İşler Yolunda Gitmediğinde Hatırlamanız Gereken 8 Şey

1. Ağrı Büyümenin Bir Parçasıdır.

Bazen hayat hareket etme zamanı olduğu için kapılarını kapatır. Ve bu iyidir, çünkü koşullar bizi zorlamazsa, çoğu zaman hareket etmeye başlayamayız. Zor zamanlar olduğunda, kendinize hiçbir acının amaçsız gelmediğini hatırlatın. Sizi inciten şeyden uzaklaşın ama size öğrettiği dersi asla unutmayın.

Sadece mücadele ediyor olmanız, başarısız olduğunuz anlamına gelmez. Her büyük başarı, değerli bir mücadelenin mevcut olmasını gerektirir. İyi şeyler zaman alır. Sabırlı ve kendinizden emin olun. Her şey düzelecek; Muhtemelen bir anda değil, ama sonunda her şey güzel olacak. Unutmayın ki iki tür acı vardır: sizi değiştiren acı ve acı veren acı. Hayatın içinden geçerken, ona direnmek yerine, sizi geliştirmesine yardımcı olun.

2.Hayattaki Her Şey Geçicidir.

Ne zaman yağmur yağsa biteceğini biliyorsunuz. Her incindiğinizde, yaralar iyileşir. Hava karardıktan sonra her zaman ışık vardır. Her sabah bunu hatırlamalısınız, ancak yine de çoğu zaman gecenin her zaman süreceği görülür. Hiç bir şey sonsuza dek sürmez. Bu nedenle, şu anda her şey yolundaysa, tadını çıkarın.

Eğer kötüyse endişelenmeyin çünkü bu sonsuza dek sürmeyecek. Hayatın şu anda kolay olmaması gülemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bir şeyin sizi rahatsız etmesi gülümseyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Her an size yeni bir başlangıç ​​ve yeni bir son verir. Her saniye ikinci bir şansınız olur. Sadece kullanın.

3.Endişelenmek Ve Şikayet Etmek Hiçbir Şeyi Değiştirmez.

En çok şikayet edenler en azını alıyor. Hiçbir şey yapmadan başarılı olmaya çalışmaktansa daha fazlasını yapmaya ve başarısız olmaya çalışmak her zaman daha iyidir. Kaybederseniz hiçbir şey bitmez; Gerçekten sadece şikayet ediyorsanız biter. Bir şeye inanıyorsanız, denemeye devam edin. Ve nihayetinde ne olursa olsun, gerçek mutluluğun ancak sorunlarınızdan şikayet etmeyi bırakıp sahip olmadığınız tüm sorunlar için minnettar olmaya başladığınızda gelmeye başladığını unutmayın.

4.Yaralarınız Gücünüzün Sembolleridir. Hayatın Size Bıraktığı Yaralardan Asla Utanmayın.

Yara izi, artık ağrı olmadığı ve yaranın iyileştiği anlamına gelir. Bu, acıyı yendiğiniz, bir ders aldığınız, güçlendiğiniz ve ilerlediğiniz anlamına gelir. Yara izi bir zafer dövmesidir. Yaraların sizi rehin tutmasına izin vermeyin. Onları bir güç işareti olarak görmeye başlayın. Hiçbir şey gerçeğe daha yakın olamaz. En güçlü ruhlar acı çekerek ortaya çıktı; bu büyük dünyadaki en güçlü insanlar bile yaralı. Yaralarınıza bir slogan olarak bakın: “EVET! YAPTIM! Hayatta kaldım ve bunu kanıtlayacak yaralarım var! Ve şimdi daha da güçlü olma şansım var. ” deyin.

5. Her Küçük Savaş Bir Adımdır.

Hayat sabırla beklemeye eşit değildir; Hayalleriniz üzerinde çok çalışırken iyi bir ruh hali içinde kalma yeteneğidir. Yani deneyecekseniz, sonuna kadar gidin. Aksi takdirde, başlamanın bir anlamı yoktur. Bu, bir süreliğine istikrar, rahatlık ve hatta belki de zihninizin kaybı anlamına gelebilir.

Alışık olduğunuz şeyleri yememeniz veya haftalarca alıştığınız kadar uyumamanız gerekebilir. Bu, konfor bölgenizi değiştirmek anlamına gelebilir. Bu, ilişkiyi ve bildiğiniz her şeyi feda etmek anlamına gelebilir. Bu, alay konusu olduğu anlamına gelebilir. Yalnızlık anlamına gelebilir. Yalnızlık pek çok şeyi mümkün kılan bir hediyedir ve ihtiyacınız olan alana sahip olursunuz. Diğer her şey, dayanıklılığınızın bir testidir, hedefinize gerçekten ne kadar ulaşmak istediğinizdir. Ve eğer isterseniz, aksiliklere ve anlaşmazlıklara rağmen yapacaksınız. Ve attığınız her adımda, hayal edebileceğinizden daha iyi hissedeceksiniz. Mücadelenin yoldaki bir engel olmadığını, yol olduğunu anlayacaksınız.

6.Diğer İnsanlardan Gelen Olumsuz Tepkiler Sizin Sorununuz Değildir.

Kötü şeyler etrafınızı sardığında kendinizden emin olun. Başkaları sizi yenmeye çalışırken gülümseyin. Bu, kendi coşkunuzu korumanın kolay bir yoludur. Başkaları sizin hakkınızda kötü şeyler söylediğinde, kendiniz olmaya devam edin. Asla başkalarının konuşmalarının sizi değiştirmesine izin vermeyin. Kişisel görünse bile, her şeyi çok kişisel alamazsınız.

İnsanların sizin için bir şeyler yaptığını düşünmeyin. Kendileri için bir şeyler yapıyorlar. Her şeyden önce, yeterince iyi olmadığını söyleyen birini etkilemek için asla değişmeyin. Sizi daha iyi yaparsa ve daha parlak bir geleceğe götürürse değiştirin. Ne yaparsanız yapın ya da ne kadar iyi yaparsanız yapın, insanlar konuşacak. Başkalarının fikirleri hakkında değil, kendiniz için endişelenin. Bir şeye inanıyorsanız, onun için savaşmaktan korkmayın. Büyük güç imkansızın üstesinden gelmekten gelir.

7.Olmak Üzere Olan Şey Olacaktır.

Çığlık atmaktan ve şikayet etmekten vazgeçip gülümsemeye ve hayatınızı takdir etmeye başladığınızda güç kazanırsınız. Karşılaştığınız her mücadelede gizli nimetler vardır, ancak onları görmek için kalbinizi ve zihninizi açmaya istekli olmalısınız. Sadece deneyebilirsiniz.

Bir noktada, durumu bırakmalı ve olması gerekenlere izin vermelisiniz. Hayatınızı sevin, sezginize güvenin, risk alın, kaybedin, mutluluğu bulun ve yaşayarak öğrenin. Endişelenmeyi, soru sormayı ve şüphe duymayı her an bırakmalısınız. Gülün, hayatınızın her anının tadını çıkarın. Nereye gideceğinizi tam olarak bilmeyebilirsiniz, ancak sonunda olmanız gereken yere varacaksınız.

Your Page Title

8.Devam Edin.

Kızmaktan korkmayın. Tekrar sevmekten korkmayın. Kalbinizdeki çatlakların yaralara dönüşmesine izin vermeyin. Gücün her gün arttığını anlayın. Cesaretin harika olduğunu anlayın. Başkalarını gülümseten şeyi kalbinizde bulun. Hayatınızda pek çok insana ihtiyacınız olmadığını unutmayın, bu yüzden daha fazla “arkadaş” sahibi olmak için çabalamayın. İşler zorlaştığında güçlü olun. Unutmayın, evren her zaman doğru olanı yapar. Hatalı olduğunuzu kabul edin ve ondan öğrenin. Daima geriye bakın, neler başardığınızı görün ve kendinizle gurur duyun. İstemiyorsanız kimse için değişmeyin. Daha fazla yapın. Daha kolay yaşayın. Ve asla hareket etmeyi bırakmayın.