Psişik Gelişim: Psişik Yeteneklerinizi Geliştirmenin Yolları

Psişik gelişim aslında herkes tarafından gerçekleştirilebilir. Herkesin farklı türde psişik yetenekleri vardır. Psişik yetenek, herkesin sahip olduğu bir zeka türüdür. Araba kullanmayı veya resim yapmayı öğrendiğiniz gibi, becerilerinizi geliştirmek için kendinizi eğitebilirsiniz.

Sadece nasıl yapılacağını öğrenmeniz gerekiyor. Kolay bir süreç olmayabilir ama kendinizi öğrenmeye ve geliştirmeye adarsanız başarıyı yakalarsınız.

Birçok insan görünmeyen şeylerle ilgileniyor. Psişik olmak isteyen birçok kişiden biriyseniz, psişik yeteneklerinizi geliştirmek için biraz zaman ayırmanızın zamanı gelmiş olabilir.

Psişik deneyimleriniz olduğunu keşfederseniz, bu, becerilerinizi geliştirmeye başlama motivasyonu olabilir. Bazı insanlar daha açık bir şekilde ortaya çıkan psişik yeteneklere sahip olabilirken, bazıları yüzeyde keşfedilmeyi bekler.

Psişik Yeteneklerinizi Geliştirmenin Faydaları

Psişik yeteneklerinizi geliştirmenin birçok faydası vardır. Bu faydaları okuyun ve öğrenin, böylece psişik yeteneklerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Olağanüstü Olabilirsiniz

Psişik yeteneklerinizi geliştirebildiğinizde olağanüstü olabilirsiniz. Psişik şifa verme veya psişik okuma gibi, sadece kimsenin gerçekleştiremeyeceği farklı şeyler yapabilirsiniz. Psişik yeteneklerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmek, sezginizle yapabileceklerinizi genişletmenize ve en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Bilincinizi Genişletebilirsiniz

Psişik yeteneklerinizi geliştirdiğinizde, psişik bilincinizi de geliştireceksiniz. Başkalarının etrafında auralar görmeye başlayabilirsiniz ve bu olursa, psişik bilincinizin genişlediği anlamına gelir. Bu dünyadaki her şeyin nasıl çalıştığını daha iyi anlayacaksınız. Diğer insanlara karşı daha nazik ve daha yardımcı olma eğiliminde olacaksınız. Bu aynı zamanda ruhsal gelişiminizi geliştirmenize de yardımcı olacaktır.

Kendinizi Geliştirebilirsiniz

Psişik yeteneklerinizi geliştirdiğinizde, yeni farklı şeyler öğreneceksiniz. Hafızanızı, zihin etkinliğinizi ve fiziksel becerilerinizi geliştireceksiniz. Psişik gelişim sizi farklı türde ilginç yeteneklere yönlendirebilir. Meditasyon yaparken nasıl daha iyi odaklanacağınızı öğrenecek ve ayrıca nasıl daha sabırlı olunacağını da öğreneceksiniz.

Psişik Yeteneklerinizi Geliştirmenin En İyi Yolları

Ne yapacağınızı bilmediğiniz zamanlarda psişik yeteneklerinizi geliştirmek bazen zor olabilir. Her gün tek bir tekniği uygulamak için zaman ayırmak her zaman en iyisidir. Psişik yeteneklerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz bazı farklı teknikleri bu yazıda bulacaksınız.

1.Psişik yeteneğinizi geliştirmenin bir yolu,

psikometri uygulamaktır. Psikometri, bir nesnenin enerjisini dokunarak okumaktır. Bu, psişik yeteneklerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmenin harika bir yoludur.

Bu tekniği uygulamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

– Birinden size pratik yapabileceğiniz bir nesne getirmesini isteyin. Anahtarlar veya mücevherler gibi ellerinize sığabilmesi için küçük bir nesneyle başlayabilirsiniz. Çok giyilmiş bir mücevher parçası mükemmel bir seçimdir, çünkü bu daha fazla enerjiye sahiptir.

– Oturun ve gevşeyin, ardından birkaç derin nefes alın. Ellerinizi birbirine sürtün, böylece enerjinin akmasına izin verebilirsiniz. Bu noktada ellerinizde bir karıncalanma hissi hissedebilirsiniz.

– Nesneyi ellerinize koyun ve ellerinizi kapatın. Rahatlayın ve vücudunuzun nasıl hissettiğini not alın. Bir şeyler hissetmeye, görmeye veya duymaya başlayabilirsiniz.

– Duyduğunuz, gördüğünüz veya hissettiğiniz her şeyle ilgili notlar alın. Hiçbir şeyi filtrelemeyin. Bu egzersiz, enerjik izlenimler almanıza izin vermek içindir. Bir partnerle birlikteyseniz, izlenimlerinizi o kişiyle paylaşın.

– Bitirdiğinizde, size nesneyi veren kişiden geri bildirim isteyin. Onlara gördüğünüz, hissettiğiniz veya duyduğunuz şeyleri onaylayıp onaylayamayacaklarını sorun.

2.Bilinçaltınızı Geliştirin

Psişik yeteneklerinizi geliştirmek için sezginizi tanımalı ve ona güvenmelisiniz. Sadece ona güvenerek sezginizi geliştirebilirsiniz. Rastgele duygu ve düşüncelere yakından dikkat edin. Daima bir günlük tutun ve aklınıza gelen tüm düşünceleri not alın.

Kalıpların ortaya çıkabileceğini fark edebilirsiniz. Bağlantısız ve rastgele olan önceki düşünceleriniz tanınabilir fikirler oluşturmaya başlayabilir. Bir başkasının düşüncelerini algılamak istiyorsanız, nasıl konsantre olacağınızı da öğrenmelisiniz. Zihninize odaklanmanın kritik olabileceğini unutmayın.

3.Enerji Alanlarından Yararlanın

Psişik yeteneklerinizi geliştirirken kendi kişisel enerji alanınızı öğrenmek önemlidir. Herkes elektromanyetik alanlarla çevrilidir ve bunu enerjiyi psişik düzeyde geçirmek için kullanırlar. Bu enerjiyi daha iyi anlarsanız, bu enerjiyi doğru bir şekilde manipüle edebilir ve kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken bir sonraki şey, çakralarınızı incelemek ve engellerini kaldırmak için çalışmaktır. Çevrenizdeki tüm negatif enerjilerden kurtulmanız da önemlidir. Ayrıca başkalarının duygularına ve deneyimlerine karşı daha duyarlı olmanız gerekir ve bunu kendi enerjinizle daha yüksek enerji frekansı geliştirerek yapabilirsiniz.

Psişik yeteneklerinizi geliştirmek heyecan verici bir şey olabilir. Biraz sabır ve pratikle psişik güçlerinizi artırma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Your Page Title

Amacınız başkalarına yardım etmekse, psişik yeteneklerinizi geliştirmek için kesinlikle gerekli çabayı sarf etmek isteyeceksiniz. Psişik gelişim hızlı bir süreç değildir çünkü bunun için çok çalışmanız gerekir.