bu akrabaları, eski eşleri, çocukları, sevgilileri, şu andaki eşini, yakın bir arkadaşı veya hatta bir meslektaşını içerebilir. Bu kordonlar sizi çakradan çakraya bağlayarak oluşturur. Enerji insanlar arasında bu kordonlardan serbestçe akar, ama zaman zaman enerji akışı tek taraflı ve yorucudur.

Öyle görünüyor ki, bir kişiyi hayatınızdan çıkarmış olsanız da, o hala enerjinizi boşaltır, o zaman bu kordonları kendi fiziksel, zihinsel ve duygusal esenliğiniz için kesmek için adımlar atmanız gerekir. Hayatınızdan çıkaramayacağınız insanlar da olabilir, ancak onlarla iletişim kurarken enerjinizin tükendiğini görebilirsiniz, örneğin, bazı aile üyeleri olabilir. Kendi enerji seviyenizi korumak için bu kabloları kesebilirsiniz.

Şiddetli enerji bağlantısının belirtileri şunlardır:

– Geçmişinize karşı derin üzüntü, öfke ve depresyon duyguları.
– Birisi ile düzenli olarak tartışma.
– Geçmişten birisinin sosyal ağlar üzerinden zulme uğraması vb.
– Hobiler, faaliyetler ve ilişkilerde ilgi eksikliği.
– Aklınızdaki bazı kişilerle sık görüşmeler.
– Geçmişin intikamını alma arzusu.
– Kontrolsüz ağlama, duygusal çöküş.
– Rahatsız uyku modu.
– Hayatınızda mevcut olan bir kişi ile ilişkili kalıcı anılar veya duygular.
– Çoğunlukla geçmişte söylenenleri hatırlama
– Yeni tekliflerin ve davetlerin reddedilmesi.
-Geçmişte kilitli kalma hissi.

Bu kabloları kesmek için rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz bir yer bulmalısınız. Gözlerinizi kapatın ve vücudunuzdan uzayan enerji kordonlarını görselleştirin. Temsil ettikleri ilişki türüne bağlı olarak farklı renklerde veya farklı yerlerde mevcut olabilirler. Bu kabloyu kimin temsil ettiğini anlamak veya mevcut tüm kabloları temsil edip etmediğiniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Egzersizin etkili olmasını sağlamak için işlemi zorlamamaya çalışın.

Daha sonra elinizde büyük bir Altın kılıç görselleştirin. Ellerinizle akan bu kılıcın gücünü hissedin. Ellerinizi kaldırın, tellerin her birini kesmenize izin verin. Kılıcınızı hareket ettirdiğinizde şunları söyleyin :” şimdi korkuya olan sevgimden kurtulmaya hazırım.”

Bu kordonların kalıntıları vücudunuzdan uzaklaştıkça, evrenden gelen altın beyaz ışığı görselleştirin ve vücudunuzu sıcak ve rahatlatıcı bir ışıkla doldurun. Aura’nızın bu ışığı doldurduğunu hissettiğinizde, bulunduğunuz yere yavaşça dönün, ayaklarınızın altındaki zemini hissedin.

Bu duygusal bağları boşalttığınızı hissettiğiniz her an, bu alıştırmayı tekrarlayın. Bu basit bir egzersiz gibi görünebilir, ancak, oldukça etkilidir!

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sevgi ve Işıkla Kalın….