Üçüncü Göz Hakkında Sizi Şok Edecek 7 Gerçek

Hayaletler, ruhlar ve geleceği görmek… Üçüncü Göz denilince akla gelenler bunlar.

Üçüncü Göz’ün görünmez varlıkları görmek için kullandığınız bir şeyden veya piyangoyu kazanıp kazanmayacağınızı görmek için kullanılan bir araçtan çok daha fazlası olduğunu bilmek sizi şaşırtabilir.

Birkaç saniye içinde, Üçüncü Göz hakkındaki en şaşırtıcı gerçekleri ve onu geliştirmenin size nasıl yardımcı olabileceğinin birçok yolunu keşfedeceksiniz. İşte Üçüncü Göz hakkında bilmediğiniz 7 gerçek:

1.Herkesin Üçüncü Gözü Vardır

Bu gezegendeki her insanın bir Üçüncü Gözü vardır.

Üçüncü Göz, alnınızın ortasında bulunan bir enerji merkezidir. Aynı zamanda “İç Göz” veya “Zihin Gözü” olarak da adlandırılır, çünkü Üçüncü Göz, sıradan görüşünüzün ötesini görmenize izin veren görünmez bir gözdür.

Üçüncü Göz, zihninizin bilerek algıladıklarını genişletir ve gerçek fiziksel çevrenizin ötesinde şeyleri hissetmenize izin veren psişik yeteneklerinize yol açar. Görünmeyeni görmenizi sağlar.

Üçüncü Gözünüz, tüm psişik yeteneklerin kapısıdır. Geleceği görmek, ruh rehberleri ve meleklerle iletişime geçmek gibi psişik yetenekler geliştirmek istiyorsanız, Üçüncü Gözünüzü açmalısınız.

Bu psişik yetenekler, Üçüncü Gözünüz aktive edildiğinde ortaya çıkar çünkü fiziksel benliğiniz ve psişik benliğiniz bir olur.

2.Üçüncü Gözünüz, Epifiz Bezinizle Doğrudan İlişkilidir.

Yıllar süren evrim Üçüncü Göz’ün kullanımını sekteye uğrattı ve sonunda kafatasına gömüldü ve beynin bir parçası oldu. Beynin bu kısmı şimdi epifiz bezi olarak bilinen şey haline geldi.

Epifiz bezi, iki yarım kürenin ortası arasında, beynin merkezine yakın bir yerde bulunan bezelye büyüklüğünde bir bezdir. Çam kozalağı şeklindedir ve Üçüncü Göz’ün olduğu yerde, kaşlarınızın arasında bulunur.

Epifiz bezi vücutta çok önemli bir role sahiptir – fiziksel performansınızı, stres seviyenizi ve hormon seviyenizi belirleyen uyku ve uyanma düzenimizi düzenler.

3.Üçüncü Göz, Ruhunuzun Oturduğu Yerdir

Üçüncü Gözünüzün ruhunuzun koltuğu olduğu söylenir çünkü size ruhunuzu fiziksel dünyanın kısıtlamaları olmadan deneyimlemenin bir yolunu sunar. Üçüncü Göz ayrıca ölümsüz ruhunuza ve dünyaya bağlı varoluşunuza açılan bir kapı görevi görür.

4.Üçüncü Göz Yalnızca Meditasyonla Uyarılabilir

Tecrübeli bir kişiye sorun, size Üçüncü Gözünüzü nasıl açacağınızı bilmenin önemini söyleyecektir, özellikle de psişik yeteneklerinizi geliştirmek söz konusu olduğunda.

Muhtemelen daha önce farkında olmadan Üçüncü Göz’ünüzü bile kullanmışsınızdır. Doğru olduğu ortaya çıkan herhangi bir içgüdüsel duygu, muhtemelen psişik yeteneğinizin gözden kaybolmasıydı.

Ancak, psişik yeteneklerinizi istediğiniz zaman kullanabilmek ve kontrol edebilmek için iç enerjinizi Üçüncü Gözünüz aracılığıyla doğru bir şekilde kanalize etmeniz gerekir. Bunu yapmak için düzenli bir meditasyon pratiğine sahip olmalısınız.

Meditasyon sizi sadece odaklanma ve konsantre olma yeteneğinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda evrensel enerjiye bağlanmanıza da izin veren sakin bir duruma getirir. Evrensel enerji, tüm yaşamı canlandıran ve birbirine bağlayan bir bilinçtir.

Meditasyon yaptığınızda, evrensel enerji vücudunuza başınızın üstünde bulunan Taç Çakradan girer. Meditasyonun bir başka faydası da, her meditasyon yaptığınızda bilincinizin doğal olarak daha yüksek seviyelere geçmesidir.

Meditasyondan aldığınız evrensel enerji ve daha yüksek bilinç seviyesi Üçüncü Gözünüzü açar ve uyandırır.

5.Üçüncü Göz Birçok Doğal Ruhsal Yeteneği Ortaya Çıkarabilir

Herkesin psişik yetenekleri vardır, ancak bunları nasıl kullanacağınızı öğrenmeye ve onları kullanmayı denemeye kararlı olmalısınız. Meditasyon yoluyla Üçüncü Göz çakrasını uyardığınızda, içinizde uykuda olan sezgisel güçler de uyanacaktır.

Üçüncü Göz ile ilgili psişik yetenekler şunları içerir:

Durugörü: Bu psişik yetenek, olayların, insanların ve yerlerin vizyonlarını gerçekleşmeden önce görebildiği içsel bir görmedir. Üçüncü Göz bu vizyonları görmek için kullanılır.

Duruişiti: Fiziksel bir kaynağı olmayan sesleri veya müziği duyduğunuzda “psişik kulaklarınız” veya “net işitmeniz” olarak kabul edilir. Aynı zamanda Ruh Dünyasında kulağınıza fısıldıyormuş gibi zihninizde veya dışarıdan sizinle konuşan kişileri duyma yeteneğidir.

Durusezi: Aynı zamanda “net hissetme” veya “net algılama” olarak da bilinir, duru sezi, sizin empatik yeteneğinizdir. İnsanlar veya durumlar hakkında başka türlü hiçbir şey bilmeyeceğiniz şeyler hissedebilirsiniz.

Telepati: Bu psişik yetenek, düşünce ve fikirlerin zihinden zihne aktarılması ve alınmasıyla ilgilenir. Kişi nerede olursa olsun, başka birinin zihnini “okuyabilir” veya konuşmadan başka bir kişiye bilgi gönderebilirsiniz.

Astral Seyahat: Astral seyahat, ruhunuzun yüksek boyutlara seyahat etmek için fiziksel bedeninizi terk ettiği gönüllü bir beden dışı deneyimdir.

6.Üçüncü Göz, Hayatınızın Amacını Keşfetmenize Yardımcı Olabilir

Neden buradasın?

Hayattaki amacın nedir?

Doğru kararları mı veriyorsun?

Bunlar, hayatınızın amacını bilme ihtiyacınızı yansıtan sorulardır.

Bu hayatta yeniden doğmadan önce, ruhunuz bu yaşamda öğrenilecek dersleri ve ulaşılacak hedefleri çoktan seçmiştir. Bu bilgi bilinçaltınızın derinliklerinde saklanır, bu nedenle hayatınızın amacını bilmeden doğarsınız.

Üçüncü Gözünüzü kullanarak yaşamınızın amacını keşfedebilirsiniz, ancak içsel zihninize erişmek için daha fazla odaklanma ve farkındalık için meditasyon yapmalısınız.

Üçüncü Gözünüz uyandırıldıktan sonra, yaşamınızın amacı hakkında bilmeniz gereken şeyler kendiliğinden gelecektir.

7.Modern Alışkanlıklarınız Üçüncü Gözünüzü Bloke Ediyor

Psişik yeteneklerinizi kullanmazsanız, epifiz bezinin yerinin kireçlendiği belgelenmiştir. Kalsifikasyon, epifiz bezinde kalsiyum kristalleri oluştuğunda meydana gelir.

Kalsiyum, florür, şeker, yapay tatlandırıcılar, hormonlar ve katkı maddeleri bakımından zengin diyetler de Üçüncü Gözünüzün kireçlenmesine yol açar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Mobil kullanımdan ve diğer cihazlardan kaynaklanan radyasyonun yanı sıra elektrik ve manyetik alanlar da epifiz bezinin işlevleri üzerinde olumsuz etkilere sahiptir.