Durugörü Yeteneğine Sahip Olabileceğinizi Gösteren 9 İşaret

Durugörü yeteneğine sahip olan insanlar, yeteneklerini her zaman bilmezler. Bir şekilde, hayatınızda durugörüyü deneyimlemiş olabilirsiniz. Bununla birlikte, belki de ne olduğunu bilmiyordunuz. Hayal gücü, hayal kurma veya arzulu düşünme olarak onu silip süpürmüş olabilirsiniz.

Durugörü Nedir?

Durugörü, “net görme” anlamına gelen psişik bir yetenektir. Durugörü yeteneğine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, vizyonlar, rüyalar, görüntüler, renkler ve semboller aracılığıyla sezgisel bilgiler alabilirsiniz.

Durugörü yeteneğiniz varsa, işaretler o kadar incedir ki, birçok insan onların farkında bile değildir. Bu insanlardan biri olup olmadığınızı merak ediyor musunuz?

Duru Görü Yeteneğine Sahip Olabileceğinizi Gösteren İşaretler

1.Renk ve Işık Parlamaları Görüyorsunuz

Etrafınızda parlayan ışıkların yüzen gölgelerini görüyor musunuz? Gözlerinizi kontrol etmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Ama aynı zamanda yetenekli de olabilirsiniz!

Bu ışık parlamaları genellikle ruh rehberlerinin veya koruyucu meleklerin etrafınızda olduğunun işaretleridir. Size gerçekten önemli bilgiler vermek için dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilirler.

Durum böyleyse görebileceğiniz şeyler şunlardır:

– Etrafınızdaki renkli noktalar veya yüzen küreler

– Yüzüyormuş gibi görünen gölgeler

– Gözlerinizin köşesinde parıldayan ve hareket eden ışıklar

Ruh rehberlerini ve koruyucu melekleri görme düşüncesi heyecan verici bir deneyimdir ve onlardan rehberlik almak genellikle sevgi ile olur. Bunu deneyimlemek eğlenceli, faydalı ve yararlıdır.

2.Canlı Rüyalarınız Var

Canlı rüyalar o kadar parlak renklidir ki gerçeğe o kadar yakın hissedersiniz ki bazen rüyayı gerçeklikten ayırt etmeyi zorlaştırırlar. Durugörü yeteneğine sahip kişiler uykuda bile çok görsel olan insanlardır. Sık sık canlı rüyalar görürler, bu rüyalar vizyon olabilir veya gerçek hayatta neler olup bittiğine dair bir hikaye anlatabilir.

3.Çok Hayal Kurmaya Meyillisiniz

Sık sık kendi düşüncelerinize mi giriyorsunuz? Her şeyi o kadar net bir şekilde hayal ediyorsunuz ki neredeyse dış dünya yerine kafanızın içinde yaşıyorsunuz. Durugörü yeteneğine sahip kişiler kendilerini başka durumlarda hayal edebilirler ve bu tür görselleştirmeler onlara doğal olarak gelir.

4.Nesnelerin Birbirine Nasıl Bağlandığını Görebilirsiniz

Pek çok durugörü, fikirlerin ve nesnelerin birbiriyle nasıl bağlantı kurduğunu doğal olarak anlayabilir. Durugörü becerilerine sahip olmak, işlerin düzgün çalışması için nasıl olması gerektiğini görmenizi sağlar.

5.İnsanların Auralarını Görebilirsiniz

İnsanların etrafında farklı ışıklar görebiliyorsanız, bu, durugörü yeteneğine sahip olduğunuzu gösteren güçlü bir işaretidir. Bu ışıklar, elektromanyetik enerjilerden oluşan auraların görsel olarak görünmesidir. İnsanların yaşamları hakkında önemli bilgiler içerirler ve onların duygularını anlamanıza büyük ölçüde yardımcı olurlar.

6.Planları Kafanızda Görselleştirmekte Harikasınız

Durugörü yeteneğine sahip olmak, güçlü bir görme duyusuna sahip olduğunuz anlamına gelir. Belirli bir projeye başlamadan önce bile bazı şeyleri kafanızda canlandırabilir ve sonucu görebilirsiniz.

7.İyi Bir Yön Anlayışınız Var

Durugörü yeteneğine sahip olan biri genellikle bir insan GPS’si olarak kabul edilir. Bu, çoğu insanın göremediği şeyleri görebilecekleri anlamına gelir. Sahip olduğunuz yetenekler nedeniyle, seyahat ederken yer bulmakta zorlanmayacaksınız.

8.Çevrenizde Hareket Eden Şeyleri Görebilirsiniz

Çevresel görüşünüzde sık sık hareket eden şeyler görüyor musunuz? Durugörü yeteneğine sahip olanlar ruh rehberlerini görebilirler, ancak aynı zamanda ayrılan insanların duygusal veya zihinsel bedenleri olan dünyaya bağlı ruhları da hissedebilirler. Çevresel versiyonunuzda bir şey gördüğünüzde, bunlar bazen ruh rehberleri, koruyucu melekler veya dünyaya bağlı ruhlardır.

9.Nesnelerle Derin Bir Bağlantınız Var

İyi bir durugörü işareti, görsel duyularınızla güçlü bağlantılarınızın olmasıdır. Durugörülerin güzel şeylere derin bir takdirleri vardır. Fotoğrafçılık, resim ve çizim gibi yaratıcı hobileri severler.

Durugörü Yeteneğiyle Nasıl Başa Çıkarsınız?

Durugörü olmak geleneksel duyuların ötesini görmek anlamına geldiğinden, bu yeteneği yönetmek oldukça zor olabilir. Bu, özellikle yeteneklerinizi yeni öğrendiyseniz geçerlidir. İşte yeteneklerinizi daha iyi kontrol edebilmeniz için bazı ipuçları.

– Kendinizden Şüphe Etmeyin

Neler yapabileceğinize ve bir amacınız olduğuna inanın. Yeteneklerinizi geliştirmekten korkmayın. Unutmayın, yalnız değilsiniz ve yolculuğunuzda sizi desteklemek için fazlasıyla istekli olan insanlar var.

– Daha Fazla Meditasyon Yapın

Daha fazla meditasyon yapmak kendinizle daha fazla bağlantı kurmanızı sağlar ve sezginizi geliştirebilir. Durugörü yeteneğine sahip olmayanlar bile sık sık meditasyon yaptıklarında kendileriyle daha derin bir bağ kurabilirler.

– Yeteneklerinizi Geliştirin

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yeteneklerinizi geliştirmek için bilinçli bir çaba göstermelisiniz. İnsanların etrafındaysanız, onların auralarını görmeye ve anlamaya çalışın. Ruh rehberlerini gördüğünüzde onlardan kaçmayın. Bunun yerine, ötesini görmeye odaklanın. Yeteneklerinizi kullanarak, yetenekleriniz üzerinde daha fazla kontrole sahip olacak ve kendinize daha çok güveneceksiniz.