Bunları Her Zaman Kendinize Saklayın – Diğer İnsanların Her Şeyi Bilmesine Gerek Yok

Hayat genellikle bir kaç sır olmadan tamamlanmış sayılmaz.

Hayatımızı her zaman başkalarıyla paylaşırız. Bize iyi insanlar gibi görünen arkadaşlarımız olabilir bu yüzden en yakın arkadaşlarınızla bile paylaşılmaması gereken şeyler olmalı.

Aşağıdaki Bu sırlar çok kişiseldir ve kendinize saklanmalıdır.

1. Zayıf Yönler

Savunmasız olmak sorun değil, tamamen normal. Ancak çevrenizdeki insanlara zayıflıklarınız ve eksikliklerinizden bahsetmeyin, çünkü bu bilgileri size karşı kullanma riski her zaman vardır.

2. Gelecek için planlar

Planlamayı seviyoruz, geleceğimizi daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Bazen bu planların diğer insanlarla koordine edilmesi gerekir. Elbette, onları yakın arkadaşlarınızla tartışabilirsiniz, ancak yabancılarla tartışamazsınız. Birincisi, fikirlerinizi çalabilirler ve ikinci olarak sizi eleştirip tamamen farklı bir şekilde yönlendirebilirler.

3. Başarılar

Başarılarınla ​​gurur duy ama onlarla övünme. Övünmek, diğer insanların gözünde sizi kibirli ve aptal yapar. Başarılarınızdan yakın arkadaş çevrenizde bahsedebilirsiniz, ancak övünmek aşırıdır.

4. İlişki sorunları

Herhangi bir ilişkide zorluklar yaşanır. Bu normal. Bu sorunları çözmek için partnerinizle Çözümlemelisiniz. Elbette, diğer insanlardan tavsiye isteyebilirsiniz, ancak ilişkinizin ayrıntılarına girmemelisiniz. Bunlar sadece sizi ve eşinizi ilgilendirir.

5. Mülkiyet

Çok para kazanmış ve pahalı şeyler satın almış olabilirsiniz. Ancak malınızı mülkünüzü meydan okurcasına göstermeyin. Kıskançlık yaratırsınız ve genellikle size geri dönüşü hoş olmaz.

6. Gelir

Herkese ne kadar kazandığını söylememelisin. Geliriniz sizi tanımlamaz. Gelirinizi başkalarıyla karşılaştırarak başkalarına veya kendinize olumsuz duygular beslemeyin.

7. Aile sorunları

Aile sorunlarıyla baş etmeye çalışıyorsanız, bunu kendinize saklayın. Bunun sadece sizin için değil tüm aileniz için geçerli olduğunu unutmayın. Mahremiyetlerine saygı gösterin.

8. İyi işler

Sadece takdir edilmek için cömert davranışlarınızdan bahsetmemelisiniz. İyi işler sessizliği sever.

Your Page Title (#satışortaklığı)

9. İçsel özlemleriniz

Özlemlerinizi herkesle paylaşmayın. Size gerçekten yakın olan insanların önünde onlardan bahsedebilirsiniz, ancak niyeti kötü insanların bunları öğrenmesine izin vermeyin. Asla yardım etmeyecekler, daha da zorlaştıracaklar.